DomůNovinkyChcete trofejního sumce na zeď? Není problém! Cena je 32 000 korun

Chcete trofejního sumce na zeď? Není problém! Cena je 32 000 korun

- Reklama -

Rybářský internet je plný inzerátů. Rybáři si mezi sebou velmi rádi prodávají nebo vyměňují nejrůznější rybářské vybavení. Tohle tu bylo prostě odjakživa. Ovšem, mezi touto spoustou inzerátů se kolikrát najdou opravdu bizardní nabídky. Věděli jste třeba, že si můžete zakoupit vypreparovanou hlavu trofejního sumce? Pokud byste si raději koupili čerstvou rybu, pak můžete. Někteří rybáři prodávají zrovna ulovené vousáče na gril.

Bazos.cz. Místo plné inzerátů na nejrůznější zboží. A právě na tomto místě si můžete zakoupit vypreparovanou hlavu trofejního sumce. V inzerátu stojí, že tento sumec měřil nádherných 223 centimetrů a byl uloven na věhlasném revíru Dyje 7. Krásná ryba! Však taky, podle inzerátu byl tento sumec rekordem tohoto revíru v roce 2013. A teď někomu může hlava obrovského sumce udělat radost. Cena? 32 000 korun, přičemž odborníci tento preparát odhadují na 35 000 korun.

sumec-preparace

Další inzeráty pak můžete najít například na Facebooku. Zde se objevil takový inzerát, který by mohl zajímat labužníky. Jeden člověk tam nabízel asi metrového sumce, kterého pravděpodobně právě vytáhl z vody, k prodeji na gril. Cena? Dohodou!

sumec-gril

Redakce InRybar.cz

Foto: Bazos.cz a archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -