DomůNovinkyBRUTÁLNÍ ZÁBĚR OD SUMCE! Rybář málem skončil ve vodě! Podívejte se na...

BRUTÁLNÍ ZÁBĚR OD SUMCE! Rybář málem skončil ve vodě! Podívejte se na fantastické video!

- Reklama -

Ten, kdo někdy měl sumce na prutu, dá jistě za pravdu, že se jedná o jeden z nejlepších zážitků v rybářském životě. Kvílící brzda, maximálně ohnutý prut a neutuchající „kopance“ od vousatého protivníka. Tohle je kombinace, která vlije adrenalin do žil po hektolitrech! A co teprve, když vás sumec málem stáhne do vody? Přesně tohle se stalo jednomu rybářovi, který měl při souboji s divokým sumcem opravdu namále.

Začátek videa nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo stát něco výjimečného. Rybář stojí u úzkého betonového kanálu, ve kterém máčí svou umělou nástrahu. Leckdo by si pomyslel, že v silném proudu chytá pstruhy. Jenže to je omyl. Rybář moc dobře ví, na koho má políčeno! Na sumce!

Po chvíli to přijde. Rovný prut se pod atakem vousatého predátora ohne na maximum. Sakra, tohle je pohled! Zaseknutá ryba okamžitě využívá sílu proudu a míří na otevřenou vodu. A rybář má pořádné problémy! Sumce nic nezajímá a svým tahem se snaží osvobodit. A tak se jednoduše snaží strhnout klidně i samotného rybáře do vody. Rybář naštěstí zůstává na souši, a následně se pořádně opře do prutu. Souboj začíná!

Rybářův prut připomíná luk. Až tak je pod tahem sumce ohnutý. A brutální kopance do udice jsou jasným signálem toho, že tenhle sumík bude pořádně protřelým soupeřem. Silný proud hraje do karet vousatému dravci. Ten se snaží využít sil proudů. Jenže rybář se nehodlá vzdát. A nakonec díky jeho bohatým zkušenostem souboj s rybou vyhrává. Po několika minutách se u břehu objevuje nádherný sumec. Opravdu překrásný úlovek! Rybářovi posíláme na dálku srdečnou gratulaci! Skvělá práce…

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -