DomůNovinkyJakub Vágner láká rybáře na Katlov a Pohan: Povolenka stojí 1000 korun...

Jakub Vágner láká rybáře na Katlov a Pohan: Povolenka stojí 1000 korun na den

- Reklama -

Známý rybář Jakub Vágner toho má opravdu hodně! Z jeho řady projektů ale významně vyčnívá provozování soukromých vod, na které se sjíždí rybáři nejen z celé republiky, ale i ze zahraničí. Nyní se na oficiálním kanálu jezera Katlov objevila zajímavá videopozvánka, která rybářům ukazuje, co vlastně Katlov a Pohan nabízí. Tak především: Tyto soukromé revíry slibují velkou šanci na krásný úlovek. Podívejte se!

Zjednodušeně řečeno: Jezero Katlov je určeno především pro milovníky kaprů, rybník Pohan pak pro vyznavače sumcařiny. Jezero Katlov má velmi zajímavou obsádku – ve vodě plavou nádherní kapři s váhou přes 20 kilogramů, ale také například i líni o délce neskutečných 70 čísel. Rybník Pohan je pak unikátní svou sumčí obsádkou. Na oficiální stránce revíru stojí, že v rybníku plave hned 15 sumců o váze přes 100 kilogramů!

Co se týče cen: Na Katlově stojí denní povolenka 1000 korun. Pokud ale rybář koupí povolenku na více dní, je cena výhodnější. Denní povolenka na Pohan pak stojí 2000 korun. Zájem o rybaření na obou revírech je mezi rybáři opravdu velký a obsazenost revíru je proto vysoká. Jestli si chcete na těchto vodách letos zachytat, pak moc neotálejte.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: katlov.com

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. To bych chtel videt ten velky zajem . Za takovy prachy a jeste u takovyho zlodejskyho . Za to mam letecky more .

    • Tak se tam někdy jeďte podívat a uvidíte. Katlov, je moc hezká voda!!! Zázemí je také super, přístup správců jezera je také výborný. Ono se to krásně hejtuje, když jsem tam nikdy nebyl, ale jedna bába říkala. A navíc, na takovou vodu, nemá moc smysl jezdit na jeden den a pokud tam člověk jede na delší dobu, tak denní chytání vychází na 700 Kč, což není zas tak hrozné. A navíc, ne všichni si představují dovolenou u moře….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -