DomůNovinkyGigantická štika z české svazovky: Rybář chytil štiku o délce 133 čísel a...

Gigantická štika z české svazovky: Rybář chytil štiku o délce 133 čísel a váze přes 25 kilo!

- Reklama -

AKTUALIZOVÁNO: Tohle je pravděpodobně největší a nejtěžší štika z české svazovky za poslední léta. Rybářovi Lukášovi Matějkovi se podařila životní štika. Ryba měřila neuvěřitelných 133 čísel a vážila 26,7 kilo! Tohle jsou míry, které prostě vyrazí dech! O téhle rybě se právem může říci, že připomíná malého krokodýla. Nádhera! Ohledně kapitální ryby je jen málo zveřejněných informací, ví se ale, že pochází z české svazovky…

Délka 133 centimetrů a váha 26,7 kilo! Tohle jsou míry, které budí respekt a neuvěřitelnou úctu. Prostě nádhera! Při pohledu na fotografii úlovku není patrné, že by tomu bylo jinak. Štika má nádherně stavěné tělo, které připomíná válec. A ta hlava! To musela být morda jako od krokodýla – plná ostrých zubů, kterým nic neuteče.

Na té štice doslova milujeme její zbarvení! Krása! Nádhera! Luxus! Ryba vypadá úžasně! Hraje krásnými, podzimními barvami – tělo je světlé, ploutve rudě zbarvené. Tohle je „omalovánka“, kterou by si určitě rád potěžkal každý rybář.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Špičkové nástrahy na velké štiky za pár korun! Tohle funguje!

Samozřejmě, o rybě se toho moc neví. Na co byla chycena? Jak byla chycena? A byla vrácena vodě? Nemůžeme říct, protože to nevíme. Víme jen, že rybář tuto kapitální štiku ulovil na české svazovce. A to nám dělá obrovskou radost! Protože pořád naše vody – i když už to není, co to bývalo – pořád dokážou nabídnout neuvěřitelné rybí poklady. A tenhle je jeden z těch nejcennějších! Rybářovi posíláme upřímnou gratulaci!

Poznámka redakce: Upravili jsme chybně uvedenou váhu! Za chybu se čtenářům omlouváme!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

6 KOMENTÁŘE

  1. Neví se kde byla ulovena ? Hahaha . Na pstruhové nádrži Humenice , kde se nesmí od 1.9. vláčet ani chytat na rybku . Tam tendle vykuk každej rok pytlačí candáty a na Římově (vodárenská nádrž) taky . Ví to místní , víme to my jeho kámoši .

  2. Jo ryba chycena mimo pravidla, upytlačená na pstruhové nádrži. Z toho musí mít lovec velkou radost teda…smutná doba…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -