DomůAkční nabídkaNovinka na trhu: Česká značka představila navijáky na kapry, kapacita až 500...

Novinka na trhu: Česká značka představila navijáky na kapry, kapacita až 500 metrů vlasce

- Reklama -

Česká značka Giants Fishing patří ke stálicím česko-slovenského trhu! V regálech rybářských obchodů nalezneme celou řadu populárních produktů s „vyraženým“ logem této rybářské firmy.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

A teď značka Giants Fishing přišla se super novinkou! O co jde? Tato česká společnost na rybářském trhu představila nové kaprové navijáky, které nabízí fakt nadupané vlastnosti. Rybáři se mohou spolehnout na precizní chod, skvělou brzdu nebo obrovskou kapacitu cívky. Pojďme se na tyhle navijáky podívat blíže…

 

Navijáky na kapry Giants Fishing Deluxe Reel FD

Tohle jsou opravdu nádherné navijáky na kapry od české značky Giants Fishing, které zaujmou na první pohled. Design těchto kaprových strojů je velmi decentní, přitom ale budí dojem velmi exkluzivních navijáků. Ovšem! Jejich cena je v porovnání s konkurencí opravdu hodně příznivá, právě u jiných značek by mohla být i mnohonásobně vyšší. A přitom tyto kaprové navijáky od české značky z Vrchlabí nabízí opravdu TOP vlastnosti. Co například? Navijáky na kapry jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

Musíme začít precizním chodem, který je daný například vyváženým rotorem. Naviják přede „jako spokojený kocour“, takže rybář má jistotu, že navazovací materiál bude na cívku ukládán bez nepříjemných nerovností. K dokonalému chodu přispívá i 6+1 ložisek, která se starají o to, aby vše šlapalo tak, jak má.

Na navijácích nalezneme i nadupanou přední brzdu, která spolehlivě reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Lovec je tak schopný během okamžiku brzdu zastavit, anebo povolit, což je zásadní při zdolávání divokých kaprů. Přední brzda na tomto navijáku se velmi dobře ovládá díky rozměrnému ovladači, a to i ve chvíli, kdy má rybář mokré ruce.

Zcela zásadní na těchto navijácích od české značky Giants Fishing jsou jejich cívky. Proč? Na cívkách nalezneme například kónickou odhozovou hranu. K čemu je to dobré? Tato vychytávka výrazně napomáhá k lepšímu odvíjení navazovacího materiálu při nahození. Takže montáž ve výsledku letí podstatně dále. Palec nahoru!

Navijáky na kapry Giants Fishing se dodávají s náhradními cívkami. Základní cívka má velikost 9000, a vleze se na ní třeba 340 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,34 mm. Dále si rybář může vybrat! Buďto sáhne po navijáku, ke kterému dostane cívku o velikosti 8000, která má kapacitu 230 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,26 mm, anebo cívku o velikosti 10 000, na kterou se vleze až 510 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,40 mm. Stačí si jen vybrat!

Co se týče převodového poměru, ten činí 4,6:1, takže na jedno otočení kličkou rybář navine až 105 centimetrů navazovacího materiálu. Tato vlastnost je pochopitelně zásadní při chytání na rozlehlých vodách, kdy rybář nahozenou/vyvezenou montáže stáhne mnohem rychleji. Ten rozdíl je oproti menším navijákům zásadní. Super!

Jaký naviják na kapry vybrat, ptáte se? Pokud hledáte vysokou kvalitu za přijatelnou cenu, pak se rozhodně podívejte na tyto kaprové navijáky od české značky Giants Fishing. Navijáky mají dokonalý chod, skvělou brzdu, nabízí obrovskou kapacitu cívky, skvělým plusem je i náhradní cívka, kterou si rybář může vybrat dle uvážení.

Za podobný stroj byste u jiné firmy mohli zaplatit výrazně více. A mají taky třeba nádherný design. Za ty peníze není moc co řešit! Nové navijáky na kapry Giants Fishing jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -