DomůAkční nabídkaNová vrhací tyč od české značky: boilies z ní letí přes 130 metrů...

Nová vrhací tyč od české značky: boilies z ní letí přes 130 metrů daleko

- Reklama -

Česká značka ZFish představila na trhu hotový klenot. Právě tato firma ukázala super lehkou vrhací tyč, se kterou je rybář schopný hodit kuličku boilies přes 130 metrů daleko. Dneska si ji ukážeme.  

Na hromadě tuzemských svazových revírech rybáři nemůžou vyvážet nástrahy a návnady. A proto se musí častokrát spolehnout na vlastní umění. K dopravení kuličky boilies do velké vzdálenosti může rybářovi pomoci nová vrhací tyč od ČESKÉ značky ZFish. Právě s ní je rybář schopný hodit až 130 metrů daleko.

 

Vrhací tyč ZFish Carbontex Throwing Stick XL (120 cm)

Tohle je vrhací tyč od české značky ZFish, kterou si milovníci lovu kaprů okamžitě zamilovali. Jak to? Tato kobra totiž nabízí celou řadu TOP vlastností, díky kterým je rybář schopný hodit boilies do obrovské vzdálenosti. Novou vrhací tyč najdete na e-shopu ZFish  za super cenu.

První věcí, která na této kobře ZFish Carbontex Throwing Stick XL zaujme každého rybáře, je její délka. Kobra má totiž parádních 120 centimetrů, takže je podstatně delší než drtivá většina ostatních modelů. Právě délka této kobry je jedním z hlavních benefitů pro daleké hody přes 130 metrů daleko.

Ano, vidíte správě: při testování této kobry rybáři házeli s kobrou přes 130 metrů daleko, takže byli schopni dostat kuličku boilies podstatně dále než ostatní rybáři. Novou kobru od české značky ZFish testovali například rybáři na maďarském IBCC 2023, ale také na těžkých vodách v Chorvatsku a Slovinsku.

VIDEO: Jak vypadá kobra ZFish Carbontex Throwing Stick XL? Více ve videu

Kobra Carbontex Throwing Stick XL má průměr 26 milimetrů. To znamená, že ideální velikost kuliček, kterými by měl rybář s touto kobrou krmit, je 20 až 24 milimetrů. Při testování se zjistilo, že právě s touto velikostí kuliček rybáři házeli skutečně nejdále.

Tato kobra okamžitě zaujala rybáře i díky nízké ceně. Pokud bychom totiž takovou kobru z tak kvalitního materiálu a v takovém provedení hledali u konkurence, pak by cena byla mnohonásobně vyšší. Tohle je plus, na které by rybáři v žádném případě neměli zapomínat!

 

Váží pouhých 76 gramů!

Rybáři se nemusí obávat, že by tato dlouhá vrhací tyč byla příliš těžká. Naopak! Kobra je vyrobená z materiálu TORRAY 3K, který se vyznačuje extra nízkou hmotností. Díky tomu je tak váha této kobry pouhých 76 gramů. Rybář tak v ruce necítí skoro žádnou váhu.

Super nízká hmotnost je pak výrazným plusem při déletrvajících výpravách, kdy rybář musí naházet větší množství boilies do vody. Díky „muší váze“ kobry totiž nehrozí namožení ramena, takže rybáře ani po desítkách hodů nebolí rameno.

Ale bacha! Přesto doporučujeme, aby rybář dělal mezi hody pauzy na odpočinek. Házení s kobrou totiž vyžaduje specifický pohyb ruky, na který rybář tak jako tak není tolik zvyklý. Takže je třeba nechat ruku mezi hody chvíli odpočinout. Myslete na to!

Velkým plusem je potom z našeho pohledu také rukojeť. Ta se velmi pohodlně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokrou nebo zašpiněnou ruku. Takže i když při házení s kobrou panuje například deštivé počasí, tak se rybář může spolehnout, že mu kobra nebude prokluzovat v ruce. Tohle je velká paráda!

Pokud aktuálně hledáte kvalitní kobru na ryby, pak se určitě podívejte na tuto od ČESKÉ značky ZFish. Jedná se o extra povedený model, který nabízí špičkové vlastnosti – dlouhou délku, super nízkou hmotnost a kvalitní zpracování. Novou vrhací tyč na boilies najdete na e-shopu ZFish  za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -