Domů Novinky GIGANTICKÝ KAPR: Do 30 kilo chyběl kousíček! Rybářka ulovila na Labi obrovského...

GIGANTICKÝ KAPR: Do 30 kilo chyběl kousíček! Rybářka ulovila na Labi obrovského šupináče!

- Reklama -

Rybářka Veronika Smejkalová dala o sobě zase pořádně vědět! Tato známá rybářka, kterou na sociálních sítích sleduje nemálo lidí, ulovila na Labi skutečně nádherného šupináče. Nejenže ryba vypadala opravdu majestátně, a že šlo o opravdu nádherného kapra. Ale hlavně! Každého rybáře okamžitě zaujala i váha ryby! Gigantický kapr totiž vážil neuvěřitelných 29,4 kilogramů. Tohle je fakt rybářský sen! O krásném kaprovi informovala sama rybářka na sociálních sítích, ovšem o obrovském úspěchu napsal například i portál iDNES.cz.

„Není třeba slov. Masakr! Neuvěřitelné! Nádhera! Já jsem si přála ještě někdy velkou rybu, ale tohle to jsem ani nikdy v životě neviděla, natož ji chytit. To je víc než nejvíc a nedala mi to jen tak – o to je to vzácnější a krásnější. Přeji vám všem krásný den. Mně srdce už od včera bije tak, že čekám infarkt, ale jsem tak neskutečně šťastná. Moc děkuji!“ napsala po úlovku obrovského kapra úspěšná rybářka Veronika Smejkalová.

Podle serveru iDNES.cz ryba vážila 29,4 kilogramů! Jedná se tak o jednu z nejtěžších ryb, která kdy byla na české vodě ulovena. Samozřejmě, její „hodnota“ výrazně stoupá už jen proto, že se jedná o svazovou vodu. Ale hlavně! Kapr je z Labe! Tohle je prostě fantazie…

Z fotografií je jasně patrné, že rybářce se povedlo dostat na háček skutečně obrovského kapra, který toho už v Labi hodně pamatuje. Obrovská hlava, obrovské tělo! Tohle je prostě masakr, jak popsala sama rybářka. Veronice posíláme upřímnou gratulaci. Tento kapr je skutečně úlovkem, na který nikdy nezapomene…

 

Veronika Smejkalová a její další úžasný úlovek

Rybářka Veronika Smejkalová na sebe výrazně upozornila i v loňském říjnu, kdy ulovila legendárního labského kapra Two Tone. Tehdy ryba vážila 22,8 kilogramů a rybářce se tímto úlovkem splnil jeden z rybářských snů.

„Tohle je přesně to, proč to děláme. Každou vycházku nejmíň rok si dělám srandu, že by mi teď mohl přijít tenhle Two tone s příběhem. No, a bum! Byl u mě! Jsem tak šťastná, moje největší ryba a ještě taková bomba,“ napsala tehdy úspěšná rybářka.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Hezká žena chytla hezkého kapra, super gratuluji 😁👌👍
    Labe je super, tam jsou krásné ryby.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -