skingbranding-banner

ČESKÁ POHÁDKA! Naši handicapovaní rybáři mají z mistrovství světa stříbro!


Geniální úspěch mají za sebou čeští reprezentanti na domácím mistrovství světa. V Pardubicích se sjeli ti nejlepší handicapovaní rybáři z celého světa, aby na mistrovském šampionátu v plavané poměřili své síly. A Češi se neztratili. Právě že naopak. Na domácí půdě vybojovali perfektní druhé místo. Stříbrné medaile tak zůstávají doma. Hoši, děkujem!

MS_PardubiceUž od minulého pondělí se na řece Labi v Pardubicích začala sjíždět elita handicapovaných rybářů z celého světa. A právě od minulého pondělí začaly na nevyzpytatelném Labi první tréninky. Rybáři se tak mohli seznámit se zdejší lokalitou a mohli si vyzkoušet lov labských ryb. Handicapovaní rybáři mohli na Labi trénovat až do čtvrtka, který byl posledním tréninkovým dnem.

VicemistriČeský reprezentační tým handicapovaných rybářů na domácím mistrovství světa v Pardubicích byl ve složení: Bohumil Sedláček, Radim Kozlovský, Martin Růžička, Emanuel Vyhlídal a Jiří Havel. Trenérem tohoto mančaftu byl Richard Konopásek a delegátem byl Oldřich Miler. Toto složení dávalo tušit, že se v Pardubicích budou dít velké věci.

 

Slibný start plný nadějí

ulovekA v pátek vše odstartovalo. Na břehu Labe se objevili skvělí rybáři, kteří toužili po jediném – po zlatých medailích. Celý pátek se nesl v dramatickém duchu. Tomu, komu se první závodní den povedl, mohl myslet na celkový úspěch. Ten, kdo neměl štěstí a nedokázal nachytat dostatek ryb, už mohl sledovat nejvyšší stupně pouze z povzdálí.

Domácí diváky pochopitelně nejvíce zajímali především čeští reprezentanti. A naši závodníci udělali domácímu publiku obrovskou radost. Po prvním závodním dni skončili na perfektním čtvrtém místě! A přitom rozestupy mezi nejlepšími týmy ještě nebyly rozhodující! Čeští reprezentanti tak ještě mohli uvažovat nad nejvyššími příčkami.

rybarsky_zavodPo prvním dni vypadalo průběžné pořadí následovně: Průběžné vedení si drželi Chorvati, druzí byli Belgičané a třetí Angličané. A Češi byli v závěsu za touto trojící. Bylo tak nadmíru jasné, že domácí reprezentanti mají proti sobě našlapané mančafty, které se cenných kovů jen tak nevzdají. Přesto, Češi naházeli flinty do žita.

 

Den s příchutí stříbra

Szavod_ulovekobota 4. června 8 hodin ráno. Začíná druhý den. Den, ve kterém se všechno rozhodne. V nervy drásajících soubojích se rozhodovalo o tom, kdo si odnese titul světových šampionů. Průběžné pořadí z minulého dne prozrazovalo, že o nejcennější pozice se může porvat ještě více týmů. A mezi nimi byl i ten český.

Češi prostě zachytali v sobotu fantasticky, bravurně a s přehledem. V momentě, kdy zazněl závěrečný signál, bylo jasné, že naši MS_handicapovani_rybarireprezentanti zabojovali jako lvi. Neuvěřitelný výkon! A euforie nekončila! Po sečtení výsledků bylo jasné, že český tým skončil na perfektním druhém místě! Stříbro je doma!

Naši reprezentanti předvedli nádherné rybářské umění. Umění, které se může rovnat i s takovými zeměmi, jakými jsou Anglie nebo Belgie. Je neuvěřitelné, že naši reprezentanti dokázali i takové giganty v plavané přeskočit. Pánové, klobouk dolů!

Mistrovství světa handicapovaných rybářů v Pardubicích vyhráli Chorvati. Stříbro získali Češi a třetí místo obsadili Angličané. Tenhle šampionát byl skutečně parádním sportovním zážitkem, kterému nic nechybělo – perfektní rybářské výkony, napětí a česká radost z medaile…

Užitečné odkazy: 

Handicapovaní rybáři Kladruby

Redakce InRybar.cz

FOTO: Facebook MO ČRS Kladruby

Rubrika: Rybářské závody
Štítky:

Nové články v rubrice

REPORTÁŽ: Lov kaprů ve vzdálenosti 500 metrů! Tvrdá dřina na největším kaprařském závodě!

admin | přečteno: 1274x | 18.11.2020 | Žádné komentáře

Rybářské závody jsou nedomyslitelnou součástí rybářského světa. V současnosti je v závodním …

Rybáři budou bojovat o více jak 500 000 korun! Stairs2Hell na Nových Mlýnech je tady!

admin | přečteno: 2152x | 1.10.2020 | Žádné komentáře

Konečně je to zase tady! Na začátku října na Novomlýnské …

TOP ZÁVOD: Tohle se povedlo! Na dětských závodech v Kladrubech byla rekordní účast dětí!

admin | přečteno: 1600x | 28.10.2019 | Žádné komentáře

První polovina října byla u nás v Kladrubech ve znamení posledních …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.