DomůNovinkyAKTUÁLNĚ: Nový svazový revír! Středočeský ÚS koupil krásný rybník! Rybáři se mají...

AKTUÁLNĚ: Nový svazový revír! Středočeský ÚS koupil krásný rybník! Rybáři se mají na co těšit

- Reklama -

Nádherná voda! Středočeský ÚS dokázal pro rybáře pořídit nový, krásný revír. Jde o Stržený rybník, který leží nedaleko městečka Milín. Nový revír má rozlohu 6,5 hektarů. V minulosti tato vodní plocha sloužila jako vodárenská rezerva, k vodě nebylo prakticky vůbec možné se dostat. Proto okolí tohoto malebného revíru nabízí panenskou přírodu. Rybáři se prostě mají na co těšit!

Zásadní zprávou je, že vedení Středočeského ÚS se podařilo kromě vodní plochy odkoupit i 90% příbřežních pozemků. Z toho vyplývá, že přístup k vodě budou mít rybáři bez nejmenších obtíží. Rybáři tak budou mít na této nádherné, 6,5 hektarové vodě vynikající komfort!

„Jsem velmi rád, že se nám celou věc podařilo dotáhnout do konce. Na začátku prázdnin jsem avizoval jedno překvapení a mám radost, že ho ještě během prázdninových dní můžeme odtajnit. Je to nádherná vodní plocha, až ji převezmeme, pustíme se hned do práce, abychom ji mohli od dubna příštího roku využívat. Moje představa je taková, že bychom rybolov na Strženém rybníku slavnostně zahájili Pohárem předsedy SÚS pro dospělé,“ řekla nadšeně předseda Středočeského ÚS Dušan Hýbner.

strzeny-rybnik-milin

Co teď bude následovat? V průběhu září dojde k předání vodní plochy pod „křídla“ Středočeského ÚS. Nejprve je totiž nutné, aby současný nájemce měl dostatek času na slovení stávající obsádky v rybníku. Následně pak hospodářský odbor bude řešit nejvhodnější způsob hospodaření na tomto novém revíru.

„Každý rok kupujeme jednu vodní plochu. Máme tedy splněno i pro tento rok, ale na vavřínech spát nebudeme. Už teď začneme hledat další vodní plochy dostupné našim finačním možnostem tak, aby naši rybáři měli dostatečný výběr pro rybolov,“ zakončil Dušan Hýbner.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Středočeský ÚS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -