DomůNovinkyBohumil Kuna to rozjíždí: Rybář prodává esence za 345 korun! Na výběr...

Bohumil Kuna to rozjíždí: Rybář prodává esence za 345 korun! Na výběr jsou 4 příchutě

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna v letošním roce spustil vlastní rybářský e-shop kbfishing.cz, na kterém doteď nabízel dva druhy boilies. A o jeho nové nástrahy je extrémní zájem! Během krátké doby známý rybář z Labe prodal velké množství kuliček, které nabízí v jahodové nebo játrové příchuti. A teď se Bohumil Kuna rozhodl rozšířit vlastní sortiment. Na jeho e-shopu se nově objevily esence na nástrahy, které jsou dostupné za 345 korun…

Bohumil Kuna od začátku spuštění jeho vlastního rybářského e-shopu zažívá velký úspěch. O jeho nástrahy je velký zájem, ovšem rybáři ke klasickým kuličkám žádají i doplňující sortiment, třeba esence. „Všichni voláte po esencích! Konečně je mám na e-shopu. Budou 250 mililitrové esence extrémně silných koncentrátů. Celkově budou 4 druhy esencí. Bude jahoda, scopex, oliheň a monster krab,“ říká Bohumil Kuna.

Láhev o objemu 250 mililitrů vyjde na e-shopu kbfishing.cz na 345 korun. Na první pohled se ta cena může zdát vysoká, ovšem známý rybář z Labe vysvětluje, že tuto esenci lze naředit. Rybář tak rázem dostane více atraktivní tekutiny pro vylepšení kaprových nástrah. „Pokud si je naředíte glycerolem, tak z toho uděláte dva litry. Prostě litr až dva z toho uděláte, a pořád to bude mít sílu,“ vysvětluje Bohumil Kuna.

Boilies od Bohumila Kuny je hitem letošní sezóny. Za 10 dní rybář prodal zásoby na několik měsíců. „Během 10 dní se prodala celá zásoba na jaro. Plánoval jsem, že vydrží na březen, duben, květen. Jakmile jsem otevřel e-shop kbfishing.cz, tak denně sedím od rána do večera u počítače a zpracovávám objednávky. Takže teď jsme vyprodaní na kaši!“ řekl v minulém videu Bohumil Kuna.

VIDEO: Jak vypadají nové esence od Bohumila Kuny? Tohle dostanete za 345 korun

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Vážení diskutéři,

    na základě opakovaných útoků jsme se rozhodli diskuzi pod tímto článkem zcela uzavřít. Proto budou mazány VŠECHNY komentáře. Připomínáme, že podle platných zákonů jsme plně odpovědni i za obsah, jehož nejsme „autory“ (např. právě za obsah v diskuzích). Proto jsme se rozhodli tuto diskuzi zcela uzavřít…

    Děkujeme za pochopení!

    Redakce InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -