Domů Akční nabídka Skrytý poklad: Vynikající kaprový naviják na daleké nahazování a vyvážení, za který...

Skrytý poklad: Vynikající kaprový naviják na daleké nahazování a vyvážení, za který nedáte majlant!

- Reklama -

Kaprový naviják patří k největším chloubám rybářské výbavy. Někteří rybáři o těchto strojích dokážou hovořit celé hodiny a slovně je rozebrat do poslední součástky. A není se čemu divit! Právě naviják na kapry patří ke klíčovým součástem. Pokud rybář vsadí na nekvalitní stroj, může ho to stát hromadu nervů, ale také životní rybu. Hodně rybářů je přesvědčeno o tom, že kvalitní naviják na kapry stojí půlku výplaty. Chyba lávky! I velmi spolehlivý stroj, který vydrží lov v těch nejtěžších podmínkách, může stát rozumné peníze. A my si jeden takový levný naviják na kapry představíme. Tady je!

 

Kaprový naviják Giants Fishing Gaube FD 9000

Výrobek je dostupný na e-shopu HOBBY-G za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový kaprový naviják od české značky Giants Fishing, který je dostupný za hodně přijatelnou cenu. Co vás na tomto navijáku zaujme jako první? Jednoznačně jeho zpracování! Naviják budí dojem stroje, který má „na svědomí“ světově uznávaná společnost, a který stojí hromadu peněz. Opak je ale pravdou, protože tento naviják na kapry Giants Fishing Gaube FD 9000 je k dostání za opravdu libovou cenu.

Co na tomto navijáku jistojistě oceníte? Obrovskou kapacitu! Cívka o velikosti 9000 má kapacitu 340 metrů 0,34 mm navazovacího materiálu. Takže i když se vydáte na hodně rozlehlou vodu, tak s tímto navijákem všude pohodlně „dosáhnete“. Pozor! K navijáku Gaube FD 9000 dostanete i náhradní cívku – na výběr jsou velikosti 8000 a 10 000. Na menší cívku o velikosti 8000 se vleze 230 metrů 0,26 mm navazovacího materiálu. Druhá cívka na výběr o velikosti 10 000 má kapacitu 510 metrů 0,40 mm navazovacího materiálu, takže s tímhle si skvěle zachytáte i na plochách typu Nových Mlýnů nebo na Balatonu.

Co my osobně na tomto navijáku na kapry nejvíce ceníme? Brzdu! Ta je opravdu naprosto dokonalá! Přední brzda na cívce navijáku má velmi rozměrný ovladač, který se opravdu pohodlně drží a naprosto komfortně se s ním manipuluje. Takže i když má rybář plné ruce práce se zdoláváním ryby, rozměrný ovladač mu to hodně usnadňuje. Samotná brzda je velmi citlivá a okamžitě reaguje i na jemné pohyby ze strany rybáře, což výrazně přispívá k úspěšnému zdolání kapra.

Velkou předností tohoto navijáku je vyvážený rotor, který zajišťuje to, aby naviják měl hladký a precizní chod. Žádné zasekávání a přeskakování! Samozřejmostí na tomto navijáku je rolnička, která zabraňuje kroucení vlasce, což by bylo smrtící pro daleké hody (vznikalo by přebytečné tření). O bezproblémový chod se stará 6+1 ložisek. Luxus! Převodový poměr tohoto kaprového navijáku je 4,6:1 (návin na otočení kličkou je 1,05 metru).

Na navijáku ceníme jednotlivé díly, které jsou vyrobeny z odolných materiálů. Například klička je kovová. A pokud se podíváme na hřídel, tak zjistíme, že ta je zesílená. Tyhle „detaily“ pak zaručují to, že tyto kaprové stroje budou skvěle šlapat dlouhé roky. A to i v tom případě, kdy se k nim nebudete chovat hezky a budete je trápit i na těch nejtěžších vodách. Tak jako například Kuba Fabian z Giants Fishing, který s těmito navijáky chytal na těch nejtěžších vodách jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.

Verze s volnoběžnou brzdou: Česká značka Giants Fishing tyto perfektní navijáky na kapry dodává i ve verzi s volnoběžnou brzdou. Pokud patříte k fanouškům této vychytávky, bez které si spolehlivý kaprový naviják nedokážete představit, pak máte možnost si vybrat právě model navijáku Giants Fishing Gaube FS. I tento kaprový naviják s volnoběžnou brzdou je k dostání ve velikosti 9000, přičemž si k němu vyberete buďto 8000 nebo 10 000 cívku. Luxus!

Výrobek je dostupný na e-shopu HOBBY-G za nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprové navijáky za nízké ceny!

Česká značka Giants Fishing na rybářský trh dodává celou řadu modelů kaprových navijáků. Rybář si může vybrat nejrůznější navijáky o různých velikostech a s různými vychytávkami. Hledáte třeba kaprový naviják s volnoběžnou brzdou? Není problém! Nejlepší na české značce Giants Fishing je to, že její kaprové navijáky jsou dostupné za skvělé ceny, přitom nabízí luxusní vlastnosti.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Na levné navijáky Giants Fishing se podívejte ZDE

Ilustrační foto: HOBBY-G

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -