DomůNovinkyBohumil Kuna se vysmívá kritikům: „Že rybáři nechtějí moje boilies za 200...

Bohumil Kuna se vysmívá kritikům: „Že rybáři nechtějí moje boilies za 200 korun za kilo? Nestíhám vyrábět!“

- Reklama -

Známý rybář nedávno informoval rybářskou veřejnost o tom, že bude na rybářském trhu nabízet vlastní boilies. V momentě, kdy tuhle informaci Bohumil Kuna vypustil do světa, tak se spustila lavina zájmu. A rybář Bohumil Kuna sám přiznal, že takovou reakci ze strany rybářů nečekal. Kvůli vysokému zájmu by se mohlo stát, že kuličky by některým rybářům nestihly přijít pod stromeček. Bohumil Kuna ale vymyslel řešení! Rozhodl se, že pro rybáře připraví dárkové poukazy, za které si na novou sezónu můžou rybáři vybrat jeho boilies…

„Co se týče mého boilies, já jsem nečekal tak obrovský zájem! Příští týden budeme expedovat to, co si lidi naobjednali, protože jsme nestihli všechno vyrobit. Problémem je, že nám do toho vlítla i expedice, která nám nedá větší kapacity, protože kvůli současné chvíli lidi nakupují přes e-shopy,“ vysvětluje Bohumil Kuna.

„Budou poukazy na nákup mého boilies, kdy tam bude nějaké odstupňování,“ láká rybáře Bohumil Kuna. Ten ve videu dále vysvětluje, že například manželky, přítelkyně nebo maminky mohou obdarovat poukazem milovaného rybáře pod stromečkem. A ten si poté za poukaz vybere dané boilies, které použije při chytání kaprů.

Známý rybář už v minulosti uvedl, že budou k dispozici dvě příchutě – sladká a masová. A boilies bude k dostání ve 2 nebo 5 kilogramových balení. A kde vlastně budou nové kuličky k dohledání? Bohumil Kuna chystá vlastní e-shop, který se jmenuje kbfishing.cz. Ten ale ještě není v provozu.

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové pruty z Anglie za super nízkou cenu!

„Staví se web kbfishing.cz, ale v tuhle chvilku je ještě brzo. Mně to žíly netrhá, kolik se toho prodá, a ani to nebude můj nosný program. Ale prostě bude boilies od Bohouše, kdo chcete, tak už si můžete napsat na můj e-mail,“ řekl v jednom z předešlých videí Bohumil Kuna k jeho novému produktu.

VIDEO: Co říká o novém boilies Bohumil Kuna? Mrkněte na video…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

64 KOMENTÁŘE

  • Když jsem tě zablokoval na Facebooku tak si přilez sem 😀 tak roztoč tady ty pacienty 😀 potřebuji publicitu

  • Luk: tebe možná, zablokoval, ale mě má za skalního fandu jak na FB tak na YT a netuší který jsem a nikdy to nezjistí 🤣🤣🤣🤣. Když ho někde pochválím tak se můžu potrat smíchy, jak se začne Kun.a durdit a vychloubat jak je dobrej a chytrej a jak všechny přečůrá 🤣🤣🤣🤣. A nejlepší jsou komenty od těch jeho pacientů, kteří to buď zde očividně nečtou, nebo jsou tak hloupí a nevidí Kun.ovo lži. Já ho rád podpořím ať si vydělá na nové tepláky od vietnamce 🤣🤣🤣🤣🤣.

  • Bohumil TUNA forever!! 😂😂 toť můj poslední koment bo s lhářem mě ani kočkováni nebaví ,ale trošku sem tě potrapil když už si musel klesnout k tomu abys urážel děti to vyžaduje mimořádnou dávku inteligence…Tak pac a pusu a někdy na viděnou 😅 😅

   • však ty přilezeš k dalším komentům 😀 na živo se ty paciente ani nepřiblížíš to sis na..al do gatí .
    Ještě se přidá pacient Nebubák 😀 ted si sám i odpovídá 😀 a máme to kompletní 😀

 1. Poslední komentář protože Kuna si myslí, že je Bůh co všude byl 2x a od všeho má klíče.
  Ano je to KRÁL NEJVĚTŠÍ ŽUMPY této společnosti je na PRVNÍ PŘÍČCE!!

  Nejlepší v posledním videu náš milý Bohoušek se vysmívá 😀 😀 v čase 26:23 že v mobilu adblock nejde 😀 😀 😀 a najivně si to dále myslí 😀 že sleduji jeho přiblblé reklamy 😀 😀
  Za nulu,ho*no, de*ila, deme*t*a mám já tebe Bohouši co plácá jeden nesmysl za druhým 😀 😀 😀
  Chápu že jsi sto let za opicemi a co neznáš ty tak vlastně neexistuje 😀 😀 😀
  Sám jsi to přiznal v jiném videu, že jsi chytrolín kde všude byl 2x a od všeho má klíče 😀 😀

  P.S.
  PRO NEVĚŘÍCÍHO KUNU CO SI MYSLÍ,ŽE ADBLOCK V MOBILECH, TABLETECH NEEXISTUJE 😀 ADBLOCK je pouze podle KUNY v PC:
  https://www.yoom.cz/img/310qmolv.jpg Bohouši jsi dost pozadu.. ty jsi byl vždycky od jakživa zpomalený jako film.

  • zabraaal 😀 já to věděl 😀 a jsem Pan Tuna ne Bohouš 😀 zvykej si . Ještě vyblbneš Karla a Patočku co sem našel kdo to je a zase jste ve hře 😀 honem do toho 😀 pacoši

 2. Mě se u článků o Bohoušovi líbí, jak mají jeho hejtři do podrobna nastudovaný jeho videa a přesně vědí jak se tvářil a co ve který vteřině řekl. No. To my přijde totálně ujetý. Přeci když někoho nemám rád a nebo my není po chuti tak se na něj proboha nedívám. Taky my je protivnej Klus. Když se objeví, tak přepínám. Tečka.

  • Bohouši proč to píšeš pod nickem Zdeněk. Tohle je tvá mluva to jsi použil nejmíň 100x.
   Chceš mět jeden kladný koment valoune ?

 3. Jedinečná příležitost pro všechny co to mají blízko na molo. Až bude Kun.a na tý Dyji na Moravě, můžete si zdarma zachytat z jeho mola, udělat si tam nějaké foto atd. 🙂. To je výzva co? 🤣🤣🤣

  • No tak na Dyji se jistě potkám s Tomassonem 😀 ale jestli Fíšo přijede tolik lidí na molo jako teď v neděli abych tam dal Toyku a občerstvení 😀

   Já to věděl, že si necháte nadávat a stejně sem polezete 😀 a budete přispívat
   tak kde je zbytek pacienti

 4. Admin: je super jak nás zde admin moralizuje a vymazává údajné vulgarismy a v zápětí sem pověstí Kun.ovo video kde lítají vulgarismy a urážky nejtěžšího kalibru 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣. Trefně tento web nazval jeden YTuber – inrybář.cz? To je takový rybářský Blesk 🤣🤣🤣.

 5. Tak si jeho úžasný koule objednejte na dobírku. Na a pak když to neprevezmete…… poštovné není úplně levná věc 🙂

 6. Ajá se vysmívám jeho fans. Celou dobu jim tluče do hlavy, že není třeba kupovat drahý kule a teď jim je sám prodává 🙂 a oni kupují a kupují 🙂 Peníze tečou tak co je třeba jít aj přes mrtvoly :)Tohle je začátek konce z KB se stal to co sám nesnášel a to KRÁL lepšounů :), ale přeju mu to ať si vydělámoc peněz. Na lidské hlouposti se vždy nejlépe vydělávalo. Tak klikejte a kupujte ať má radost 🙂

 7. Kubo. Zas tak moc chytrý nejsi. Zboží lze bez udání důvodu vrátit do 14 dnů. Pak musíš peníze vrátit a to (pozor!) včetně zaplaceného dopravného.

 8. Pane Kuna podíval jsem se na vaše video a tam zmiňujete, že jste tak obrovský zájem o kuličky nečekal a že stejnak jsou problémy s kapacitou přepravní společnosti GLS.

  Ano máte pravdu, že GLS zavedla omezenou kapacitu, ale také nabízí možnost nechávat balíky na GLS parcel shopu a když jsem se díval na VELTRUBY tak GLS parcel shopu máte několik jen si vybrat. Když tam zanesete balíky tak oni Vám je přepravní společnost vezme.
  Když každý den tam odneste 20-40 balíků tak to řidič nabere.

  Jenomže z vašeho videa je vidět, že máte rád pohodlý a nechtete se s tím dřít proto máte výmluvy na GLS. A hlavně se vám nechce kuličky vyrábět, proto jste zvolil voucher.
  Chápu že by se vám líbilo od lidí posbírat peníze předem aby pak po vás nic nechtěli, ale s tím jste musel počítat že to dá zabrat vyrábět kuličky.
  Kdyby jste opravdu chtěl tak to jde samozřejmě teď k Vám GLS nepřijede k vašemu domu aby si převzali balíky ale když je hezky naložíte do auta a odvezete je pár km na GLS parcel shop tak Vám garantuji že je řidič GLS převezme a doručí je.
  Takto to dělám i já a bez problému to jde.

  CHÁPU LENOST JE VĚTŠÍ A SNADNĚJŠÍ JE VŽDY VŠECHNO OKECAT A MYSLET SI ŽE LIDI JSOU BLBÝ.
  ZDE GLS :https://ulozto.cz/file/KM4LF8HYBkyU/gls-jpg

  • To si nemyslím,že je lenoch pan Tuna o tom žádná,ale ty kuličky on vyrábět nebude.
   Ptal jsem se ho mnohokrát, kdo to bude dělat a na to nechce odpovědět klasicky jen
   si vybírá své odpovědi. Pro lenocha to bude dělat jiná firma,které se divím,že s tímto
   pánem jde do spolupráce,protože si myslím,že to nemá zapotřebí.Jméno vím,ale nechci
   je ztrapňovat.

 9. Já vás sem vrátím všechny pacienti do hry 😀 koukám někteří se už přejmenovali aby nebyli za hlupáky 😀 😀 ale stejně vám to nedá zase budete vypouštět vaše zoufalosti .

  piště klikejte tak do toho 😀 😀

 10. Zdravim. Nevite nekdo, jestli ty „kule od Bohouse“ – (i ty jatrove) maji atest o zdravotni nezavadnosti? Predem diky za odpoved. T

  • Stačí zaslet podnět na Veterinární správu s dotazem jedná -li se o schválené krmivo.
   ale nechme hada ppod kamenem, vždyť ti asociálové a hloupé děti, které Tuna nachytal, by neměli za své peníze ani ten šrot…

   • Já myslím že pana Kunu kontroli neminou když z dřívějška on sám posílal několik podnětů na jinou firmu a hrozně si v tom liboval nyní pan Kuna uvidí jaké to je na vlastní kůži.

    Třeba pana Kunu čeká příští rok tolik kontrol že nebude mít z čeho platit pokuty a třeba s natáčením skončí, ale kdo ví to je vše ve hvězdách.

    Pane Kuna když máte velkou poptávku tak kuličky vyrábějte a když k Vám GLS nepřijede k baráku tak já k vám přijedu a za každý balík mi dáte 30 kč díško a odvezu do na GLS parcel shop. Souhlasíte? 30kč není určitě pro vás hodně 🙂 Klidně může být za den 50 balíků vezmu dodávku a tam se toho hodně vejde.

 11. Rád uvítám osvědčený boilies od Bohumila K. nevím proč se do něj všeci navážíte,ale určitě vám svou výrobnu brzo ukáže ve videu jak ho poznám.Tak budte trpělivý ogaři.:-)

  • Jen si to kupte
   Tedy koupit nemůžete, ale zaplatit ano
   Kal víte, ze je boiles osvedcene?
   Tester ke zároveň distributor a prodejce
   3 v jednom

  • Pane Kuna co to plácáte za nesmysl??
   Já jsem se vám nabízel, že když k vám domu GLS nejede tak bych k vam jezdil pro balíky.
   A to jenom 30kč za jeden balík. A to není přeci moc ne?
   Vy jste mohl válet kuličky o sto šet a dávat balíky před branku a já bych vždy přijel a naložil bych všechny balíky a odvezl je na GLS parcel shop když se s tím nechcete tolik dřít.
   A to jenom za 30kč za jeden balík. Čím více by bylo balíků tím lépe klidně bych vzal dodávku tam se vejde balíků dost.
   Mohli jsme navázat nějakou spolupráci do doby než k vám bude opět jezdit GLS.
   Místo toho abyste byl rád tak jen hledáte výmluvy..

   • Musím říct že teď jsem se od srdce zasmál Nekubáku .

    Jak si zoufalec a pacient jako Ty , co mi jen bezplatně slouží a přináší mí profit , může myslet, že někdo formátu BOHUMIL KUNA , by ti zaplatil byť jedinou korunu 😀 takovému hmyzu 😀 .
    Fakt dobrý hahahahah

    • Pane Kuna vůbec vás nechápu.. Nikdy jsem proti vám nic neměl a na videa jsem se rád díval.. i jak jste byl poprvé na For Fishingu tak jste si tam s námi dával i panák kořalky, ale to si už nepamatujete co??
     Všechny lidi hážete do jednoho pytle, dost jste mě zklamal jak se vyjadřujete k mé osobě..
     Na první výstavě jste byl v pohodě i panáka jste neodmítl si s námi dát a nyní jste se dost změnil. Pokud i slušné lidi nazýváte zoufalce, pacienty, hmyz a myslíte si o nich že jsou odpad tak mi je z vás dost na blití. Hodně jste se změnil za poslední roky od první návštěvy rybářského veletrhu.. asi vám ta sláva stoupla až moc do hlavy a nebo jste předstíral milé chování na výstavě..
     Klidně až bude v budoucnu další veletrh a vy tam pane Kuna budete a potkám vás tak vám to klidně do očí řeknu že jste mě dost zklamal co jste tu napsal..

     Chtěl jsem vám nabídnout pomocou ruku a místo abyste byl rád tak jste slušnému člověku plivnul do obličeje..Měl byste se stydět!!!!!!

     • Fanouši tak si přečti co jsi tu o mně napsal tak se nediv.
      Co se týká spolupráce , postupuj stadardně , nabídkou do emailu, kde bude celé tvoje jméno , IČO a další identifikační údaje .A chci znát historii a referenci firmy .

      Ale fakt nepotřebuju teď probíhají jednáni se špeditéry a ti to budou dělat od A do Z akorát nyní nemají smluvní kapacity a my jsme taky kapacitou výroby vyčerpaní . Nebudu spolupracovat s nějaký nickem to se nezlob . Navíc je vše prodaný tak nepotřebuju a kdyby obrátím se normální cestou na firmu .

   • tak tyhle jsem měl zadarmo 😀 a oproti Deka a mojim ani tuk ale Kájo ty si nepořídíš ani jedny bo jsi co nic nechytí

    • Nic mne po tobě neni, ale podle toho jak jsi nepříčetny v nadávkach i vyjadřování, soudim, že se ti moc nedaří.
     Vyprodano maš tak va sve hlavě.
     Jinak at se dari bohusu milionaru
     Z chatrce.

 12. Jen nakukuji, zda-li je zde uz nejake podrobnejsi Info o vyrobku, pripadne potvrzeni od agrarníi komory, nebo aslespon povoleni Ceske zemedelske a potravinarske inspekce. Atest o zdravotni nezavadnosti jsem tez doposud nenalezl.. Predpokladam, ze pred ostrym prodejem bude Info zverejneno..

 13. Není a nebude omezecenec Kuna to nezveřejní. Stejně tak jako nemá obchodní podmínky, kde musí ze zákona informovat o možnosti vrácení zboží, podmínkách ručení atd atd. Je to v podstatě prodej na černo. Viď Bohousku?

 14. Pane Kuna,že se necháte urážet, vy takový formát ,jak jste sám o sobě napsal to se divím,že nenatočíte svou výrobnu,atesty ukážete a proberete u stolečku s Bráníkem.Všem pak oznámíte,že jsou závistivci a nepřejí vám a vy přitom takový charakter a lidumil a vše děláte pro blaho druhých rybářů.

   • Neee to nee jen bych ho chtěl vidět na živo jestli je opravdu tak tlustý nebo si ten pupek vycpává schválně skrz image 😅 a zeptat se tý jeho placený společnice jestli jezdi pracovat j na moravu 😍

  • tento víkende jedu na Dyji 5 kemp u jezera budu tu 3 dni o víkendu , tak kdo ,, pacienti mi to přijde vysvětlit 😀 jsem na Vás připravenej se vším co mám k dispozici ?? Mám hlupci objednat Toyku a občestvení ? případně sanitu ?? Jestli tady těch pacientu bude tolik jak minule u Labe tak to bude jak na dny NATO 😀 pacoši . Těším se

   • 🤣🤣🤣to ty jsi pacient a hned mysliš na nejhorší já chci jen vidět jak jsi tlustý na živo a né rozpoutat 3 světovou 😂 takovou bečku sádla na kuřích nožkách člověk nepotká každý den😅

    • Nechápu proč jsem pořád pisete vždyť to tlusty vás jenom provokuje a vydělává na tom jenom on prastante mu psát toho bude štvát víc jak ty vaše komentáře.

   • Tak sem se byl podívat dvakrát na domluvené místě a tlusťoch nikde….i lekarničku sem si sebou vzal abych se sám ošetřil jak po mě bude pistolnik pálit a nikde nic 😏 plnou hubu keců a plné kalhoty tady měl někdo jiný 🤔

    • tak zůstal radši doma za pecí a pacient přemýšlel jakou vymyslet senzací a koho pošpinit aby byla sledovanost 😅 taky sem tam jel a zbytečně …

 15. No jo byl zase machrovat a chytil kulové,ale je fakt,že tlouštík dobře zachlastal o tom žádná, to se musí uznat a na alkoholika s diabetem dobrý výkon ,to zase smekám pánové. Jestli to Bohumile čteš,kde jsou úlovky jak si hrdě dal na FB,že rybaříš v Praze a video brzo u Karlova mostu ? 🙂

  • Vždyť ten negramot neumí chytat jinde než na tom Labským kaprodromu 🤣🤣stejně jako ty jeho pacienti 🤣🤣🤣.

   • Přesně tak …jinde by vyhořel jak papir od sekaný a dobře to ví…nikam jinam nejezdí bo jinde neumí a hlavně je to líne na nic vhodné prase.

    • A copak ty umíš chytat na každý vodě ? 🙂 to si nemyslim, prostě BK využívá znalosti svého revíru proto je tam úspěšný na tom není nic zvláštniho, já znám Slapy tak tam nemám problém chytit rybu,přijel jsem jinam a problém byl 🙂 a to chytám jenom přívlačí

 16. Osobně si myslím že p. Kuna všechno boilies nebo jiné nástrahy sám ve velkém množství vyrábět nebude. Spíše lidem na netu ukáže jakousi výrobnu kde se i něco vyrobí, ale většina produktů bude vyrobena jinou firmou, možná i podle jeho receptury, a pak pouze zabalena do obalu s jeho logem a tak i prodávána konečným zákazníkům. Ale je to jen můj názor a samozřejmě že to tak být nemusí.

 17. Kuna je ale je s ním . Mě zablokoval jen když jsem napsal, že není dobré když dědci rabujou vody. Ale to jsou malé věci. 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -