Domů Novinky Jakub Vágner spustil rybářský tábor pro děti. Týdenní pobyt vyjde na 9999...

Jakub Vágner spustil rybářský tábor pro děti. Týdenní pobyt vyjde na 9999 korun

- Reklama -

Známý rybář Jakub Vágner na svých sociálních sítích informoval o tom, že na Katlov přijel první turnus dětských táborníků. Malí rybáři se zúčastní dalšího ročníku rybářského táboru Katlováček. Tento tábor na Katlově probíhá ve čtyřech týdenních turnusech od 8. července do 4. srpna. Rybářský tábor Katlováček je určen pro děti od 7 do 15 let, poslední turnus je pak určen i pro mládež od 7 do 18 let. O rybářský tábor je mezi dětmi obrovský zájem!

Prvních 54 dětí dorazilo na Katlov, kde pod vedením zkušených rybářů a vedoucích zažijí týden dobrodružství. Na táboře Katlováček bude přítomen samozřejmě i světově uznávaný rybář Jakub Vágner. Kromě adrenalinového rybaření děti čeká například i škola „přežití“ v přírodě. Děti se například naučí rozdělávat oheň nebo se naučí poznávat světové strany podle přírodních ukazatelů. Žádný tábor pak nemůže být bez noční „bojovky“.

Cena týdenního rybářského táboru je 9999 korun. V ceně je zahrnuta strava, ubytování, zdravotnický dozor, anebo zapůjčení rybářského vybavení. Součástí je i několik lekcí od Jakuba Vágnera, takže děti se mohou učit od jednoho z nejzkušenějších rybářů v České republice.

I proto je o tento tábor na Katlově tak obrovský zájem. Všechny čtyři týdenní turnusy jsou beznadějně vyprodány už dlouhou dobu dopředu.

Redakce InRybar.cz

Titulní foto: katlov.com

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

5 KOMENTÁŘE

  1. Tábor je určitě skvělý,ale je jen pro lidi,kteří mají dostatek peněz.Jakub je vzor všech dětí a ceny by se měli přizpůsobit a brát ohledy i na sociálně slabší,kteří takovou částku neušetří.Jakub má určitě spousty sponzorů a cena by se dala hodně snížit.Je velmi mrzuté,že se vydělává na dětech.

  2. 10 000 Kč za týden?? Zajímalo by mě, co je všechno v ceně. Běžný dětský tábor pro děti stojí na týden průměrně do 5 000 kč. Opravdu je to určeno pouze pro bohaté. 🙁 a vydělávat na dětech se mi opravdu nezdá dost dobré.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -