DomůAkční nabídkaZaujalo nás: TOP anglické feederové pruty, do kterých se zamilujete! Kvalita za...

Zaujalo nás: TOP anglické feederové pruty, do kterých se zamilujete! Kvalita za rozumnou cenu

- Reklama -

Lov ryb na feeder patří k stále populárnějším rybolovným disciplínám. A ono se není čemu divit. Feeder je ideální rybařinou do současné uspěchané doby, která nenabízí tolik volného času. Právě s feederem můžeme během krátké chvíle nachytat celou spoustu rybích druhů nejrůznějších velikostí. I proto má toto rybaření čím dál více zastánců. Velkou popularitu si feeder získal i díky tomu, že se loví na poměrně jemné feederové pruty, které slibují perfektní zážitek při zdolávání ryb. Připravili jsme si pro vás několik tipů na zajímavé pruty na feeder, které nabízí TOP kvalitu za velmi zajímavé peníze…  

Anglická firma MATRIX, která je odnoží světově uznávané společnosti FOX, patří k nejlepším výrobcům vybavení pro milovníky feederu na trhu. Angličtí inženýři maximálně dbají na prvotřídní kvalitu, která rybářům slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání i v těch nejtěžších podmínkách. Mnozí rybáři jsou přesvědčeni, že vybavení MATRIX je cenově nedostupné. Ale chyba lávky! V sortimentu této firmy najdete i TOP vybavení, které je k dostání za velmi příznivé ceny. A to se týká i prutů na feeder.

 

Prut na feeder MATRIX Aquos Ultra C

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Velmi oblíbený prut na feeder, který je k dostání za fakt luxusní peníze! Tyto pruty přitom nabízí obrovskou kvalitu, která rybářovi zaručuje bezproblémové používání u vody. Na tomto prutu milujeme jeho tenký blank! Ten nabízí ohromující akci, která zaručuje maximální požitek při zdolávání ryby. Rybář díky jemnosti blanku cítí každý výpad! Ten adrenalin při zdolávání je prostě boží!

Pruty MATRIX Aquos Ultra C jsou k dostání ve čtyřech délkách. Rybář si může vybrat model o délce 3,7 metrů, 3,3 metrů, 3 metry nebo 2,7 metrů. Kratší modely prutů jsou vhodnější na menší vody – rybníky a řeky – kde není zapotřebí nahazovat nijak daleko. Lov v příbřežních partiích je díky těmto prutům opravdovým zážitkem. A pokud se vám podaří dostat na háček nějakého většího kapra nebo amura, pak vám garantujeme, že na ten souboj nikdy nezapomenete. Delší modely prutů jsou pak vhodné na rozlehlejší vody.

Tento prut je brilantní i z toho pohledu, že je osázen velmi kvalitními očky, která spolehlivě vedou navazovací materiál při nahazování. Díky tomu tak montáž letí opravdu daleko! Očka jsou navíc osázena tak, aby rovnoměrně rozkládala tah při zdolávání ryby po celém blanku. A i díky tomu je zdolávání ryby skutečným požitkem. K feederovému prutu MATRIX Aquos Ultra C dostanete i 2 náhradní špičky.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Prut na feeder MATRIX Aquos Ultra D

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Teď by měli zpozornět všichni milovníci těžšího feederu, kteří se zaměřují na větší ryby na rozlehlejších nebo proudnějších lokalitách. Právě pro ně jsou připraveny pruty MATRIX Aquos řady Ultra D. Tyhle pruty – jak jejich délka a gramáž prozrazují – jsou navrženy právě pro lov na rozlehlejších vodách.

Díky delšímu provedení a těžší gramáži je možné se do prutu skutečně opřít a dostat naši montáž opravdu daleko. Tyhle pruty jsou opravdu velice vhodné na rozlehlé přehrady typu Nových Mlýnů nebo Orlíku, anebo na velké řeky typu Labe. S těmito pruty i na těchto lokalitách zachytáte! Navíc, kvalitní blank je uzpůsoben tak, aby vydržel i tvrdý tah velké ryby. Takže i když dostanete na háček životní rybu, tak žádný strach – tenhle prut si s ní „poradí“.

Pruty na feeder MATRIX Aquos jsou dostupné ve třech délkách – v 3,6 metrů, v 3,9 metrů a 4,2 metrů, a ve třech gramážích – v 90 gramech, ve 120 gramech a 150 gramech. Ano, tyto hodnoty jasně ukazují, na jaké typy vod jsou tyto pruty na feeder vhodné. Stačí si jen vybrat!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

MATRIX: TOP kvalita pro milovníky feederu

Prvotřídní kvalita rozhodně nemusí být cenově nedostupná. Naopak! Anglická firma MATRIX jasně dokazuje, že nádherně zpracované produkty nemusí stát majlant. Ať už se jedná o pruty na feeder, anebo navijáky na feeder, vlasce, háčky nebo třeba krmítka – všechny tyto produkty mohou být špičkové, přitom ale cenově dostupné. Vsaďte na kvalitu, která slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání při chytání ryb na feeder!

Kompletní nabídku vybavení na feeder MATRIX si prohlédněte ZDE

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Jak to tak vypadá, tak bych jsem si měl přídit každý rok nové feederové pruty, abych byl in.
    Má to ale jeden háček, když si zyknu na nějaký prut a vím, co s ním můžu, tak na něj nedám dopustit, chovám ho jak v bavlnce a starám se o něj jako o jediný na světě, protože mne nikdy nezklamal. Rád si přečtu o novinkách na trhu, ale na své pruty nedám dopustit.
    Mám jeden z prvních feederú od Mivardi a od Firmy Shakespeare. Potom jeden od Milfy a Delphina. Potom dva pickerové proutky od frantíků, Garbolino. Se všemi pruty jsem spokojený a těším se na letošní sezonu. Navijáky používvám SPRO feeder a Okumu. SPROčka jsem si koupil po shlédnutí rybářského vitruosa v Maďarsku, který je chválil a jak koukám i nové navijáky jsou jim hodně podobné, takže v tom případě mám stále špičkový výrobek.
    Na závěr mohu napsat, kdyby se mi stalo, že nějaký prut zlomím, nebo nějak pkškodím, tak budu silně uvažovat o anglických prutech. Nejde mi lov na velkýchh vodách výše uvedenývh, ale i Rozkoš je velká voda, kde dálka vyhrává.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -