DomůAkční nabídkaPovedený bivak pro rybáře za přijatelnou cenu. Nabízí velký prostor pro dva...

Povedený bivak pro rybáře za přijatelnou cenu. Nabízí velký prostor pro dva rybáře

- Reklama -

Kvalitní bivak pro rybáře je základem při několikadenních výpravách k vodě. Pokud totiž rybář nemá nad hlavou kvalitní střechu, pak se může pobyt u vody změnit v hotový horor. 

Ilustrační foto: PARYS

Ale bacha! Netvrdíme tím, že rybář musí zákonitě sahat po tom nejdražším. To ani náhodou! Například slovenská značka Delphin přišla se zajímavou novinkou – představila velký bivak pro dva rybáře, který je dostupný za super peníze!

 

Bivak pro rybáře Delphin Panorama Eazy

Perfektní bivak pro rybáře od slovenské značky Delphin zaujme na první pohled! Proč? Na tomto bivaku najdeme obrovský vchod, který dovoluje snadný vstup a výstup z rybářského obydlí, aniž by bylo nutné se nějak nepohodlně krčit. Tento obrovský vchod si zamilují především urostlí rybáři. Obrovský přední otvor je ale praktický už jen z toho pohledu, že díky němu je z bivaku perfektně vidět na nahozené pruty, a skvěle se startuje k záběru. Za tohle palec nahoru! Bivak od slovenské značky Delphin je dostupný na e-shopu PARYS.

Dalším velkým plusem je to, že rybářovi nabízí opravdu parádní rozměry. Rozměry rybářského bivaku Delphin Panorama Eazy jsou 305 x 250 centimetrů, takže pod střechu bivaku se s naprostým přehledem vejdou dvě rybářská lehátka, a také nutná batožina, kterou je nutné mít po ruce. Výška bivaku je pak suprových 160 centimetrů, takže pod střechou není nutné „chodit po čtyřech“. Jo, tohle se nám líbí!

VIDEO: Levný bivak Delphin Panorama Eazy

Ještě se vraťme k rozměrnému vchodu do bivaku. Ten je chráněn rozměrným kšiltem o délce 55 centimetrů, který je přímo nad ním. K čemu je to dobré? Díky kšiltu do bivaku neprší při průtrži mračen, takže přímo ve vchodu se netvoří nepříjemná kaluž. Navíc, kšilt kolikrát plní i funkci slunečníku, kdy při určitém „úhlu svícení“ vytváří příjemný stínek.

Konstrukce bivaku je tvořena robustními tyčemi, které slibují maximální odolnost a pevnost, a to i za hodně nepříznivých povětrnostních podmínek. Co se týče vysoké odolnosti, tak to se vztahuje i na kvalitní plášť na bivaku, který vydrží i velmi silný liják u vody, který rybáře může při rybaření kdykoliv zaskočit. Tenhle bivak prostě vytvoří bezpečný úkryt!

Díky rozměrnému vchodu a zadnímu oknu pod střechou bivaku rychle cirkuluje vzduch, což je velmi důležité. Díky tomu se totiž na střeše tolik nesráží přebytečná vlhkost, protože rybář v bivaku rychle vyvětrá. Toto pak každý rybář ocení i za horkých letních dní, kdy díky rozměrným otvorům vzniká příjemný vánek. Super!

Suprovou zprávou je, že bivak pro rybáře Delphin Panorama Eazy je k dostání za hodně příjemnou cenu. Pokud bychom se podívali ke konkurenci, tak bivak v takovém provedení a z takto kvalitních materiálů, by stál výrazně více peněz. Ovšem! Slovenská značka Delphin je známá tím, že rybářům nabízí TOP produkty za přijatelné ceny. A to platí i u tohoto bivaku Panorama Eazy!

Jaký bivak na ryby vybrat? Pokud hledáte kvalitní rybářské obydlí, které nabízí opravdu hodně prostoru, kvalitní konstrukci, odolný plášť, ale přitom je dostupný za super cenu, pak se rozhodně podívejte na tento levný bivak Panorama Eazy od slovenské značky Delphin. Jedná se o suprové rybářské obydlí, do kterého se okamžitě zamilujete! Prostorný bivak Delphin je k dostání na e-shopu PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Vypadá dobře ale na delphin yurta neo climacontrol to nemá . Za mě je topka yurta neo climacontrol, rozměry jsou úžasné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -