Domů Akční nabídka Tajná nástraha na amury: Geniální „švestková“ pochoutka, kterou milují i stříbrná „torpéda“!

Tajná nástraha na amury: Geniální „švestková“ pochoutka, kterou milují i stříbrná „torpéda“!

- Reklama -

Amuři jsou mlsouni! To rybáři vědí už od nepaměti. Tihle stříbrní bojovníci si velice rádi pochutnají například na vodní vegetaci. Ano, amuři milují vodní rostliny, které dokážou během chvilky „spásat“. Prostě, co „smrdí“ po rostlině, to amur s velkou pravděpodobností slupne. Věděli jste ale, že tyhle ryby spolehlivě berou i na ovoce? Jistěže! Však taky proto hodně rybářů tahle „stříbrná torpéda“ loví například na mirabelky nebo švestky. Pojďme si ukázat nástrahu, na kterou amuři spolehlivě berou…

Na březích některých revírů si můžete všimnout rybářů, kteří do vody hází mirabelky nebo dokonce švestky. Proč? No protože právě toto ovoce amuři doslova zbožňují a spolehlivě jej sbírají. S pomocí tohoto ovoce velice jednoduše vytvoříte atraktivní krmné místo, kterého si všimne každý amur. Co ale dělat, když toto ovoce nemáte kde nasbírat? Nic se neděje! Vyzkoušejte „švestkové“ boilies, které spolehlivě funguje…

 

Boilies MIKBAITS Spiceman Pikantní švestka

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle boilies asi znáte! Každoročně se na tyto kuličky nachytají skutečně úžasné ryby. Kapitální kapři přesahující 20 kilogramovou hranici nejsou žádnou výjimkou! Věděli jste ale, že tohle „švestkové“ boilies je geniální zbraní i na amury? Ano! Vývojářům z MIKBAITS se povedlo směs nastavit tak, že amuři mají tyto kuličky opravdu rádi. Tohle bolies přitom neobsahuje žádnou „rostlinnou“ složku, žádné namleté rostliny. Ne! Přesto jsou tyto kuličky geniální při lovu velkých amurů.

Největší předností tohoto boilies je jeho směs. Však taky, vyladit tyto kuličky k dokonalosti trvalo vývojářům z MIKBAITS dlouhé tři roky. Ale výsledek za to stojí! Na tomto boilies je velice zajímavé to promíchání několika „protichůdných“ přísad. Boilies totiž obsahuje jak masové moučky, tak i sladké a kořeněné složky. Výsledkem je tak geniální nástraha, která prostě funguje.

Možná je to tím „švestkovým“ ocasem, který dává těmto kuličkám zcela unikátní vůni, ale právě toto boilies je vynikající zbraní na mlsné amury. Hodně rybářů to dělá tak, že na lovném místě rozhází několik kilogramů vařené kukuřice, která patří k TOP návnadám na amury. Pak na takto zakrmeném místě rozhází 2 nebo 3 hrsti „švestkového“ boilies, přičemž jednu kuličku nastraží pod háček. Výsledkem je neuvěřitelné množství amurů, kteří kolikrát přesahují i hranici 1 metru délky!

Ano, vařená kukuřice může přitáhnout menší kapry nebo „bílou“ rybu. Jak to tedy udělat, aby naše „švestkové“ kuličky nesbíraly menší ryby? Jednoduše! Boilies přesypte do pytle od cibule a zavěste jej na suché a teplé místo. Výsledkem bude, že boilies vyschne a výrazně ztvrdne. Tohle milují velké ryby! Pokud potřebujete vysušit a ztvrdnout kuličky boilies co nejrychleji, pak je posypte solí, která z kuliček vytáhne vlhkost „okamžitě“! Tohle vyzkoušejte!

Kukuřici a boilies MIKBAITS Spiceman Pikantní švestka rozhazujte na místech, na kterých se vyskytuje vodní vegetace. Amuři prostě nebudou daleko! Poblíž těchto míst se s velkou oblibou zdržují. Ideální místo na amury vypadá tak, že na něm najdete rákos, stulíková pole, anebo zatopené trávy. Tady všude amuři budou!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies MIKBAITS nejvýhodněji na Chyť a pusť

Mrkněte se na bohatou nabídku boilies MIKBAITS na Chyť a pusť! Na tomto rybářském e-shopu si můžete obstarat všechny oblíbené nástrahy od tohoto populárního výrobce za super nízké ceny! Vyberte si masové, ovocné nebo kořeněné kuličky na velké kapry a amury, a buďte u vody úspěšní!

Kompletní nabídku nástrah MIKBAITS si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -