DomůNovinkyBývalý majitel firmy Flajzar tvrdí: Firma Jakub Vágner Electronics prodává ukradnutý model...

Bývalý majitel firmy Flajzar tvrdí: Firma Jakub Vágner Electronics prodává ukradnutý model signalizátoru!

- Reklama -

Určitě jste si na internetu všimli velkého množství reklamy na nové signalizátory ALFA, které pochází z dílny firmy Jakub Vágner Electronics. Jde tak o další firmu, která patří pod hlavičku rybářského kolosu Jakub Vágner Rybářství. Ale vraťme se k oněm signalizátorům, ty vypadají opravdu velice zajímavě. Jenže! Na internetu se objevil zajímavý materiál bývalého majitele prvotřídního výrobce signalizátorů firmy FLAJZAR Tomáše Flajzara. Ten tvrdí, že daný model ALFA pochází právě z vývoje firmy FLAJZAR, a že tento přístroj ukradl bývalý ředitel firmy.

screenMichal Pelikán. Bývalý ředitel firmy FLAJZAR, která na našem trhu působí více jak 20 let, a která se nehonosí zvučným jménem jen u nás, ale i v zahraničí. Právě Michal Pelikán, jehož jméno nyní figuruje ve společnosti Jakub Vágner Electronics, měl ukradnout nový model signalizátoru a jeho výrobu přenést pod křídla firmy Jakub Vágner Electronics, čímž firmu FLAJZAR bezesporu poškodil. To tvrdí bývalý majitel firmy Tomáš Flajzar.

Navíc, podle Tomáše Flajzara měl Michal Pelikán škodit svému bývalému zaměstnavateli i jiným způsobem. „Pan Pelikán systematicky několik měsíců objížděl odběratele i dodavatele firmy FLAJZAR a všem vykládal svou lživou verzi příběhu. On i jeho manželka Michaela obesílali tuzemské i zahraniční odběratele firmy FLAJZAR podivnými emaily s cílem podnítit jejich nedůvěru k firmě,“ tvrdí Tomáš Flajzar.

Jenže celý příběh má i další dílky skládanky. Jedním z nich je i Jakub Vágner. Právě s Vágnerem Tomáš Flajzar o celém problému jednal. Jakub Vágner se tak s celým problémem seznámil. A jaká byla jeho reakce? Podle Flajzara Jakubovi Vágnerovi nevadí, že model signalizátorů firmy, která nese jeho jméno, je kradený.

„Bylo pro mě velkým překvapením, když pan Vágner na závěr našich jednání oznámil, že bude pokračovat ve svém záměru. Byl jsem v šoku. Suché oznámení typu: „Nám je jedno, že vše co použijeme je výhradně z vaší firmy a od vašich bývalých zaměstnanců, my do toho jdeme,“ píše Tomáš Flajzar.

Celá kauza je velice zajímavá. Kompletní výpověď Tomáše Flajzara o celé situaci si můžete přečíst na webu vagnerpelikan.cz.

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, předchozí příspěvek jsem nepsal já – bylo zneužito mé jméno. Žádám o odstranění. Kdybych se k tématu měl potřebu vyjádřit, rozhodně by to nebylo zde.

  • Dobrý den,

   komentář, ve kterém bylo zneužito Vaše jméno, jsme vymazali.

   Omlouváme se za tento incident. Už se to nebude opakovat…

   Redakce InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -