Domů Novinky Karel Nikl zve na rybářský ples: Jedinečná akce pro všechny milovníky kaprařiny!

Karel Nikl zve na rybářský ples: Jedinečná akce pro všechny milovníky kaprařiny!

- Reklama -

Benefiční rybářský ples. Takto se jmenuje akce, která proběhne 15. února v Trnavě. Hlavním cílem tohoto benefičního rybářského plesu je pomoc. Komu? Organizátoři plesu se rozhodli, že pomohou synovi známého kapraře Miloše Švhoríka, kterému přispějí na nákladnou léčbu autismu takzvanou delfinoterapií. Všichni návštěvníci rybářského benefičního plesu se mohou těšit na pestrý program a skvělou kaprařskou společnost…

„Dobrý den, přátelé rybařiny! Víte, kde budu 15. února 2020? Budu v Trnavě na benefičním rybářském plesu, který je věnován synovi Miloše Švihoríka. Přijďte podpořit tuto dobrou věc, anebo se na mě přijďte podívat, protože většinou chodím v zeleném, ale tam budu v krásném black dressu,“ zve Karel Nikl ve videu, které si můžete pustit níže.

Co všechno si organizátoři pro návštěvníky benefičního rybářského plesu připravili? Tak například: Na akci vystoupí taneční skupina STREETBEATS CREAW, která se stala dokonce mistry Evropy! Návštěvníci se dále mohou těšit na vystoupení pod taktovou Jozefa Kisse, na hudební vystoupení kapely BYSTRÍK BANDA, na na Stand Up Show Michaela Szatmaryho, anebo na disko párty do ranních hodin.

Návštěvníci se mají skutečně na co těšit! Pokud se chcete také zúčastnit této krásné akce, pak stačí napsat na e-mail beneficnyrybarskyples@gmail.com! Pokud se nemůžete zúčastnit, ale přesto chcete pomoci synovi Miloše Švihoríka, pak můžete poslat peněžitý dar na transparentní účet: SK8109000000005165130690.

Co je to delfinoterapie? Princip delfinoterapie se odvíjí od silné motivace a radosti, která dokáže spustit emoce a stimulovat samoléčebné procesy v těle. Delfíni samozřejmě sehrávají jedinečnou a nezaměnitelnou roli. Delfinoterapie proto „zabírá“ na zcela odlišné problémy a nemoci, i když je forma léčení obdobná pro všechny klienty, od postižených dětí po dospělé trpící syndromem vyhoření. (zdroj: delfinoterapie.cz)

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -