Domů Novinky Další nádherný svazový revír otevřen! Rybáři mohou chytat ryby na luxusní nádrži

Další nádherný svazový revír otevřen! Rybáři mohou chytat ryby na luxusní nádrži

- Reklama -

Severočeský územní svaz informoval rybářskou veřejnost o otevření nové svazové lokality. Jedná se o revír Hetov, který leží v katastrálním území stejnojmenné obce. Tato nádrž má rozlohu 3,5 hektaru a je zasazená do atraktivního prostředí. Severočeský územní svaz tak otevřel v letošním roce další svazovou lokalitu. Celková výměra nově otevřených vodních ploch pro svazové rybaření přesahuje 17,5 hektarů! Skvělá práce!

„Severočeský územní svaz a MO Bílina oznamují s okamžitou platností otevření nového revíru Hetov (č. 06441154) v katastrálním území Hetov,“ píše se na webu Severočeského územního svazu. Hetov leží v okrese Teplice jen několik kilometrů od Bíliny. Tato vodní plocha je tak umístěna v unikátním, severočeském prostředí. Krásná voda!

V letošním roce Severočeský územní svaz otevřel už sedmou vodní plochu pro svazové rybaře. Od letošního roku se může rybařit na nádržích Jirásek, Vršíček, Syčivka, Kostomlaty II, na Hostomické propadlině, anebo na Černém rybníku Mošnice. Celková výměra i s nově otevřenou plochou Hetov činí 17,54 hektarů.

„Většina nádrží (mimo Hostomickou propadlinu a Černý rybník Mošnice) se nachází na rekultivačním území, kde stále probíhají práce. Na toto je nutné brát zřetel! Severočeské doly ovšem předpokládají pohyb rybářů na tomto území,“ píše se na webu severočeských rybářů.

 

Severočeský územní svaz chce otevřít další revíry!

Nově otevřeným revírem Hetov ale nic nekončí. Severočeský územní svaz informoval o tom, že chce otevřít ještě další revíry. Ovšem je nutné, aby se rybáři chovali podle nastavených pravidel. Bez toho to nepůjde!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Legendární kaprový naviják SHIMANO za super nízkou cenu!

„Aktuálně jsou v jednání také další nádrže nacházející se na Radovesické výsypce, apelujeme na rybáře, aby přísně dbali na dodržování rybářského řádu, udržovali pořádek nebo neparkovali na nevhodných místech. Záleží i na chování rybářů, zda se podaří další nádrže na tomto území získat pro společný rybolov! I s ohledem na tuto skutečnost budou na nových revírech probíhat důsledné kontroly ze strany členů rybářské stráže MO Bílina,“ vysvětluje Severočeský územní svaz.

Redakce InRybar.cz

Foto: Severočeský ÚS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -