DomůAkční nabídkaAKČNÍ SET: Levný bivak pro rybáře + rybářské lehátko + spacák pro...

AKČNÍ SET: Levný bivak pro rybáře + rybářské lehátko + spacák pro rybáře za super nízkou cenu!

- Reklama -

Pokud jede rybář k vodě na více dní, pak jsou spolehlivý bivak pro rybáře, pohodlné rybářské lehátko a teplý spacák pro rybáře neodmyslitelnými součástmi rybářské výbavy. Jestli rybář u těchto pomůcek něco podcení, pak se vysněná výprava za rybami do přírody mění v hotové peklo. Bivak prostě musí vydržet i hodně nepříznivé počasí, na lehátku se musí spát pohodlně i po několika dnech a ve spacáku musí být teplo i sucho i v hodně špatném počasí. Jenže! Všechny tři položky dohromady dávají v součtu nemalou sumu peněz. Až doteď! Našli jsme skvělý akční set, který vychází na naprosto luxusní peníze…

 

Akční set bivak + lehátko + spacák

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť z nejnižší cenu na trhu!

Vynikající set pro rybáře, který je dostupný za fakt rozumnou cenu! Co všechno tato „nálož“ kvalitního campingu pro rybáře obsahuje? Začněme bivakem: Součástí setu je super-populární rybářský bivak Chyť a pusť Thunder 2 Man, který si rybáři velmi oblíbili zejména pro jeho obrovské rozměry. Bivak má rozměry 320 x 280 x 140 centimetrů, což je dostatečná plocha nejen pro dvě rozměrná lehátka, ale také pro nutnou batožinu, kterou je zapotřebí mít po ruce.

Velkou výhodou je kvalitní plášť na bivaku pro rybáře Thunder 2 Man, který je vyroben z velmi pevného a odolného materiálu. Díky tomu tento bivak vydrží i hodně prudké deště, anebo dokonce sněžení. V bivaku je prostě krásné sucho i za hodně hnusného počasí. Velmi praktickou věcí na bivaku je kšilt na přední straně, který zabraňuje tomu, aby se voda dostala dovnitř bivaku, když jsou otevřené dveře. Luxus!

Další věcí, kterou na tomto bivaku velmi ceníme, je jeho jednoduchá, ale velmi bytelná konstrukce. Díky této konstrukci má bivak skvělý aerodynamický tvar, který má i v hodně silném větru minimální odpor. Takže bivak vydrží i pořádný vichr u vody. Na bivaku ceníme další příslušenství, které k němu dostanete: Kolíky, podlážku na suchý zip, anebo průhlednou stěnu do vchodu, která je vhodná do deštivého počasí, abyste viděli na pruty, ale zároveň aby dovnitř bivaku nenapršelo…

Tento set pak obsahuje lehátko Chyť a pusť Thunder 6 Leg, které patří k nejpopulárnějším rybářským postelím na rybářském trhu. Proč? Protože toto lehátko nabízí velkou spací plochu o rozměrech 208 x 80 centimetrů, takže se na posteli velmi pohodlně vyspí i urostlý rybář. Ano! I hodně urostlý, protože nosnost rybářského lehátka je neuvěřitelných 150 kilo. Paráda! Ještě k té matraci: Uvnitř matrace naleznete super-měkkou výplň o tloušťce 27 mm, takže maximální pohodlí je zaručeno!

Na lehátku velmi ceníme i bytelnou šestinohou konstrukci, která je sice robustní, ale je lehká. Takže lehátko se k vodě nepronese! Samozřejmě, konstrukce nabízí vysunovatelné nohy, tudíž si můžete nastavit výšku lehátka od 33 do 43 centimetrů. Tohle je fakt bomba!  Toto lehátko je opravdu dokonalé i na delší rybářské výpravy…

A ještě ke spacáku, který je rovněž součástí balení: Jedná se o rozměrný spacák pro rybáře, který má rozměry 210 x 90 centimetrů, takže se zase do něj vleze i urostlý rybář. Spací pytel pro rybáře Suretti Balance má limit do -5 stupňů Celsia, extrém je do -10 stupňů Celsia, takže se hodí i do studenějšího počasí u vody. Super!

Velkou výhodou je materiál, který najdeme na povrchu tohoto spacáku. Rybářský spacák Suretti Balance je potažen materiálem 190T Polyester Taffeta Rop-Stop, který je voděodolný a oděruodolný. Uvnitř spacáku je pak duté vlákno, které se dlouhá léta používá jako nejoblíbenější izolátor. Tenhle materiál má opravdu skvělé vlastnosti, které ocení rybář i v tom nejhorším počasí u vody. Tohle je fakt luxus!

Tento rybářský akční set, který obsahuje bivak, lehátko a spacák pro rybáře je velmi výhodnou variantou. Tímto způsobem si můžete obstarat všechny důležité součásti campingové výbavy na ryby za naprosto luxusní peníze. Pokud se připravujete na letní část sezóny, kdy budete spát u vody, pak se podívejte na tento set. Je fakt výhodný!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto:Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -