DomůAkční nabídkaNepromokavé oblečení na ryby: kvalitní materiál chrání před deštěm i větrem

Nepromokavé oblečení na ryby: kvalitní materiál chrání před deštěm i větrem

- Reklama -

Zejména v podzimní a jarní části rybářské sezóny je nutné k vodě nosit nepromokavé oblečení, které rybáře chrání před deštěm, ale i větrem. A takové oblečení nabízí populární slovenská značka Delphin.

Tohle u vody zažil každý rybář: člověk sedí na oblíbeném revíru, když najednou se odkudsi vezmou těžké mraky, ze kterých se snáší provazce vody. Pokud rybář není oblečený do kvalitního nepromokavého oblečení, pak se další chvíle u vody změní v hotový horor. Proto je chytré mít na sobě takové oblečení, které vás před těmito negativními vlivy ochrání.

 

Delphin Cruiser CROS 5T

Toto oblečení od slovenské značky Delphin si česko-slovenští rybáři okamžitě oblíbili. A my se nedivíme! Rybář totiž za hodně rozumnou cenu dostane super kvalitní oblečení na ryby, které chrání jak před deštěm, tak i větrem. Nepromokavé oblečení Delphin najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Rybářské oblečení CruiserCost 5T tvoří samostatně prodávaná bunda a kalhoty. Rybář si tak může vybrat různě velké kousky oblečení, které mu perfektně padnou – rybář totiž může velikost přizpůsobit právě jeho výšce a „tvaru“ postavy. Obrovskou výhodou tohoto oblečení je i použitý materiál. Proč?

Materiál, ze kterého je oblečení CruiserCost 5T zhotovené, se vyznačuje obrovskou odolností. Například vodní sloupec je 5000 mm, takže rybář se může spolehnout, že budu v suchu i při silnějším dešti na rybách. Zároveň na tomto oblečení jsou podlepené švy, což výrazným způsobem přispívá k odolnosti tohoto oblečení. Palec nahoru!

VIDEO: Jak vypadá nepromokavé oblečení Delphin? Mrkněte se na video

A ještě se musíme zastavit u té ceny. I když si rybář pořídí bundu i kalhoty, pořád bude výsledná cena oproti jiným rybářským značkám výrazně nižší. Rybář tak má jedinečnou příležitost si obstarat hned celý oblek do nepříznivého podzimního počasí, které je často doprovázeno deštěm. Bomba!

 

Prostorná bunda a kalhoty s TOP střihem

Pojďme se nyní podívat na jednotlivé kusy oblečení. Začněme bundou: ta má parádně prostorný střih, díky kterému se bunda pohodlně nosí i urostlejším rybářům. I když má rybář nějaké kilo navíc, tak přesto ho nikde nic nesvírá ani netahá. Tohle je fakt paráda!

Na bundě pak najdeme například prostornou kapuci, do které si rybář může schovat hlavu před deštěm a větrem. Na kapuci jsou potom stahovací gumičky pro lepší ochranu před zmíěnými negativními vlivy. Velké plus ale v hlavové části vidíme i ve fleecovém límci, který zabraňuje prochladnutí.

Bunda Delphin je potom vybavena také síťovinou, která zabraňuje nadměrnému pocení. Díky tomu se tak pod bundou nesráží vlhkost, kvůli které by rybářovi u vody mohla být zima. Další chytrou „vychytávkou“ jsou rozměrné kapsy, kdy ty vnější jsou vybaveny dokonce nepromokavými zipy. Tohle je hodně chytré!

Co se týče kalhot: zásadním plusem je to, že mají střih tzv. „zahradníků“, takže na nich najdeme vyvýšení. A právě tenhle střih je vynikající do větrného počasí, protože efektivně chrání před prochladnutím. Rybář si prostě musí oblast ledvin před studeným průvanem chránit!

Kalhoty jsou pak na často namáhaných místech (např. na kolenou) zesílené pevnou látkou. Rybář se tak může spolehnout, že tyto náchylné oblasti kalhot bude chráněny před opotřebením, takže kalhoty vydrží podstatně delší dobu. Další vychytávkou jsou potom nastavitelné nohavice, díky čemuž je rybář přetáhne přes nejrůznější druhy rybářské obuvi.

Pokud chcete být při podzimních vycházkách k vodě chráněni před deštěm a větrem, pak se určitě podívejte na tento oblek od slovenské značky Delphin. Jedná se opravdu o luxusní kus oblečení, do kterého se okamžitě zamilujete. Rybářské oblečení CruiserCROS 5T najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -