DomůNovinkyKarel Nikl, Lukáš Krása nebo Jakub Vágner: Kapraři chystají nadupanou show! Přijedete?

Karel Nikl, Lukáš Krása nebo Jakub Vágner: Kapraři chystají nadupanou show! Přijedete?

- Reklama -

V druhé půli ledna se v břeclavském kulturním domě uskuteční další ročník oblíbené Carp show Moravia. Tato akce nabídne nadupaný program, který je plný špičkových přednášek od předních tuzemských kaprařů. Na Carp show Moravia 2018 vystoupí například Karel Nikl, Lukáš Krása, Jaromír Dufek a další. Na akci budou vystavovat i přední kaprařské firmy…

20. ledna 2018 se do břeclavského kulturního domu sjedou významní tuzemští kapraři, kteří mají pro návštěvníky Carp show Moravia 2018 připraveny nadupané přednášky o lovu kaprů. Program začíná od 9. hodiny ranní, kdy jako první vystoupí Lukáš Krása. Dále se na akci předvedou Zdeněk a Tomáš Vaňkovi, Tomáš Blažek, Ivan Fabian, Jakub Vágner, Jaromír Dufek, Karel Nikl, Jan Dadák a Jakub Erhart. Rybáři tak mají jedinečnou možnost získat celou řadu informací od těch nejzkušenějších. Organizátoři ale připravili i „doplňkový“ program pro děti. Takže ani ti nejmenší se nebudou nudit!

Součástí akce bude i prodejní výstava. Do Břeclavi dojedou firmy LK Baits, Nikl, CARP SERVIS Václavík, R-SPEKT, Tomáš Blažek & FRIENDS, MIVARDI a další. Rybáři na Carp show Moravia si tak mohou „osahat“ nejrůznější produkty předních firem, které se na lov kapitálních kaprů specializují.

Co se týče další organizace: S parkováním není nejmenší problém. V blízkosti kulturního domu se nachází hned dvě rozlehlá parkoviště, kde se všichni určitě vejdou. Vstupenky na akci se prodávají již v předprodeji. Pokud máte o tuto našlapanou akci zájem, určitě předprodej doporučujeme. O vstupenky je velký zájem a rychle mizí.

Přijeďte na Carp show Moravia 2018!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz a Carp show Moravia 2018

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -