DomůTrendyNovinky pro rybáře, které v Česku nejsou: obrovské firmy zvou na výstavu

Novinky pro rybáře, které v Česku nejsou: obrovské firmy zvou na výstavu

- Reklama -

Výstava Carp Austria kousek za českými hranicemi se blíží. Bude to obrovská akce pro rybáře! Do Rakouska totiž přijdou ty největší značky z rybářské scény. A právě ty zvou i české rybáře na návštěvu…

2. a 3. prosince 2023 se uskuteční další ročník populární rybářské výstavy Carp Austria . Ta bude probíhat v rozsáhlém areálu v městečku Tulln an der Donau, které leží jen kousek za hranicemi. Například rybář z Brna bude na místě nejpozději za 2 hodiny příjemné jízdy autem. Blízko to ale mají i ostatní rybáři z jihu Moravy nebo Čech. Ta cesta se fakt vyplatí, protože na místě budou ty největší rybářské značky. A ty představí novinky, které ještě ani nejsou v Česku…

 

Významné rybářské značky zvou na Carp Austria

Na rybářské výstavě Carp Austria bude obrovské zastoupení rybářských značek. Na své si přijdou jak milovníci kaprařiny, tak ale i vyznavači přívlače, lovu sumců, feederu, plavané nebo mořského rybolovu. Každý si na Carp Austria 2023 najde to své! A na co české a slovenské rybáře zvou ty největší rybářské značky, které budou na rakouské výstavě Carp Austria 2023?

Anaconda

odpovídal: Christof Niebling

Proč by měli čeští rybáři navštívit Carp Austria 2023?

Protože show je velmi speciální, a to nejen kvůli výhodným nabídkám a akcím. Je to mix byznysu a přátelství! Naše společnost, rodina Sänger, a náš tým mají opravdu dlouholeté přátelské vztahy s organizátory veletrhu Carp Austria, s prodejci rybářských potřeb a rybáři po celém Rakousku.

Jedinečnou atmosféru pocítíte hned po příchodu na výstavu. Budete mít možnost osobně hovořit s Frankem Schmidtem a dalšími experty ze společnosti Sänger, Doiyo-Iron Claw, Uni Cat a týmu Anaconda. Občas od Franka dostanete i nějaké „tajné tipy“, protože když se rozmluví o kaprařině, je prostě nezastavitelný.

Plánujete v Rakousku představit nějaké produkty, které dosud nebyly uvedeny na trhu?

Určitě na Carp Austria ukážeme spoustu novinek, které ještě nejsou dostupné na trhu. Například Anaconda Vipex, pruty a navijáky Magist Mate & Girl, které jsou určené pro ženy, a zcela nová řada tašek Anaconda.

Uni Cat předvede novou extrémně silnou a na tuňácích testovanou sérii navijáků Superior, prut Warlock Giant II, novou sérii prutů Destroyer MP-3, nové háčky, obratlíky, splávky…

NASH

odpovídal: Tobias Hofbauer, obchodní a marketingový manažer

Proč by měli čeští rybáři navštívit Carp Austria 2023?

Carp Austria je rybářská UDÁLOST. Velký veletrh s nejrelevantnějšími značkami v oblasti kaprařiny. Nash Tackle se zúčastní s největším výstavním stánkem, jaký jsme kdy na Carp Austria měli – téměř 400 m2 s mezinárodním týmem – se slavnými a zkušenými rybáři z Rakouska i zahraničí.

Na této ploše ukážeme mnoho produktů z našeho portfolia (bivaky, lehátka, oblečení, pruty, signalizátory záběru atd.), a rybáři budou mít možnost se podívat, vyzkoušet si a ptát se nás na produkty a otázky týkající se rybaření.

Plánujete v Rakousku představit nějaké produkty, které dosud nebyly uvedeny na trhu?

Kromě našeho stávajícího portfolia s sebou přivezeme řadu nových produktů, které jsme našim prodejcům představili teprve letos v září. Sezóna veletrhů je nyní skvělou příležitostí, jak je ukázat veřejnosti, a Carp Austria bude jednou z prvních výstav v Evropě, kde je veřejnosti představíme.

Rybáři by se měli připravit na obrovskou vlnu nových produktů, které jejich rybaření posunou o krok dál. Přijďte a buďte jedni z prvních, kdo si nové řady vyzkouší.

Trakker

Proč by měli čeští rybáři navštívit Carp Austria 2023?

Trakker na veletrhu Carp Austria představí své zbrusu nové inovace a návštěvníci jsou srdečně zváni, aby si je prohlédli zblízka. Budeme prezentovat naše nejnovější rybářské oblečení, bivaky, bižuterii, lehátka a spacáky pro rybáře, hlásiče záběrů a mnoho dalšího.

Výstavní stánek Trakker návštěvníky ohromí inovacemi. Na ploše 200 m² představíme produkty vyráběné s maximálním důrazem na kvalitu, výkon a nepřekonatelný komfort. Tuto příležitost by si neměl nechat ujít žádný kaprař, který se zajímá o naši značku.

Kromě toho nás těší, že můžeme ve spolupráci s naším prodejním partnerem, společností Falle Fischertreff, návštěvníkům nabídnout speciální veletržní ceny. Je to ideální příležitost, jak se zásobit našimi produkty, a zároveň těžit z bezkonkurenčních nabídek. Srdečně zveme návštěvníky veletrhu, aby navštívili náš stánek a využili příležitost objevit naše nejnovější produkty.

SONIK

odpovídal: Martin Ford, marketingový manažer

Proč by měli čeští rybáři navštívit Carp Austria 2023?

Jako firma máme v České republice velkou základnu příznivců našich produktů, zejména naší značky zaměřené na kapraření – Sonik. Na výstavě budou k dispozici mnohé cenově atraktivní nabídky, které spotřebitelé budou moci využít – mega nabídky na stávající produkty jako jsou tašky a hlásiče záběrů!

Navíc rybáři z České republiky se jako první setkají s některými novými produkty, které budou dostupné až v roce 2024.

Kromě značky Sonik také představíme naši nedávno na trh uvedenou značku Nytro pro feeder a plavanou, nabízející vše, co by rybář specializující se na plavanou nebo feeder použil – včetně prutů, navijáků, tašek a příslušenství.

Tato značka již byla v České republice mezi prodejci rybářských potřeb velmi dobře přijata a návštěva výstavy umožní i českým rybářům prohlédnout si tyto produkty detailněji a osahat si je.

Plánujete v Rakousku představit nějaké produkty, které dosud nebyly uvedeny na trhu?

Budeme mít několik nových produktů od obou značek – Sonik a Nytro, které budou vystaveny na Carp Austria , a které nebudou na maloobchodních prodejnách dostupné dříve než na začátku roku 2024… Takže návštěva je skvělou příležitostí pro rybáře se na vlastní oči přesvědčit „co se chystá“.

GARMIN

Letos na Carp Austria představujeme všechny novinky ze série Striker Vivid, ECHOMAP UHD a ECHOMAP Ultra. Na našem stánku Garmin můžete získat nejnovější informace o nejmodernější technologii echolotů.

Bez ohledu na to, zda jste rybář lovící kapry, sumce nebo dravé ryby – ukážeme vám nejlepší tipy a triky pro všechny rybolovné techniky. Série Striker Vivid je zejména vhodná pro kapráře – veškeré technologie echolotu, GPS a tvorba map vodních ploch jsou zde standardem.

Díky možnostem síťového propojení jsou série ECHOMAP zvláště vhodné pro rybáře s většími loděmi a rybáře, kteří již nechtějí chodit k vodě bez pokročilé technologie Livescope. Ke každému nákupu od nás dostanete zdarma balíček s dárky! Navštivte nás na Carp Austria – těšíme se na vás.

ZECK

odpovídal: Michael Mayr, zástupce Zeck Fishing v Rakousku

Na Carp Austria představuje Zeck Fishing nejnovější navijáky, pruty, gumové nástrahy, návnady a rybářské příslušenství pro lov sumců a dravých ryb. Návštěvníci se mohou těšit na obrovský výběr všech nových produktů a klasik z nového programu Zeck Fishing, které jsou již k dispozici.

 

Vstupenky na Carp Austria zcela ZDARMA!

Jste rozhodnuti, že na výstavu Carp Austria 2023 pojedete? Pak se právě na tuto suprovou akci můžete dostat zcela ZDARMA! Stačí se zúčastnit soutěže, ve které se soutěží o kbelíky s nadupaným rybářským vybavením a vstupenky na výstavu.

Ale bacha! Soutěž probíhá jen do neděle 26. listopadu 2023. Abyste se mohli soutěže o zmíněné ceny zúčastnit, je zapotřebí správně odpovědět na 3 jednoduché otázky. Pokud tedy máte několik minut čas, pak rozhodně zkuste štěstí.

Zdroj: Carp Austria, ilustrační foto: zmíněné značky a Carp Austria

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -