skingbranding-banner

Fantazie na Nových Mlýnech! Závodníci pochytali obrovské množství krásných kaprů


Závod Stairs2Hell na Nových Mlýnech nabídl i zatím poslední noc skvělou podívanou! Pravda, na špici závodu – co se týče průběžného pořadí – se nic nezměnilo. Ovšem ostatní týmy na Novomlýnské nádrži se fakt činily a některé z nich nachytaly nádherné ryby. A to se netýká pouze váhy ulovených ryb, ale například i jejich vzhledu. Z fotografií ze závodu Stairs2Hell je prostě jasně patrné, že tahle lokalita nabízí fakt neuvěřitelné kapří poklady.

Jak už jsme naznačili, tak na nejvyšších příčkách průběžného pořadí se nic nezměnilo. Závod stále vedou kluci z MIKBAITS Friends, kteří mají na tým PROLOGIC náskok pouhá dvě kila. Třetí jsou zatím borci z CARPSTAR, čtvrtý je tým CT – Aqua a pátí jsou kluci z CT MIKO. Všechny zmíněné týmy jsou různě rozmístěné po celé šíři závodního úseku, detailní lovné pozice si můžete prohlédnout níže. To, že teď panuje „klid před bouří“ asi nemusíme nijak více rozebírat – poslední noc bude určitě maximálně napínavá!

Pojďme ke krásným rybám posledních hodin! Co se týče velikosti, tak opravdu luxusního šupíka dostal na břeh tým Starbaits. Toto „smíšené družstvo“ dokázalo přelstít nádherného kapra o váze 22,21 kilo, takže se jedná o další rybu přes 20 kilo váhy z Nových Mlýnů. Tohle je fakt fantazie! Tým Starbaits chytá na fleku 98 na konci závodního úseku kousek od Pavlova.

Rybáři moc dobře ví, že kolikrát „nerozhoduje“ váha nebo délka ryby. Prostě, kapr může leckoho zaujmout hlavně svým vzhledem. A to stoprocentně platí u neuvěřitelné ryby od týmu MIKBAITS Staňkov. Borci z tohoto mančaftu zdolali neuvěřitelnou rybu, která vypadá jako „z katalogu“. Nádherná ryba! V tuhle chvíli prostě nemohlo nikomu vadit, že to nebude gigant, který tenhle tým výrazněji popostrčí přímo k nejvyšším příčkám…

Dalšího unikátního kapra chytli i závodníci z týmu MIKBAITS Finders. Tito rybáři chytili zase jinak stavěnou rybu – velmi zajímavého lysce, který byl ale nezvykle úzký. Takových ryb není moc k vidění. Neuvěřitelně krásný exemplář, ze kterého se možná v budoucích letech stane zajímavá, novomlýnská ryba! Snad ještě více vyroste!

A velmi pohledného lysce chytil i tým Michala Kučery z MIKBATS. Tito pánové dostali na podložku taky krásného kapra, kterého by na háček rád dostal nejeden rybář. Michal Kučera chytá se svými mladými kolegy na místě 41, a zatím je na 41. pozici. Co předvede toto družstvo v budoucích hodinách?

Nasajte neuvěřitelnou atmosféru ze závodu Stairs2Hell na Nových Mlýnech, ze kterého pravidelně přichází zpravodajský servis v podobě videí. U videa lze zapnout české titulky, stačí kliknout na ozubené kolečko ve videu…

 

TOP průběžné pořadí: 9. 10. 2020 (12:00)

1. MIKBAITS Friends (místo 45) – 3 kapři – 24,17 kg, 17, 69 kg, 16,24 kg – součet 58,10 kg

2. PROLOGIC (místo 4) – 3 kapři –  22, 41kg, 19,11 kg, 14,66 kg – součet 56,18 kg

3. CARPSTAR (místo 7) – 3 kapři – 22, 59 kg, 16,94 kg, 14,65 kg – součet 54,18 kg

4. CT – Aqua (místo 93) – 3 kapři – 23,55 kg, 16,59 kg, 12,83 kg – součet 52,97 kg

5. CT MIKO (místo 64) – 3 kapři – 19,86 kg, 17,51 kg, 15,17 kg – součet 52,54 kg

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Stairs2Hell

Nové články v rubrice

VIDEO: Rybář na české vodě chytil gigantického kapra o váze přes 30 kilo! Fantastická ryba!

admin | přečteno: 2257x | 20.10.2020 | 1 komentář

Podzimní měsíce bývají ve znamení velkých kaprů. Právě v tomhle období …

Rybář chytil rekordního kapra přes 30 kilo! Místo uznání ale sklízí tvrdou kritiku! Co se stalo?

admin | přečteno: 4661x | 19.10.2020 | Žádné komentáře

Anglický kaprařský svět zase žije! Bohužel ale v negativním slova smyslu. …

Odvážení svazových ryb do soukromých revírů? Porybní na Moravě kontrolují zatopená pole!

admin | přečteno: 5746x | 19.10.2020 | 3 komentáře

V minulém týdnu panovaly na severu Moravu a ve Slezsku velmi …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.