Domů Novinky Akce na Labi: Rybáři posbírali 2 tuny odpadu! Některé břehy vypadaly jako...

Akce na Labi: Rybáři posbírali 2 tuny odpadu! Některé břehy vypadaly jako skládka!

- Reklama -

Úctyhodnou práci mají za sebou rybáři z místní organizace Ústí nad Labem. Těm nebylo lhostejné, jak vypadají břehy Labe, a proto se sebrali a poházený odpad posbírali. Rybáři nakonec sesbírali 2 tuny odpadu. O akci informoval Severočeský územní svaz na stránkách na Facebooku, kde přiložil i fotografie z úklidové akce. Podle územního svazu podobné akce organizují i ostatní organizace ze severu Čech.

„Počasí není příliš vlídné, to přesto neodradilo členy MO Ústí nad Labem od úklidu břehů řeky Labe. Celkem se podařilo sebrat cca 2000 kilo odpadu. Úklid u svých revírů aktuálně organizují také další místní organizace Severočeského územního svazu. Děkujeme!“ píše se na stránkách na Facebooku Severočeského územního svazu.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Stojan na pruty za pár stovek! Super kvalita za pár korun!

Na přiložených fotografiích je jasně patrné, jak znečištěné úseky vypadaly. Jasně, hodně rybářů poukazuje na to, že spousta odpadu nepochází od rybářů, ale třeba od řidičů aut. Ale není to jedno? Prostě, parta nadšenců se sebrala a něco s tím nepořádkem udělala. Za nás velký palec nahoru! Tihle rybáři jasně ukázali, že nejdůležitější jsou činy. Díky za to!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Facebook Severočeský ÚS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Petrův zdar
    .. gratuluji,že jste se někdy dohodli a ještě více k tomu,že jste se vůbec sešli a hlavně udělali…
    Pz pampaliny

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -