DomůNovinkyFANTASTICKÉ PODVODNÍ VIDEO: Obrovský kapr a gigantický sumec na jednom místě! Podívejte...

FANTASTICKÉ PODVODNÍ VIDEO: Obrovský kapr a gigantický sumec na jednom místě! Podívejte se!

- Reklama -

Nádhera! Přesně tohle by se dalo říct o podvodním videu, které jsme pro vás našli. Rybář zakrmil na svém krmném místě partiklem a čekal, co se bude dít. A děly se pořádně věci! Na jeho krmné místo totiž připlaval jak nádherný kapr, tak i luxusní sumec. Tohle je opravdu super rybářská podívaná! Podívejte se na toto rybářské video!

Vše začíná nevinně. Na krmné místo dopadá chutný partikl. Kde kdo by si pomyslel, že na takto zakrmené místo jako první připlavou cejni, plotice a perlíni. Ale chyba lávky! Jako první si tohoto místečka všiml nádherný sumec. Jako by vousatý dravec tušil, že se tady může objevit chutná potrava. Takže se ochomýtá poblíž. Ale pak to přijde.

Milovníkům kaprařiny prostě a jednoduše zahřeje u srdíčka následující záběr. Na krmné místo totiž připlave nádherný lysec. Obrovitý kapr připlave na místo a hned se pustí do chutného partiklu. Když se člověk dívá na tyto podvodní záběry, tak možná pochopí, proč se kaprům říká „podvodní prasátka“. Všimněte si, jak kapr přijímá potravu. Zaboří se do krmení a rozvíří sediment na dně, a pak se v tom vše spokojeně rochní. Tohle je fakt nádherná podívaná.

Nesmíme ani opomenout to, že na krmném místě leží i nástraha rybáře. Ale tu ryby prostě nechtějí. Je opravdu zajímavé, že ryby s chutí přijímají potravu, ale nástrahy se ani nedotknou. Čím to může být? Co myslíte?

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. V tomhle případě si myslím že byl špatně zvolený návazec.Dno není tak bahnité tak stačilo návnadu s popkou dát jen kolem 5cm ode dna.Takhle zvolená byla hodně nápadná a kapr znejistěl takže snad příště.Můj názor.Ale jinak nádherné video super záběry,

  2. Mám stejný názor jako Libor. Podle mě byl též špatně zvolen způsob předložení nástrahy. Dno je tvrdé a tak mohla návnada v klidu ležet na dně. Pokud chtěl rybář popu a návnadu výpíchnout, stačilo ji mírně přizvednout. Ale ovšem je to jen můj názor. Jinak video je skvělý a obzvlášť ten vousáč je úžasnej

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -