Domů Novinky Gigant z Labe! Rybář ulovil obrovského šupináče o váze skoro 30 kilo! Neskutečná...

Gigant z Labe! Rybář ulovil obrovského šupináče o váze skoro 30 kilo! Neskutečná ryba!

- Reklama -

Letošní sezóna je pro české kapraře naprosto famózní! Na české svazovce byl už uloven obrovský kapr přes 30 kilo, a za ním následují další obrovské úlovky, které tuto magickou hranici jen těsně „olizují“. Tak jako další obrovský kapr, kterého rybář ulovil v Labi. Famózní ryba! Obrovský šupináč vypadá naprosto dokonale! I tato ryba atakovala neuvěřitelnou hranici 30 kilogramů. Do její dosažení chybělo jen 0,77 kilo!

Fotografie obrovského kapra kolují po sociálních sítích. A vzbudily obrovský ohlas! Není divu! Labe zase ukázalo, že se jedná o TOP revír v České republice. Tahle ryba fakt stojí za to! Rybář u fotografií uvedl, že šupináč měřil nádherný 106 čísel a vážil neskutečných 29,23 kilo!!! Do pokoření magické třicítky tak chybělo jen 0,77 kilo. Nevadí! Příště to tam už padne! Tak jako tak, tenhle kapr je prostě úžasný…

Proč jsme z téhle ryby tak nadšení? Protože se jedná o šupináče! O kapra, který nemá tak mohutné tělo jako lysec. Ale přesto! Tahle ryba atakovala neuvěřitelnou hranici, o které se ještě před lety mluvilo potichu. A teď je to tady! Na kaprovi obdivujeme jeho nádherně stavěné tělo a obrovskou hlavu. Musel být obrovský zážitek tuhle rybu držet v rukou. Šťastnému rybářovi posíláme na dálku upřímnou gratulaci!

 

Obrovský kapr z Pálavy

Jen připomínáme, že obrovského šupináče letos chytili i na Pálavě. Rybář Tomáš Pásler dokázal přelstít neuvěřitelného šupináče o váze 28,1 kilo! Famózní ryba, která byla rovněž dokonale stavěná. „Kapr mi zabral na prut vyvezený 370 metrů u zatopeného keře,“ řekl pro InRybar.cz úspěšný rybář.

ČTĚTE TAKÉ: Gigantický kapr z Nových Mlýnů

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -