DomůAkční nabídkaNovinka od české firmy: neokoukaná kukuřice na ryby s výrazným aroma

Novinka od české firmy: neokoukaná kukuřice na ryby s výrazným aroma

- Reklama -

Kukuřice na ryby je prověřenou nástrahou, která skvěle funguje. Výrobci zlatavá zrníčka v průběhu sezón vylepšili třeba esencemi nebo barvivy. Teď česká firma přišla s mnohem zajímavější novinkou.

Asi není u nás rybáře, který by někdy nechytal na kukuřici. Právě tato zrníčka patří k tomu nejlepšímu ve světě rybaření. Tato nástraha (a návnada) chutná jak kaprům, tak ale i amurům a dalším rybám. Proto není divu, že rybáři po kukuřici tak často šahají. Pokud taky na kukuřici chytáte, pak by vás mohla zaujmout tato zajímavá novinka od českého výrobce

 

Nakládaná kukuřice LK Baits CUC! Corn

Česká firma LK Baits přišla s podzimní novinkou! Jedná se o kousky nakládané mladé kukuřice, která je opravdu neokoukanou nástrahou na kapry, amury, ale i další druhy ryb. Nakládanou mladou kukuřici CUC! Corn najdete na e-shopu LK Baits .

Při prvotním seznámení s nástrahou každého rybáře jistojistě zaujme netradiční vzhled. Tato nástraha totiž nejsou klasická zrníčka kukuřice, ale jedná se o kousky mladé kukuřice. Tyto kousky obsahují jednak hned několik malinkatých zrníček, zároveň ale i „dřevnatou část“ uvnitř kukuřice.

Ona dřevnatá část mladé kukuřice je důležitá hned z několika důvodů. Zaprvé: tato část mladé kukuřice je důležitá pro pevné nastražení nástrahy. Díky pevné části se tak rybář nemusí obávat toho, že by nástraha padala při nahození. Zároveň ale tato část přispívá k úspěšnějšímu zaseknutí ryby při záběru.

Díky tomuto netradičnímu zpracování má nástraha naprosto unikátní vzhled, který kapři a amuři ještě neznají. Proto taková nástraha může přinést skvělé výsledky na revírech s velkým rybářských tlakem, na kterých ryby už viděly ledacos.

 

Kukuřice je nacucaná esencí

Dalším zásadním plusem je, že tyto kousky mladé kukuřice jsou fermentované. A právě fermentace je žádaným procesem, kterého chtějí rybáři při lovu s kukuřicí dosáhnout. To proto, že taková nástraha ve vodním prostředí vydává podstatně silnější pachové signály, které dokážou zaujmout ryby i v chladnější vodě.

Kousky mladé kukuřice ale nejsou pouze fermentované. Ne! Tato nástraha je zároveň naložena do nejrůznějších esencí, které jsou silně nasáklé zejména ve zmíněné „dřevnaté části“ uvnitř mladé kukuřice. A zase: díky tomu tak tato nástraha ve vodě vydává nádherně koncentrované potravní signály, na které kapři, amuři a další ryby spolehlivě reagují.

Jaké příchutě jsou na výběr? Rybáři si mohou vybírat z krásně sladkých příchutí, které mají opravdu výrazné aroma. Na výběr je třeba legendární příchuť NHDC Compot, která parádně voní. K dostání jsou pak i osvědčené vůně typu jahody nebo medu. Zajímavou variantou je potom i příchuť moruše (Mulberry), která je podobná ostružinám (má ale jemnější chuť).

Samozřejmě, kukuřice je dokonalou nástrahou při lovu amurů. A proto nemůže chybět ani mladá kukuřice přímo na amury, která má atraktivní vůni, ale také lákavě zelené zbarvení. Takhle má vypadat nástraha na amura, který miluje jak kukuřici, tak vodní rostliny. Super!

 

K dostání ve 3 velikostech

Ještě ohledně těch barev: například mladá kukuřice v příchuti medu má výrazně žlutou barvu, která se neztratí ani na zaneseném dně. Příchutě NHDC Compot nebo jahoda pak mají také výrazné zbarvení, které jde vidět i na velkou vzdálenost. Ano, výrobce myslel i na to, aby díky výraznému zbarvení ryby nástrahu co nejrychleji našly.

Tyto mladé kukuřice jsou zpracovávány ve 3 velikostech. Pokud rybář chodí na ryby s feederovým vybavením, pak ho bude zajímat mladá kukuřice ve velikosti S. Pro rybaření „na klasickou položenou“ je potom lepší velikost M. A při lovu těch nevětších kaprů a amurů je pak nejlepší vsadit na největší velikost L.

Připravte se na nadcházející podzimní část sezóny! S neobvyklou a zatím neokoukanou nástrahou můžete zažít u vody nefalšované rybářské eledorádo, na které budete dlouho vzpomínat. Tahle netradiční kukuřice může být podzimním trumfem! Nástrahu CUC! Corn najdete na e-shopu LK Baits .

Zdroj a ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -