DomůAkční nabídkaZískejte kaprový naviják ZDARMA!

Získejte kaprový naviják ZDARMA!

- Reklama -

Firma Extra Carp připravila pro své zákazníky novou akci 1+1 ZDARMA! Pokud si nyní rybáři zakoupí zbrusu nový kaprový naviják NGT Dynamic Carp 4000 s volnoběžnou brzdou, pak druhý naviják dostanou zcela ZDARMA! Kaprový naviják NGT Dynamic Carp 4000 není ovšem jediným výrobkem, který můžete v této akční nabídce tak výhodně zakoupit. Je toho totiž mnohem více…

 

Akce 1+1 ZDARMA: Kaprový naviják s volnoběžnou brzdou NGT Dynamic Carp 4000

Cena: 1454 korun

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Doprava s InFish.cz: ZDARMA

navijak-NGTElegantně zpracovaný naviják tmavého zbarvení v sobě ukrývá hned 10 ložisek. I díky tomu má naviják NGT Dynamic Carp 4000 perfektně hladký a přesný chod, který při rybaření ocení každý rybář. Naviják NGT Dynamic Carp 4000 má širokou cívku, takže je vhodnější pro delší náhozy. Anglická preciznost, kvalitní zpracování a výborné materiály dávají tušit, že tento naviják vydrží používání i v těch nejtěžších podmínkách.

Tělo navijáku je vyrobené z grafitu. Tedy z materiálu, který je známý svou lehkostí, ale také vysokou odolností. Naviják NGT Dynamic Carp 4000 je osázen robustní a kvalitně zpracovanou kovovou cívkou. Rybáři pak k navijáku dostanou i náhradní cívku z grafitu. Obrovskou výhodou tohoto navijáku je, že má jak přední, tak i zadní brzdu. Záleží tedy pouze na rybářovi, kterou při rybaření zvolí. Samozřejmostí je i volnoběžná brzda, která celý lov ještě více zpříjemňuje.

Jen nyní můžete naviják NGT Dynamic Carp 4000 získat v akci 1+1 ZDARMA! Navíc, e-shop InFish.cz nabízí dopravu tohoto produktu zcela ZDARMA! Za dopravu tak nic nezaplatíte! Nepropásněte svou šanci výhodného nákupu!

Technické parametry:

 • Velikost: 4000
 • Počet ložisek: 10
 • Převodový poměr: 5,2:1
 • Kapacita: 0,20 mm/220 m, 0,25 mm/ 165 m, 0,30 mm/ 110 m

 

Akce 1+1 ZDARMA: Kaprový naviják NGT Carp Runner EG 60

Cena: 879 korun

Výrobek je k dostání na InFish.cz

Doprava s InFish.cz: ZDARMA

navijakJeden z nejprodávanějších modelů navijáků letošní sezóny! A není se čemu divit. Kaprový naviják NGT Carp Runner EG 60 nabízí rybářům hned několik skvělých vlastností. Naviják je velice kvalitně zpracovaný. Hlavní materiál, ze kterého je tento naviják vyrobený, je grafit. Proto je kaprový naviják NGT Carp Runner EG 60 tak lehký. Ovšem je také až neuvěřitelně odolný, a to i při jeho používání v těch nejtěžších podmínkách!

Obrovskou výhodou je, že na navijáku už je namotaný super kvalitní vlasec NGT Spider Line o průměru 0,28 mm. Právě tento průměr je pro lov kaprů nejideálnější! Vlasce je na cívce neuvěřitelných 365 metrů! Rybářům tak odpadává nepříjemná povinnost s navíjením nového vlasce.

Naviják NGT Carp Runner EG 60 můžete zakoupit v perfektní akci! Pokud koupíte jeden, druhý dostanete ZDARMA! A to za naprosto nepřekonatelnou cenu 879 korun. A nezapomínejte, že na navijácích jsou už namotané i kvalitní vlasce! Prostě boží nabídka! A pokud tento naviják v akci 1+1 ZDARMA zakoupíte na InFish.cz, pak budete mít dopravu zcela ZDARMA!

Technické parametry:

 • Velikost: 6000
 • Váha: 402 gramů
 • Převodový poměr: 5,2:1
 • Kapacita cívky: 0,28 mm/365 m, 0,30 mm/300 m, 0,35 mm/245 m

 

Akce 1+1 ZDARMA: Hlásič NGT Bite Alarm VX-1

Cena: 369 korun

Výrobek je k dostání na InFish.cz

hlasicTohle je skutečně mimořádná nabídka! Nyní můžete získat hned 2 hlásiče za luxusní cenu 369 korun! Elegantní design, kvalitní zpracování a prvotřídní materiály zaručují bezproblémové používání v jakýchkoliv podmínkách. Hlásič NGT Bite Alarm VX-1 je stoprocentně vodotěsný, takže jej nepoškodí žádný liják a to ani ten nejsilnější. Součástí balení je i praktické a elegantní pouzdro ze syntetické kůže, které oceníte hlavně při přepravě těchto hlásičů od anglické společnosti NGT.

Hlásiče jsou napájeny 12 V bateriemi typu 23 A. Ty ovšem nejsou součástí balení. I přesto je ale tato nabídka extrémně výhodná! Proto ji nepropásněte!

Technické parametry:

 • Regulace hlasitosti
 • Záběrová a paměťová dioda
 • Stoprocentní voděodolnost
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -