DomůSoutěžeSoutěž o rybářské potřeby v hodnotě přes 24 000 korun. Stačí odpovědět

Soutěž o rybářské potřeby v hodnotě přes 24 000 korun. Stačí odpovědět

- Reklama -

Už za dva a půl týdne odstartuje nedaleko hranic další ročník výstavy Carp Austria. A organizátoři si pro rybáře připravili soutěž o jeden z hlavních taháků výstavy. Soutěž trvá do 26. 11. 2023.

Rybářská výstava Carp Austria 2023  se bude konat v městečku Tulln an der Donau nedaleko českých hranic. Například rybář z Brna se na místo akce dostane nejpozději za 2 hodiny příjemné jízdy autem. Rakouští organizátoři tak očekávají, že na Carp Austria 2023 přijede i nemalé množství českých a slovenských rybářů. Někteří se ale mohou dostat na výstavu zcela ZDARMA!

 

Soutěž o rybářské vybavení v celkové hodnotě 24 000 korun

Jedním z hlavních taháků letošního ročníku Carp Austria 2023 je kbelík plný nadupaného rybářského vybavení od věhlasné značky Anaconda. Díky úzké spolupráci mezi Carp Austria a firmou Anaconda je tento kbelík k dostání v předprodeji na webu výstavy za pouhých 35 EUR (cca 850 korun). Přitom hodnota 1 kbelíku je přes 100 EUR.

„Vystavovatelé na rybářském veletrhu Carp Austria se zavázali nabízet některé ze svých produktů za extrémně snížené ceny – buď jako jednotlivé položky nebo jako bezkonkurenční akční balíčky,“ uvedli organizátoři Carp Austria 2023.

Někteří čeští a slovenští rybáři mohou tento kbelík získat úplně ZDARMA! Celkem se v soutěži na webu InRybar.cz ve spolupráci s výstavou Carp Austria 2023 soutěží o 10 kbelíků.

„Anaconda zaručuje hodnotu zboží v každém kbelíku alespoň 100 EUR,“ uvedli k soutěži organizátoři Carp Austria 2023. Celkem se tak nyní soutěží o rybářské potřeby v hodnotě 1000 EUR (10 kbelíků), tedy více jak 24 000 korun.

UPOZORNĚNÍ: Každý výherce si kbelík s hodnotným vybavením MUSÍ OSOBNĚ VYZVEDNOUT přímo na výstavě Carp Austria 2023. Výhru NENÍ MOŽNÉ ZASLAT poštou na adresu výherce!

A navíc! Každý výherce 1 kbelíku získá i 1 vstupenku na výstavu Carp Austria 2023. Takže rybář se dostane i na tuhle výstavu zcela ZDARMA. Tohle je nabídka, která se nedá odmítnout. Jak se soutěž zúčastnit? Stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky, které najdete níže…

 

Soutěžní otázky, na které je zapotřebí odpovědět

Jestli se chcete zúčastnit soutěže o kbelík plný TOP rybářského vybavení a 1 vstupenku na Carp Austria 2023, pak stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky ve formuláři, který je přiložený níže. Nápovědu na soutěžní otázky pak najdete na webu Carp Austria 2023 . Soutěž trvá do 26. listopadu 2023!

UPOZORNĚNÍ: Každý výherce si kbelík s hodnotným vybavením MUSÍ OSOBNĚ VYZVEDNOUT přímo na výstavě Carp Austria 2023. Výhru NENÍ MOŽNÉ ZASLAT poštou na adresu výherce!

 

Výherce obdrží výherní kód

Jak vybereme výherce? Nejspravedlivější je losování. A proto po ukončení soutěže – 26. listopadu 2023 – vylosujeme 10 šťastlivců, kteří obdrží speciální kód, který bude platný pro volný vstup na Carp Austria 2023 a 1 kbelík plný vybavení v hodnotě 100 EUR.

Použití kódu je jednoduché: vítěz půjde na web Carp Austria 2023 , kde si objedná 1 vstupenku na Carp Austria 2023 a 1 kbelík s vybavením. Pak vloží výherní kód do pole Rabatt Code, a poté už jen stačí kliknout na Übernehmen. Rázem bude celková částka za obě položky 0 EUR. Pak už jen stačí přijmout obchodní podmínky a dokončit objednávku.

Následně výherci přijde email se vstupenkou a kupónem na kbelík. Pozor! Organizátor upozorňuje, že tento email může přijít i po několika hodinách, proto žádnou paniku! Zaslanou vstupenku na Carp Austria 2023 a kupón na kbelík je NUTNÉ MÍT U SEBE na Carp Austria 2023! Buďto ve vytisknuté formě, anebo v mobilu.

UPOZORNĚNÍ: Každý výherce si kbelík s hodnotným vybavením MUSÍ OSOBNĚ VYZVEDNOUT přímo na výstavě Carp Austria 2023. Výhru NENÍ MOŽNÉ ZASLAT poštou na adresu výherce!

Není nutné lístky vytisknout. Ale každý, kdo přinese vytisknuté lístky na veletrh, se automaticky účastní denního losování o nákupní poukázku v hodnotě 500 EUR kolem 14. hodiny po módní přehlídce rybářského oblečení,“ dodali organizátoři Carp Austria 2023.

 

Carp Austria zve na světové značky a nízké ceny!

Letošní ročník rybářské výstavy Carp Austria láká na opravdu velmi zvučná jména. Na výstavě budou třeba věhlasné anglické značky NASH, SONIK nebo Trakker. Plochy zmíněných značek NASH nebo Sonik budou obrovské. Každá bude mít rozlohu 400 m²,“ lákají organizátoři Carp Austria 2023.

„K vidění budou také obrovské stánky značek Trakker, Anaconda Carp a dalších. Kromě toho na Carp Austria proběhne i evropská premiéra nové značky pro feederový rybolov NYTRO FISHING. Na veletržních stáncích nebudou prezentovány pouze nejnovější produkty pro rok 2024, ale bude možné si zakoupit již dostupné produkty,“ dodali organizátoři.

Na výstavu pak zve i známý rybář Erik Voltemar. „Na Carp Austria můžete najít věci od některých firem, které se bohužel dostanou do Rakouska dřív než k nám do Česka. Takže tam máte šanci vidět třeba i nové produkty, které u nás budou až později v průběhu roku,“ řekl známý rybář.

Jak už jsme výše nastínili: výstava se koná kousek za českými hranicemi. Velkým plusem je, že v areálu je parkování ZDARMA (parkoviště Jih1 a Jih2). Příjemná je i cena vstupenky, která v předprodeji stojí 13 EUR (cca 320 korun), na místě pak rybář zaplatí 15 EUR (cca 370 korun).

Zdroj a ilustrační foto: Carp Austria

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

 1. Vyplnil jsem správně otázky i e-mail (meladrom) a nepřišel mi potvrzovací e-mail váš. Ani za hodinu. Ve spamu není a jiní odesilatelé chodí.

  • Dobrý den,

   předávám Váš kontakt našemu technikovi…

   Vyřídí to s Vámi…

   Omlouvám se za komplikace…

   Krus, InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -