Domů Novinky NASAZOVÁNÍ RYB: Do Orlíku putovali noví kapři! Kde se dále nasazovaly nové...

NASAZOVÁNÍ RYB: Do Orlíku putovali noví kapři! Kde se dále nasazovaly nové ryby?

- Reklama -

Ani v létě rybáři nezahálí! A na celé řadě lokalit se nasazují nové ryby. Čerstvá násada putovala například do revírů Rady ČRS, tedy do Orlíku, Trnávky nebo rybníku Dolejší. Rybáři si tak mohou užít další porci nových ryb! Nasazovalo se například ale i ve Středočeském územním svazu nebo v Praze. Přinášíme kompletní informace o letním nasazování ryb do svazových revírů. Kde všude se tedy nasazovaly nové ryby?

Rada ČRS: První zprávu o nasazování nových ryb přinášíme z revírů Rady ČRS. Právě do Orlíku, Trnávky a rybníku Dolejší byli nasazeni noví kapři. O kolik ryb jde? Do Orlíku putovalo 150 metráků nových kaprů, do Trnávky pak rybáři nasadili 20 metráků kaprů. Nezapomínejte na to, že na revírech Rady ČRS platí i povolenky všech územních svazů! Pokud tedy plánujete rybářskou dovolenou, rozhodně pouvažujte i o návštěvě revírů Rady ČRS. Dále připomínáme, že na Orlíku platí non-stop režim.

Středočeský ÚS: Další zprávy o nasazování nových ryb jsou ze Středočeského územního svazu. Tam rybáři nasadili hned 700 kilogramů nových kaprů do rybníku Dvorce. Průměrná hmotnost ryb činila 1,6 kilogramu. Do Janovického a Benešovského potoka pak rybáři nasadili 100 kilo čerstvých sivenů. A nesmíme zapomenout ani na rybáře z Rožmitálu pod Třemšínem. Ti do svých revírů nasadili 1000 candátích „miminek“ a 150 000 kusů embryí lína.

ÚS města Prahy: Ani pražští rybáři nezůstali v letním nasazování pozadu! Do revírů Jankovák, VD Drásov, Královský rybník a Olšanský rybník putovali noví kapři. Pražští rybáři nezveřejnili, o jak velké množství nových ryb jde. Podle dostupných informací šlo o kapří násadu v tržních velikostech.

Další územní svazy o letním nasazování ryb nezveřejnily informace žádné čerstvé. Samozřejmě, vše sledujeme a při dalším zveřejnění budeme o nových násadách informovat. Rybáři se už jistě pomalu chystají na další vlny nasazování nových ryb do svazových vod. Vše sledujeme!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -