DomůAkční nabídkaNovinka pro rybáře: Tekutá játra do krmení za nízkou cenu, vytvoří silný...

Novinka pro rybáře: Tekutá játra do krmení za nízkou cenu, vytvoří silný pach

- Reklama -

Tekuté atraktory patří k nejpoužívanějším surovinám při vylepšování krmných směsí. Právě atraktivní tekutina dokáže krmení posunout o několik levelů výše, protože mu dá několikrát silnější vůni. 

Ilustrační foto: PARYS

A právě atraktivnější pachová stopa může počet záběrů od mlsných ryb zmnohonásobit. Jedním z nejvíce používaných atraktorů je jednoznačně tekutá játra. A právě tento atraktor je nyní k dostání na e-shopu PARYS za super nízkou cenu…

 

Tekutá játra Carpway

Perfektní tekutá játra na ryby, která mají opravdu hodně unikátní pach. A právě tento silný odér je tou největší zbraní tohoto tekutého atraktoru. Díky němu zatraktivněné krmení nebo nástraha bude vysílat koncentrované pachové signály, které ryby okamžitě zaujmou. Tekutá játra Carpway navíc obsahuje celou řadu vitamínů nebo aminokyselin. Tekutá játra Carpway je dostupná na e-shopu PARYS.

S tekutými játry Carpway lze zatraktivnit (téměř) všechno! Rybáři touto tekutinou velmi rádi zalévají jak krmné, tak chytací boilies. Ale samozřejmě také pelety, tygří ořech nebo krmné směsi. Velkou výhodou je, že tato tekutá játra do krmení dokážou zatraktivnit velké množství návnady, protože se dodávají v cenově dostupném, litrovém balení. Super!

Jak tekutá játra na ryby používat? Rozhodně doporučujeme pracovat s časem! Co to znamená? Pokud se rybář rozhodne tímto atraktorem zalévat krmné boilies nebo pelety, je dobré pak nechat vše alespoň 15 minut působit (ideálně více). Právě díky tomuhle má atraktivní tekutina dostatek času se „zažrat“ do krmení, takže návnada bude atraktivní pachovou stopu vydávat výrazně déle.

Tento postup je velmi dobrý například při chytání v krátkém časovém intervalu, kdy během krátké chvíle chceme udělat co nejvíce záběrů. Proto třeba milovníci feederu nebo krmítka tento atraktor přidávají do krmných směsí, které rázem více lákají ryby. Ideální je to také na řekách, protože silně „zažraná“ játra do krmení proud tak rychle nevymyje.

Tekutá játra do krmení Carpway jsou perfektním doplňkem při chytání ryb. Právě tento atraktor dokáže výrazně posunout účinnost návnad a nástrah, a přitom jde opravdu o cenově dostupnou záležitost. Tekutá játra do krmení jsou prostě doplňkem, který by žádný rybář neměl nechat ležet v koutě. Tekutá játra do krmení je k dostání na e-shopu PARYS.

 

Super levné pelety na ryby Carpway

Značka Carpway nabízí kompletní sortiment levného krmení a nástrah na ryby. Právě u této značky si rybáři mohou obstarat i velmi levné pelety na ryby, jejichž cena je opravdu hodně příznivá! K nejoblíbenějším peletám od Carpway jednoznačně patří halibutové pelety na ryby, které jsou cenově dostupné, přitom ale nabízí skvělé vlastnosti. Tyto levné halibutové pelety mají vysoký obsah živočišných surovin, díky kterém ve vodě vytváří silné potravní signály. Paráda!

Rybáři si ale mohou vybírat i jiné pelety na ryby. K dostání jsou například super levné kukuřičné pelety na ryby, jejichž cena je prostě lidová. Tyto pelety pochopitelně obsahují nejvíce populární surovinu v rybářském světě – kukuřici. A proto jsou skvělé nejen pro chytání kaprů, ale i amurů.  

Celou řadu levných pelet na ryby pak „uzavírají“ další druhy pelet. Rybáři si mohou vybrat i řepkové-zelené pelety na amury, játrové pelety na ryby, anebo třeba velepopulární red halibut pelety. U všech těchto pelet rybáři najdou stejnou „vlastnost“ – jsou k dostání za fakt super peníze! Cenově dostupné pelety na kapry jsou k dostání na e-shopu PARYS v několika příchutích.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -