DomůNovinkyKATLOV: Jakub Vágner postaví na Katlově dětské centrum!

KATLOV: Jakub Vágner postaví na Katlově dětské centrum!

- Reklama -

Známý rybář Jakub Vágner chystá další „rozšíření“ jezera Katlov. U této nádherné vodní plochy se chystá postavit „dětské centrum“, které poskytne maximální komfort právě rodinám s dětmi. Jak sám Jakub Vágner říká, do areálu Katlov jezdí obrovské množství děti, takže známý rybář jim chce vybudovat pohodlné zázemí. Celou myšlenku Jakub Vágner představuje v přiloženém videu…

Na Facebooku Jakuba Vágnera se píše:

Vždy jsem snil o tom, že dokážu spojit svou vášeň se svojí prací a jsem nesmírně šťastný, že se mi to v životě povedlo. Stejně tak jsem toužil po tom, že svoji vášeň jednoho dne spojím i s místem, kterému budu říkat domov. Jezero Katlov se pro mě takovým místem stalo. Vždy jsem se řídil tím, že člověk musí být šťastný, jinak nemůže činit šťastnými lidi kolem sebe. Jezero Katlov mě baví, naplňuje, vyvolává ve mně vášně a zároveň si uvědomuji, kolik práce a zodpovědnosti mě toto místo přináší.

Je to téměř pět let, co jsem jezero Katlov a jeho okolí začal kompletně revitalizovat. K této práci jsem se snažil přistupovat s maximálním respektem a šetrností vůči přírodě a spíše se vracet ke kořenům českého rybníkářství.

Když se v mé hlavě zrodil projekt „Katlov – areál pro rodinu“, bylo mi jasné, že i k této další metě budu přistupovat stejně. Nikdo nerozumí všemu, a jestli já něčemu nerozumím vůbec, tak jsou to moderní technologie. Potřeboval jsem najít partnera, který dokáže technologicky zajistit, aby podobný areál přírodu zbytečně ekologicky nezatěžoval. Tím myslím především to, abychom se k vodě, ze které se sami skládáme, chovali s úctou a dokázali naší zemi a dalším generacím vracet v podobě, za kterou se nemusíme stydět.

Je před námi ještě hodně práce, která pravděpodobně nikdy neskončí, ale pevně doufám, že všem návštěvníkům v budoucnu přinese stejné pocity jako nám.

Zdroj: Facebook Jakuba Vágnera

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: katlov.com

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. At uz jde ten vyschlon ulhanej a zlodejskem do pr…. . Predpokladam ze dostane dotaci jako dostal 800000 na zachranu genofondu kapra . No jo , vlivny fotrik ma dlouhe psty . Fuj hnus !

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -