Domů Novinky EXKLUZIVNĚ: Revoluce na rybářském trhu! Jakub Vágner a Alza.cz spojují síly!

EXKLUZIVNĚ: Revoluce na rybářském trhu! Jakub Vágner a Alza.cz spojují síly!

- Reklama -

Známý rybář Jakub Vágner a internetový gigant Alza.cz spojují na rybářském trhu síly. Tuto zajímavou informaci dneska zveřejnilo tiskové oddělení internetového obchodu Alza.cz. „S panem Vágnerem budeme úzce spolupracovat, jak na rozšiřování produktového portforlia v segmentu Rybářství, tak na speciálních projektech a samozřejmě využijeme i jeho síť kamenných prodejen,“ zní z Alzy. Rybářský trh tak zažívá jednu z největších spoluprací v jeho historii.

Přinášíme vám kompletní znění celé zmíněné tiskové zprávy.

 

Tisková zpráva:

Společnosti Alza.cz a.s. a JV Rybářské potřeby s.r.o. Jakuba Vágnera oznámily na veletrhu For Fishing v Praze strategickou spolupráci. Rybářům nabídnou široké produktové portfolio světových i domácích značek a špičkový servis.

AKCE: Rozdáváme navijáky na kapry ZDARMA!

Lídr internetového trhu Alza.cz a.s. se dohodl na vzájemné spolupráci s Jakubem Vágnerem, ikonou tuzemského i světového rybaření. Silné partnerství přinese rozvoj trhu rybářských potřeb s cílem uspokojit i největší nároky milovníků ryb. Alza.cz a.s. propojí veškeré výhody a pohodlí on-line nakupování se zkušenostmi Jakuba Vágnera a sítí prodejen společnosti JV Rybářské potřeby s.r.o.

„Rybářům nabídneme jedinečnou paletu světových i domácích značek, prvotřídní služby s důrazem na bezkonkurenční záruční a pozáruční servis, spolehlivost a atraktivní ceny,“ uvedl Karel Kučera, ředitel marketingu Alza.cz.

„Rybaření a příroda jsou můj život a rád bych v tomto oboru vybudoval něco pro další generace,“ říká Jakub Vágner. „Strategickým spojením se společností Alza.cz mohu výborně uplatnit svoje dlouholeté rybářské zkušenosti, které nám dávají šanci uspět nejen v České republice, ale výhledově i na zahraničních trzích. S Alzou máme rozpracováno několik projektů, jejichž další rozvoj dává velký smysl a věřím, že je budeme moci brzy představit.“

Podle posledních údajů je v České republice více než 300 tisíc registrovaných rybářů. Rybaření je stále populárnějším koníčkem i sportem, za který neváhají ti, kteří propadli této tiché vášni utratit i statisíce. Na trhu však doposud chyběl subjekt, který by spojil vášeň pro ryby s dokonale propracovanou produktovou nabídkou a servisem.

Alza slibuje kontinuální rozšiřování produktové nabídky v segmentu Rybaření o nové světové i tuzemské značky. Produkty budou zákazníkům okamžitě dostupné skladem. Díky špičkovým logistickým službám Alzy se k zákazníkům dostanou ve velmi krátkém čase, včetně sobot a nedělí.

AKCE: Rozdáváme navijáky na kapry ZDARMA!

Po dobu trvání veletrhu For Fishing 16. – 19. 2. 2017 je pro návštěvníky stánku Alzy připravena sleva na nákup rybářských potřeb a doprava zdarma. Speciálně pro návštěvníky veletrhu bude na místě expozice v hale č. 4 připraven AlzaBox, do kterého Alza doručí objednávky do dvou hodin od objednání.

Zdroj: Alza.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -