Domů Novinky Bohumil Kuna bouchl do stolu! Podá žalobu na místní organizaci za pochybení?

Bohumil Kuna bouchl do stolu! Podá žalobu na místní organizaci za pochybení?

- Reklama -

Letošní rok se na Bohumila Kunu lepí pořádná smůla! Před dvěma měsíci mu poděbradská rybářská stráž zadržela povolenku za to, že podle jejího názoru porušil platná rybářská pravidla tím, že rybář Kuna lovil v chráněné rybí oblasti. S tím ale známý rybář rozhodně nesouhlasí! A poukazuje například na to, že v místě, kde mu byla povolenka zadržena, bylo hodně „zvláštní“ značení zmíněné oblasti, ve které se nemůže rybařit. Navíc, známého rybáře štve i průběh kárného řízení, které z jeho pohledu neproběhlo tak, jak mělo. Nyní Bohumil Kuna uvažuje i o žalobě…

Bohumil Kuna v novém videu například vysvětluje to, jak má být chráněná rybí oblast, respektive její začátek a konec, značena. V jeho případě bylo ale podle rybáře značení chybné, což vedlo k zadržení jeho povolenky. „Cedule chráněné oblasti na řece musí být vidět z obou stran a to se v tomto případě nestalo. Nejenže ta cedule nebyla vidět, ale na pravém břehu řeky ta cedule vůbec nebyla,“ říká rybář Kuna ve videu. Podle rybáře tohle byl jeden ze zásadních důvod celého případu zadržené povolenky, protože se podle něj nebylo na vodě „čeho chytit“.

Bohumil Kuna zároveň kritizuje i postup kárné komise jeho domovské místní organizace, která rozhodla o trestu. Podle něj se komise dopustila hned několika přešlapů, které se známému rybářovi vůbec nelíbí. Bohumil Kuna ve videu například uvádí, že kárná komise nevzala v potaz jeho listinné důkazy, i když jí to ukládají Stanovy Českého rybářského svazu. S rozhodnutím komise Bohumil Kuna tedy zásadně nesouhlasí…

„V tuhle chvíli jsem poslal předžalobní upomínku pro smír. A pokud to nedopadne podle jednacího řádu a podle Stanov ČRS, a podle toho, jak má být správně přestupek vyhodnocen, tak podávám žalobu na předsedu, jednatele a rybničního referenta dané organizace. Další lidi pak zažaluji za pomluvu,“ říká Bohumil Kuna ve videu.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

18 KOMENTÁŘE

 1. Tak je celá ta kauza vyřešená. Kuna dostane povolenku zpátky. Před chvílí to psal na facebooku (že ČRS nařídil MO Veltruby, že se mu musí omluvit a povolenku vrátit).

   • Jo, protože to po chvíli smazal… Netuším proč. Ještě jsem to posílal kámošovi, který ho sleduje, ale teď mi to v messengeru píše „Příloha není k dispozici. Příloha byla pravděpodobně odebrána, nebo k jejímu sdílení s vámi neměl uživatel dostatečná práva.“ Tak uvidíme, co se stalo.

    • Smazal to, protože je to fake a měl by problém ještě větší.
     Povolenku dostane až mu vyprší trest za lov v chráněné rybí oblasti.
     Kuna je starý manipulator a prizdisrac Nadává bafuňářum a ženě je k soudu , ale ti mu papíry nesebrali. Před těmi co mu je sebrali se hrbi a leze jim v řit.

     • Vladimír Patočka : Vidím to naprosto stejně. Jenom machruje aby byl zajímavej a měl větší sledovanost. Za mě už by mu je nemuseli vracet vůbec. 🙂

     • Milý Vladimíre předem Tě zdravím. Nezastávám se Kunu,ale v této kauze má pravdu on. Tabule s označením MUSÍ BÝT NA OBOU BŘEZÍCH!!! A aby lovil v zakázaném prostoru-tam mu chybělo 11,5 m!!!! Vzali jsme s kamarádem policistou člun a GPS-nově kalibrovanou-a opravdu jsou tabule špatně umístěné. To,že mu sebrali papíry-Poděbradská RS je odeslala na jeho MO-TA JE POVINNA MU SDĚLIT VÝSLEDEK DO TÝDNE!!!! Tady si myslím,že se spíše mstí za to,že se zajímal o zarybnění revíru-to nechtěla MO zveřejnit. Další porušení stanov RŘ. A lov v chráněné rybí oblasti-když už se to řeší-proč to neplatí pro všechny stejně???? Bobika

     • A vše co píše Bobika je vysvětlené i v Kunově videu. Taky si myslím, že je Kuna v právu. Ale o tom bysme se tu mohli hádat do nekonečna, vždycky se najde nějaká dobrá duše, která mu to přeje… Takže se k tomu asi už nebudu v téhle diskuzi vyjadřovat, nemá to stejně cenu (A kdybych věděl, že to Kuna potom smaže, tak nezmiňuju ani ten facebook. Bylo to k tématu a chtěl jsem to sem napsat pro jeho fanoušky, ale nakonec je z toho zase další záminka, proč si do něj rejpnout…).

     • pro bobika. MO?? výsledek čeho? jak jste přišel na týden???
      přečtěte si prosím pozorně stanovy a jednací řád ČRS.

     • ještě pro bobika. GPS.. kalibrovanou? jak se prosím pěkně kalibruje GPS??? to si zapisuji jako „výrok roku“. :-))) když o tom nic nevíte tak si alespoň nedělejte ostudu.

     • To bobika
      I kdyz arogantního ozraleho blba Kunu neusim ani náhodou, tak je mně jasný, že si sebrání papírů nezasloužil. Přestupek se stal ve sporné hraniční oblasti a .normalne by byl řešen domluvou.
      Podivné okolnosti kontroly nasvědčují tomu, že RS pracovala na objednávku, tak jako i v jiných případech.

 2. Tak pro všechny dobrý duše, co mu tady přáli, že je bez povolenky… Už má povolenku opravdu zpátky a zrovna co tohle píšu tak chytá na Labi. Až vezmou povolenku vám za nějakou blbinu, tak o tom taky natočte sérii videí, jak jste si jí vybojovali zpátky, když jste takoví borci… Si o něm můžete myslet co chcete, ale jak často někdo udělá takovýhle v podstatě návod, jak se bránit zvůli rybářských orgánů? Za mě dobrý…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -