DomůAkční nabídka„Neviditelná“ krmítka na feeder: ani zkušená a opatrná ryba nepozná lest

„Neviditelná“ krmítka na feeder: ani zkušená a opatrná ryba nepozná lest

- Reklama -

Rybářská značka ZFish představila sérii nových krmítek na feeder. Tato nová řada nabízí celou řadu špičkových vlastností, díky kterým se rybáři snadněji „dostanou na kobylku“ i zkušeným rybám.

Rybaření na method feeder nebo klasický feeder je i mezi česko-slovenskými rybáři velmi populární. A právě pro ně si značka ZFish připravila nová krmítka s prvotřídními vlastnostmi. K nim například patří dokonalé zbarvení, které slibuje maximální nenápadnost na dně revíru. Takže ani zkušená nebo opatrná ryba nerozpozná „zradu“.

 

Krmítko na method feeder ZFish ZFX

Tahle nová method krmítka od rybářské značky ZFish jsou revoluční novinkou na trhu! Krmítka totiž nabízí hned několik vychytávek, které ocení každý rybář při lovu na tuto krásnou rybolovnou metodu. Nová method krmítka najdete na e-shopu ZFish.cz  za super cenu.

První zásadní výhodou těchto krmítek je to, že jsou dokonale vyvážená. Rybář se tak může stoprocentně spolehnout na to, že krmítko padne na dno přesně tak, jak má. Toto je pochopitelně zcela rozhodující vlastnost pro úspěšný lov ryb na method feeder. Vynikající vyvážení krmítek zároveň přispívá k správnému letu při nahození.

A nejde jen o samotné vyvážení. Na krmítkách na method feeder ZFish ZFX najdeme na spodní straně i 6 trnů, které se starají o maximální stabilitu na dně. Takže i když rybář chytá na náročné lokalitě, může se spolehnout na prvotřídní funkčnost. Za tohle palec nahoru!

VIDEO: Jak vypadají nová krmítka na method feeder od značky ZFish

Obrovsky „silnou zbraní“ těchto krmítek je i nenápadné zbarvení v hnědém provedení s tečkami, které funguje jako „maskování“. Tato barva se skvěle ztratí jak na bahnitých, zarostlých, ale i písčitých nebo kamenitých terénech. A to může být zásadní předností při lovu na silně prochytávaných vodách, na kterých rozhoduje každý detail.

Další zcela klíčovou vychytávkou je speciální ploška pro připevnění nástrahy s háčkem. Toto vylepšení na krmítkách na method feeder od rybářské značky ZFish tak zaručuje, že nástraha bude v blízkosti chutného krmení. Takže šance na úspěšný záběr výrazně roste.

Každý rybář pak na těchto krmítkách jistě ocení i snadnou výměnu zátěže díky vyjímatelné trubičce. Po jejím vytažení je rázem krmítko připravené pro výměnu zátěže na požadovanou gramáž. Tato krmítka pak ZFish dodává v gramážích od 20 do 60 gramů. Součástí krmítka je i rychlovýměnný obratlík, která celý proces výměny zásadně urychluje.

 

Krmítko na feeder ZFish Spike

Další typ nového krmítka na feeder od rybářské značky ZFish je jako dělané pro lov na tekoucích vodách. Tento model totiž nabízí hned několik chytrých „detailů“, které potěší každého rybáře, který jezdí s feederovým vybavením na řeky. Krmítka Spike najdete na e-shopu ZFish.cz .

Prvním plusem pro lov na tekoucích vodách jsou hroty na spodní straně krmítka. Ty tak přispívají k tomu, že krmítko bude na dně držet „jako přilepené“, a to i v tu chvíli, kdy na řece panuje silný proud. Tohle fakt nemá chybu! K vysoké stabilitě pak samozřejmě přispívá i hranatý tvar, který nemá tendenci se kutálet po dně.

Rybáři, kteří pak jezdí chytat ryby na feeder na opravdu velké řeky, pak ocení i dostupnost těžkých krmítek. Tato krmítka jsou totiž k dostání od 30 až do 100 gramů. A právě nejtěžší krmítko slibuje vynikající vlastnosti i v hodně silném proudu. A rovněž se s ním dá nahodit i do velké vzdálenosti. Tohle se firmě ZFish fakt povedlo!

VIDEO: Takto vypadají nová rybářská krmítka na feeder od značky ZFish

I u těchto nových krmítek Spike se rybář může spolehnout na nenápadné zbarvení. Díky tomu tak krmítko nepůsobí pod hladinou rušivě. A i proto může rybář dosáhnout skvělých výsledků i na těch vodách, na kterých ryby už viděly ledacos.

 

Krmítko na feeder ZFish ECO Square

Rybáři, kteří dbají na minimální dopad jejich rybaření na životní prostředí, právě našli svá nová nejmilejší krmítka na feeder. Tato krmítka jsou totiž velmi šetrná k vodnímu prostředí díky použitým materiálům. Nová krmítka ECO Square Feeder najdete na e-shopu ZFish.cz .

Krmítka na feeder ECO Square totiž neobsahují vůbec žádné olovo! Celá konstrukce je tak zhotovena z materiálů, které mají výrazně menší dopad na životní prostředí. Přesto tyto materiály nemají v žádném případě negativní vliv na funkčnost krmítka. To ani náhodou! Navíc kvalitní povrchová úprava zaručuje, že krmítko bude sloužit dlouhé sezóny.

Rybáři si pak tato nová krmítka na feeder mohou vybrat hned v 6 provedeních. K dostání jsou v gramážích od 20 do 80 gramů, takže si vybere skutečně každý milovník feederu přesně takové krmítko, jaké na „svou vodu“ potřebuje.

A na konec musíme dodat, že i tato krmítka, která jsou šetrná k životnímu prostředí, mají také nenápadné zbarvení, které je vhodné na ty vody, na kterých je velký rybářský tlak. S tímto krmítkem na feeder ZFish ECO Square tak dosáhnete skvělých výsledků i na těžkých vodách.

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Co se týká těch method krmítek tak Zfish nic popsaného nevymyslel. Vše již dlouhou dobu nabízí např. firma Matrix, Guru, Preston Inovations, apod. Kromě tedy těch hrotů na spodní straně krmítka, jelikož lov na method feeder je v silném proudu spoustou světových rybářů zavrhován pro svou neefektivnost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -