DomůNovinkyKuaza Katlov: 750 tisíc korun. Rybářům se nelíbí dotace, kterou Jakub Vágner...

Kuaza Katlov: 750 tisíc korun. Rybářům se nelíbí dotace, kterou Jakub Vágner dostal na Katlov

- Reklama -

750 tisíc korun. Takovou dotaci dostal Jakub Vágner před více jak rokem od Středočeského kraje na obnovu jezera Katlov. A vzhledem k tomu, co se v posledních týdnech okolo této lokality odehrává, tak i tato kapitola Katlova vyvěrá na povrch a začíná zase ožívat. Dneska tuto dotaci začali kritizovat někteří rybáři na sociálních sítích. A jeden z nich dokonce napsal o zmíněné dotaci samotnému premiérovi Bohuslavovi Sobotkovi.     

Kauza Katlov, která se rozjela po zveřejnění fotografií údajně převezených ryb ze svazových vod, stále žije. A teď započala další kapitola. Někteří rybáři silně kritizují dotaci od Středočeského kraje, která putovala na obnovu jezera Katlov. Podle informací z médií šlo o 750 tisíc korun. Našel se i rybář, který ohledně dotace pro Katlov žádá veřejné vyjádření samotného premiéra Bohuslava Sobotku.

Tip: Získejte naviják na kapry ZDARMA!

O dotaci 750 tisíc korun pro Katlov informovaly v roce 2014 například servery iDNES.cz nebo Denik.cz. Podle těchto zpravodajských webů byla dotace určena pro obnovu Katlova. Například náměstek středočeského hejtmana Marek Semerád při podpisu smlouvy o poskytnutí dotace iDNES.cz řekl: „Fandím panu Vágnerovi, který si vzal na svá bedra těžký úkol a přispěje k ozdravení přírody v našem regionu a zachování mizejících druhů řady vodních živočichů. Jeho láska k přírodě navíc inspiruje děti, mezi kterými už má mnoho obdivovatelů.“

Tip: Získejte naviják na kapry ZDARMA!

Podle dostupných informací má Jakub Vágner pronajatý Katlov od radnice Kutné Hory na 25 let. Roční nájem za tuto vodní plochu činí 400 000 korun. Na jezero Katlov má Jakub Vágner předkupní právo. Sousední rybník Pohan je také v nájmu Jakuba Vágnera.

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -