DomůAkční nabídkaNOVINKA: Boilies, na které Michal Kučera chytil kapra +30 kilo. Obsahuje rybí...

NOVINKA: Boilies, na které Michal Kučera chytil kapra +30 kilo. Obsahuje rybí maso

- Reklama -

Michal Kučera patří k nejvíce ostříleným kaprařům nejen v České republice, ale jeho jméno je velmi dobře známé i za hranicemi naší země. A není divu! Právě z jeho firmy pochází legendární nástrahy.

Ilustrační foto: PARYS

Kolikrát už to vypadalo, že takové zaběhlé firmy už nemůžou nic nového nabídnout. Opak je pravdou! Michal Kučera představil nové boilies, které je magnetem na ty největší kapry…

Při lovu velkých kaprů pochopitelně velkou roli hraje i vybraná nástraha. Je prostě důležité, aby obsahovala takové suroviny, které dokážou „napodobit“ přirozenou potravu kaprů. A to se právě Michalovi Kučerovi povedlo! Ostřílený kaprař našel nové suroviny, které smíchal dohromady, a výsledek je opravdu fantastický!

Ostatně, díky této novince si Michal Kučera zlepšil osobní rekord kapra na svazové vodě o neuvěřitelných 6 kilogramů! Ano! Známý kaprař a zakladatel firmy MIKBAITS dokázal na svazové lokalitě ulovit kapra o váze +31 kilogramů (firma zatím fotografii nezveřejnila). A tenhle úlovek na nové kuličky MIKBAITS nebyl žádnou náhodou, protože na boilies byly uloveny další velké ryby (viz přiložené video níže). Na co byly ryby uloveny?

 

Boilies MIKBAITS ManiaQ Slaneček

Dokonalé živočišné boilies od Michala Kučery, které obsahuje celou řadu atraktivní surovin. V kuličkách je například maso ze slanečků a ančoviček, enzymatické rozpustné rybí moučky, krill, mořské řasy, chilli koření, Robin Red, GLM extrakt, játrové extrakty, belachan a mnoho dalších surovin, které dělají z toho boilies naprosto exkluzivní zboží. Nové boilies od Michala Kučery je k dostání na e-shopu PARYS.

Díky tomu tak tyto kuličky dokážou ve vodním prostředí vytvořit neskutečně silné potravní signály, které přilákají kapry i z vetší vzdálenosti. Tohle je fakt bomba! Toto boilies je možné používat jak na krátkodobých vycházkách, tak i při lovu kaprů na dlouhých výpravách. Nezáleží ani na tom, jaká teplota vody je – tohle boilies prostě „šlape“ pořád! Dokonalost!

VIDEO: Michal Kučera představuje boilies ManiaQ

Kuličky MIKBAITS ManiaQ Slaneček se dodávají ve dvou nejvíce populárních průměrech. Toto boilies je možné si obstarat ve velikosti 20 nebo 24 mm. K dostání je ve dvou baleních: Rybář si jej může obstarat v pytlíku o hmotnosti 800 gramů, anebo ve 2,5 kilogramovém balení. Super!

Pokud chce rybář ještě atraktivnější nástrahu, pak si může boilies ManiaQ Slaneček vybrat ve dvou „atraktivnějších“ podobách. První možností je vsadit na kuličky v dipu, které mají ještě dráždivější aroma, které ocení každý rybář například na začátku sezóny, kdy nejsou ryby ještě tolik aktivní. Dipované boilies je pak velmi vhodné i při krátkodobých vycházkách, kdy potřebujeme udělat brzo záběr

Druhým typem je potom verze „balance“, která nabízí naprosto dokonalé chování ve vodě. Toto boilies je tak lehčí než klasické boilies, což mnohdy rozhoduje při lovu těch největších kaprů. Taková kulička totiž reaguje i na podvodní proudy od kaprů, takže ani zkušená ryba nerozpozná zradu. Ideální na silně prochytávané vody (např. soukromé lokality)!

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv verzi, tak toto boilies prostě musíte vyzkoušet! Jde o perfektní nástrahu na kapry s vysokým obsahem živočišných surovin, která dokáže ve vodním prostředí dokonale „napodobovat“ přirozenou potravu kaprů. Tohle se Michalovi Kučerovi fakt povedlo! Klobouk dolů! Letošní novinka od Michala Kučery je dostupná na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -