skingbranding-banner

Bohumil Kuna bouchl do stolu! Podá žalobu na místní organizaci za pochybení?


Letošní rok se na Bohumila Kunu lepí pořádná smůla! Před dvěma měsíci mu poděbradská rybářská stráž zadržela povolenku za to, že podle jejího názoru porušil platná rybářská pravidla tím, že rybář Kuna lovil v chráněné rybí oblasti. S tím ale známý rybář rozhodně nesouhlasí! A poukazuje například na to, že v místě, kde mu byla povolenka zadržena, bylo hodně „zvláštní“ značení zmíněné oblasti, ve které se nemůže rybařit. Navíc, známého rybáře štve i průběh kárného řízení, které z jeho pohledu neproběhlo tak, jak mělo. Nyní Bohumil Kuna uvažuje i o žalobě…

Bohumil Kuna v novém videu například vysvětluje to, jak má být chráněná rybí oblast, respektive její začátek a konec, značena. V jeho případě bylo ale podle rybáře značení chybné, což vedlo k zadržení jeho povolenky. „Cedule chráněné oblasti na řece musí být vidět z obou stran a to se v tomto případě nestalo. Nejenže ta cedule nebyla vidět, ale na pravém břehu řeky ta cedule vůbec nebyla,“ říká rybář Kuna ve videu. Podle rybáře tohle byl jeden ze zásadních důvod celého případu zadržené povolenky, protože se podle něj nebylo na vodě „čeho chytit“.

Bohumil Kuna zároveň kritizuje i postup kárné komise jeho domovské místní organizace, která rozhodla o trestu. Podle něj se komise dopustila hned několika přešlapů, které se známému rybářovi vůbec nelíbí. Bohumil Kuna ve videu například uvádí, že kárná komise nevzala v potaz jeho listinné důkazy, i když jí to ukládají Stanovy Českého rybářského svazu. S rozhodnutím komise Bohumil Kuna tedy zásadně nesouhlasí…

„V tuhle chvíli jsem poslal předžalobní upomínku pro smír. A pokud to nedopadne podle jednacího řádu a podle Stanov ČRS, a podle toho, jak má být správně přestupek vyhodnocen, tak podávám žalobu na předsedu, jednatele a rybničního referenta dané organizace. Další lidi pak zažaluji za pomluvu,“ říká Bohumil Kuna ve videu.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Chytání kaprů, kteří nikdy neviděli háček! Teprve 12letý rybář natočil dechberoucí video

admin | přečteno: 1074x | 3.07.2020 | Žádné komentáře

Mladý rybář Matěj Houška natáčí naprosto nádherná videa ze zapomenutých …

Letní nasazování ryb je v plném proudu! Rybáři do svazovek „sypou“ tuny nových kaprů

admin | přečteno: 1671x | 3.07.2020 | 1 komentář

Rybáři se nezastavují ani v tomto letním období. Aktuálně do svazových …

Nákladní lodě až do Ostravy? Poláci postavili u hranic na Odře obrovskou přehradu, která zvedne vodu v řece!

admin | přečteno: 302x | 2.07.2020 | Žádné komentáře

Splavnění řeky Odry až do Ostravy je velkým cílem polské …

Komentáře

 • Vždyť jsem nekecal že Porybný jsi dělají to co jim přijde vhod

  • Ne, tys neřek vůbec nic kromě bezduchého napadání RS. Nijak sis to neobhájil, byly to jen takové výkřiky do tmy.

  • diky za objasneni problemy, ted uz vim, jak to bylo!

 • Tak je celá ta kauza vyřešená. Kuna dostane povolenku zpátky. Před chvílí to psal na facebooku (že ČRS nařídil MO Veltruby, že se mu musí omluvit a povolenku vrátit).

  • Nic takového tam nepíše!

   • Jo, protože to po chvíli smazal… Netuším proč. Ještě jsem to posílal kámošovi, který ho sleduje, ale teď mi to v messengeru píše “Příloha není k dispozici. Příloha byla pravděpodobně odebrána, nebo k jejímu sdílení s vámi neměl uživatel dostatečná práva.” Tak uvidíme, co se stalo.

    • Smazal to, protože je to fake a měl by problém ještě větší.
     Povolenku dostane až mu vyprší trest za lov v chráněné rybí oblasti.
     Kuna je starý manipulator a prizdisrac Nadává bafuňářum a ženě je k soudu , ale ti mu papíry nesebrali. Před těmi co mu je sebrali se hrbi a leze jim v řit.

     • Vladimír Patočka : Vidím to naprosto stejně. Jenom machruje aby byl zajímavej a měl větší sledovanost. Za mě už by mu je nemuseli vracet vůbec. 🙂

     • Milý Vladimíre předem Tě zdravím. Nezastávám se Kunu,ale v této kauze má pravdu on. Tabule s označením MUSÍ BÝT NA OBOU BŘEZÍCH!!! A aby lovil v zakázaném prostoru-tam mu chybělo 11,5 m!!!! Vzali jsme s kamarádem policistou člun a GPS-nově kalibrovanou-a opravdu jsou tabule špatně umístěné. To,že mu sebrali papíry-Poděbradská RS je odeslala na jeho MO-TA JE POVINNA MU SDĚLIT VÝSLEDEK DO TÝDNE!!!! Tady si myslím,že se spíše mstí za to,že se zajímal o zarybnění revíru-to nechtěla MO zveřejnit. Další porušení stanov RŘ. A lov v chráněné rybí oblasti-když už se to řeší-proč to neplatí pro všechny stejně???? Bobika

     • A vše co píše Bobika je vysvětlené i v Kunově videu. Taky si myslím, že je Kuna v právu. Ale o tom bysme se tu mohli hádat do nekonečna, vždycky se najde nějaká dobrá duše, která mu to přeje… Takže se k tomu asi už nebudu v téhle diskuzi vyjadřovat, nemá to stejně cenu (A kdybych věděl, že to Kuna potom smaže, tak nezmiňuju ani ten facebook. Bylo to k tématu a chtěl jsem to sem napsat pro jeho fanoušky, ale nakonec je z toho zase další záminka, proč si do něj rejpnout…).

     • pro bobika. MO?? výsledek čeho? jak jste přišel na týden???
      přečtěte si prosím pozorně stanovy a jednací řád ČRS.

     • ještě pro bobika. GPS.. kalibrovanou? jak se prosím pěkně kalibruje GPS??? to si zapisuji jako “výrok roku”. :-))) když o tom nic nevíte tak si alespoň nedělejte ostudu.

    • No jo no… to je na Kunovi, co kam dá a co smaže 😉 p

     • To bobika
      I kdyz arogantního ozraleho blba Kunu neusim ani náhodou, tak je mně jasný, že si sebrání papírů nezasloužil. Přestupek se stal ve sporné hraniční oblasti a .normalne by byl řešen domluvou.
      Podivné okolnosti kontroly nasvědčují tomu, že RS pracovala na objednávku, tak jako i v jiných případech.

 • Postřelená kachna se vždy ozve,komedie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.