DomůAkční nabídkaNové hlásiče od české značky s revolučním vzhledem: k dostání za nízkou cenu

Nové hlásiče od české značky s revolučním vzhledem: k dostání za nízkou cenu

- Reklama -

Značka ZFish představila žhavou novinku! Jedná se o nádherné hlásiče s unikátním designem, které stáhnout každé oči rybářů. Nedivíme se! Vzhled nových hlásičů od ZFish je fakt povedený.

Kromě toho, že nové hlásiče od populární značky ZFish mají naprosto unikátní vzhled, tak zároveň nabízí celou řadu špičkových vlastností. Rybář se tak může stoprocentně spolehnout, že za své peníze dostane kvalitní produkt, který bude dlouhodobě a bezproblémově sloužit. A právě i cena je velkým plusem! Rybář totiž může mít tyto nové hlásiče za opravdu hodně rozumné peníze

 

Hlásiče ZFish Bite Alarm ZX8

Na těchto nových hlásičích si dala značka ZFish opravdu záležet. Během dlouhého testování vývojáři ladili každý detail do dokonalosti, takže výsledkem jsou vynikající přístroje, do kterých se každý rybář zamiluje. Nové hlásiče Bite Alarm ZX8 najdete na e-shopu ZFish.cz  za rozumné peníze.

Novým hlásičům dominuje výrazné osvícení uprostřed „těla“, které vydává při záběru od ryby nepřehlédnutelný vizuální signál. Naprostou „bombou“ potom je to, že rybář si může vybrat hned z 6 barevných variací. Takže každý si najde přesně takový odstín, který bude nejpříjemnější pro jeho oči.

Ještě ohledně onoho osvícení: na hlásičích ZFish ZX8 najdeme paměť záběrů, takže rybář v sekundě zjistí, na jaký prut mu ryba zabrala. A zároveň se také dozví, jestli se jednalo o „klasický záběr“, anebo tzv. „padák“, kdy ryba tahá montáž směrem k rybářovi. Hodně užitečná funkce!

Dalším plusem na těchto nových přístrojích je jednoznačně obrovský výběr zvukových tónů, které hlásič vydává při záběru od ryby. Fascinujícím vylepšením jsou potom i 2 hluboké zvukové tóny, které jsou velmi vhodné při nočním rybolovu – rybář tak nebude rušit okolí, ale ani si plašit ryby „upištěným řvaním“ hlásiče. Palec nahoru!

 

Na signalizátorech je alarm proti krádeži

Pořád nás fascinuje, jak je možné, že i když jsou tyto hlásiče k dostání za tak nízkou cenu, tak přesto nabízí špičkové funkce. Jednou z nich je i alarm proti krádeži, který spolehlivě ochrání rybářské vybavení před nejrůznějšími chmatáky. Přitom podobné funkce jsou k dostání spíše na hlásičích, které stojí mnohonásobně více.

Ještě se musíme podrobněji podívat na „těla“ nových hlásičů: ta jsou vyrobena z odolných a pevných materiálů, které zaručují maximální výdrž i v těch nejtěžších podmínkách. Takže i když rybáře u vody překvapí silný déšť, sníh nebo mráz, může zůstat v klidu. Tahle elektronika to vydrží, protože voda se nedostane dovnitř!

Zásadní informací je pak pro mnoho rybářů to, že tyto hlásiče lze napojit na příposlech. Díky tomu tak někteří rybáři mohou mít příposlech přímo pod nohama, například za silného deště nebo větru, tudíž jim neunikne ani ten nejjemnější záběr při extrémních podmínkách. Dosah příposlechu je potom až 200 metrů.

Naprostou samozřejmostí je potom konektor pro zapojení svíticího swingeru, takže rybář si tak může během chviličky zhotovit sestavu, kterou při záběru od ryby nepůjde přehlédnout. Jako zdroj energie v nových hlásičích ZFish, ale i v příposlechu, slouží 9V baterie, které nejsou součástí balení.

Rybáři si kromě samostatných hlásičů mohou vybrat i praktické sady s příposlechem. K dostání je jak sada hlásičů s příposlechem 2+1, která je vhodná třeba na svazové revíry, na kterých se může rybařit na 2 udice. Pro rybáře, kteří navštěvují třeba soukromé vody nebo zahraniční lokality, pak bude vhodnější početnější sada hlásičů s příposlechem 3+1.

S novými hlásiči od ZFish budete u vody skutečně nepřehlédnutelní. Ale nejde jen o unikátní design, který je nadčasový. Tyto přístroje slibují i vynikající vlastnosti při lovu ryb, díky kterým se do této elektroniky okamžitě zamilujete. Nové hlásiče Bite Alarm ZX8 najdete na e-shopu ZFish.cz za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Jako vzhled dobrý, ale už jsem ho někde viděl. Funkce bych řekl standard. Volba barev, alarm proti krádeži, mód na noční lov a podobně je už normál. Cena není úplně “ za hubičku,“ jelikož se na zahraničních shopech dá obdoba sehnat levněji a ve větší sadě, ale uznávám, že na naše poměry je to přijatelná cena. Takže palec nahoru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -