DomůTrendyPřiláká Bohumil Kuna všechny velké kapry na své místo? Na Labi má...

Přiláká Bohumil Kuna všechny velké kapry na své místo? Na Labi má super vychytávku!

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna je nedomyslitelně spjatý s řekou Labe. Právě na tomto toku má na kontě neuvěřitelnou spoustu nádherných ryb. Aby se o své rybářské zážitky podělil i s ostatními rybáři, tak je možnost přijet na jeho molo na Labi. A právě tady si Bohumil Kuna připravil jednu zajímavou novinku pro novou sezónu. Jde o speciální krmítko, které bude pravidelně lákat kapry…

Ilustrační foto: InRybar.cz

Každý rybář moc dobře ví, že pravidelné krmení na jednom místě dokáže přilákat opravdu hodně velké kapry. Ryby si za čas jednoduše zvyknou na to, že na místě se nachází výživná potrava, takže se tady pravidelně vracejí. A tohoto chování ryb chce využít i Bohumil Kuna, který bude u jeho mola na Labi pravidelně krmit. Jak?

VÝPRODEJ: Brutální sleva na zakrmovací rakety! Vychází jen na pár korun!

„Tohle to je automatické krmítko pro ryby se zásobníkem, které je schopné až šestkrát za den krmit do vody. Jak to celé funguje? Dole je baterie a časovač. A celé to funguje tak, že z určeného otvoru „střílí“ až šest metrů krmení do vody,“ vysvětluje Bohumil Kuna ve videu.

VIDEO: Tohle krmítko pro ryby bude na Labi

 

Stáhne pravidelné krmení kapry z okolí?

Charismatický rybář toto zařízení chce připevnit na místo u jeho mola na Labi, na které jezdí jeho rybářští návštěvníci ze širokého okolí. Čím bude Bohumil Kuna krmit? Rybář chce do zásobníku dávat například rybí granule, které připomínají klasické pelety. Takže na „jeho“ místě bude neustále potrava, která bude lákat kapry ze širokého okolí.

„Kdo ke mně přijede, tak ten bude mít tohle zajištěné. A budu to mít tak konstrukčně vymyšlené, že si to lodí odtáhnu někam, a nechám to tam pracovat, ať to krmí, a budu u toho chytat. Ryby se budou mít jak prasata v žitě!“ řekl ve videu Bohumil Kuna.

 

Nové 17 metrů dlouhé molo od Bohumila Kuny

Bohumil Kuna dále ve videu ukázal i nákres mola, které se bude v tomto roce na Labi stavět. Objekt bude 17 metrů dlouhý. „Bude na něm chatka na chytání s topeníčkem, s elektřinou,“ těší se Bohumil Kuna na novou stavbu.

VÝPRODEJ: Brutální sleva na zakrmovací rakety! Vychází jen na pár korun! 

O chystané stavbě velkého mola Bohumil Kuna informoval už dříve, teď se ale celý projekt posunul, protože rybář získal důležité razítko. „Mám z toho velkou radost, protože tohle razítko jsem sháněl asi třičtvrtě roku. Už mám dvě cenové nabídky na stavbu toho mola, ještě potřebuji jednu, a začne se stavět“ ulevil si známý rybář.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -