DomůAkční nabídkaChytání kaprů na krmítko: Super levné krmné směsi na kapry za 40...

Chytání kaprů na krmítko: Super levné krmné směsi na kapry za 40 korun kilo! Na výběr hodně příchutí!

- Reklama -

Českou firmu KAPRPRO hodně rybářů zná především díky levnému boilies, anebo měkkým nástrahám, které si oblíbili zejména vyznavači klasické položené nebo feederu. Věděli jste ale, že tato česká firma vyrábí i vlastní krmné směsi? Ano! Tohle krmení na kapry od KAPRPRO nabízí opravdu hodně zajímavé vlastnosti, přitom je dostupné za luxusně nízkou cenu. Když si obstaráte největší balení, tak kilo krmení vás vyjde na pouhých 40 korun. Nepřekonatelná cena! Pojďme si toto krmení na kapry představit blíže…  

 

Krmítková směs KAPRPRO

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Luxusní krmení na kapry od české firmy za pár kaček! Tohle krmení na kapry je plné jemně i hrubě nadrcených obilovin, jemně mletých sladkých pekárenských produktů a extrudovaných složek. Všechny tyto jednotlivé suroviny mají v tomto krmení nějaké opodstatnění.

Základní část tvoří obiloviny, díky kterým je toto krmení krásně hutné a vydává hodně příjemnou rostlinnou vůni. Pekárenské produkty pak dávají celému krmení sladký „šmak“, na který kapři velmi dobře reagují. Kapři mají totiž sladké moc rádi! A extrudované složky zase ve vodním prostředí vytváří zajímavě vznášivý, jemný mrak z drobných částic, který kapry upozorní na tuhle dobrotu. Bomba! Jednotlivé složky jsou v krmení namíchány v takovém množství, aby se po vhození do vody krásně rozpadalo a vytvořilo tak luxusní krmné místečko v blízkosti naší nástrahy. Paráda!

VIDEO: Jak vypadá krmení KAPRPRO? Mrkněte na video!

Kromě skvělé práce ve vodě toto krmení nabízí i další přednosti. Jako například krásně ostrou vůni. Ať už si vyberete sladké nebo masové krmení, tak je to jedno. Každá příchuť vytvoří ve vodním prostředí koncentrovanou pachovou stopu, na kterou kapři velmi rychle zareagují. Rybáři si mohou vybrat takové klasiky, jakými jsou vanilka, jahoda nebo med. Anebo také mohou sáhnout po unikátních příchutích typu hnijícího červa, který ve vodě vytváří opravdu hodně silný smrad. My ale máme jasného favorita – ČESNEK! Tohle krmení je z našeho pohledu nejlepší z dílny KAPRPRO…

Velkou předností je i výrazné zbarvení u některých typů příchutí. Právě výrazné zbarvení hraje při lovu kaprů zásadní roli, protože ti díky němu mnohem rychleji najdou naše krmné místo s nástrahou. Takže ať už budete chytat na zarostlém nebo zaneseném dně, nevadí to. Výrazná barva krmení kapry zaujme i na velkou vzdálenost, takže ti naše lovné místo neminou.

Samozřejmě, z tohoto krmení můžete vyrobit i hrubší návnadu. Pokud chcete kapry na lovném místě udržet delší dobu, pak stačí do krmné směsi přidat vařenou kukuřici nebo tygří ořech. A jestli chcete, aby krmení vydávalo silnější vůni, pak je nejlepší do něj přidat CSL. Jedná se o velmi atraktivní tekutinu, která posune vaše krmení o několik levelů výše. Přitom CSL na KAPRPRO vychází na pouhých 118 korun za litr. Paráda!

Absolutně nejlepší věcí na tomto krmení je jeho nízká cena. Pokud si koupíte největší, 10 kilogramové balení, pak vás 1 kilo této krmné směsi vyjde na pouhých 40 korun. Tohle je prostě směšná cena, která nemá na rybářském trhu konkurenci. Takže pokud hledáte levné, ale kvalitní krmení na kapry, pak se rozhodně podívejte na toto od české firmy KAPRPRO! Je perfektní!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -