DomůAkční nabídkaZajímavosti z rybářského trhu #19: Luxusní spacák pro rybáře i do těch...

Zajímavosti z rybářského trhu #19: Luxusní spacák pro rybáře i do těch nejtěžších podmínek

- Reklama -

Spacák pro rybáře. Jedna z vůbec nejdůležitějších součástí rybářovy výbavy při dlouhodobém lovu ryb. Jenže! Kvalitní spacák, který vydrží i extrémní výkyvy počasí, stojí nemalé peníze. Ovšem firma Zfish přišla se zajímavou novinkou. Se spacákem, který udrží rybáře v pohodlí za každých podmínek, a přitom jeho cena není nijak vysoká. Pojďme se na tento spacák pro rybáře podívat blíže…

Firma Zfish. Nová česká společnost, která vyrábí nejrůznější potřeby pro rybáře. A mezi širokým sortimentem firmy Zfish najdeme i spacáky. Spacák je prostě klíčovou součástí rybářovy výbavy. Pokud si rybář vybere nekvalitní spacák, pak se jeho výprava za rybami změní v hotové peklo. Ale jak už jsme řekli – kvalitní spacák pro rybáře není levný. Proto nás právě tento model spacáku pro rybáře od firmy Zfish zaujal. Vypadá zatraceně dobře, přičemž jeho cena je více než lákavá.

kapr

 

Spacák pro rybáře Zfish Sleeping Bag Royal 5 Season

Cena: 2299 korun

ZDARMA: Praktická taška v hodnotě 499 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

zfish-spaci-pytel-sleeping-bag-royal-5-season-taska-zdarma-originalČím začít? Na tomto spacáku nás velice zaujala jeho „všestrannost“. Tento spacák pro rybáře od firmy Zfish udrží rybáře v pohodlí v jakémkoliv ročním období. Díky nejmodernějším materiálům velice dobře odvádí přebytečnou vlhkost. Na druhou stranu ale spacák Zfish Sleeping Bag Royal 5 Season perfektně drží i tělesnou teplotu. Takže tento model spacáku pro rybáře je vhodný i pro výpravy v extrémně chladných měsících. Firma Zfish slibuje tepelný komfort až do teploty -20 ˚C.

Tento spacák má velice kvalitní vlastnosti díky použitým materiálům. Uvnitř spacáku rybář nalezne příjemný mikro-fleece, který udržuje teplo, ale zároveň odvádí vlhkost. Vnitřní „výplň“ spacáku je nádherně příjemná na dotek, a proto tento spacák zaručuje ničím nerušený spánek. Vnitřek spacáku pak obklopují dutá vlákna termoizolační náplně, které slibují parádní vlastnosti spacáku za každých podmínek.

A na závěr. Povrch spacáku pokrývá materiál zvaný Quattro-tex. Jedná se o jeden z nejmodernějších a nejlepších izolačních materiálů, který spolehlivě udržuje teplo a zaručuje naprostou ochranu proti vlhkosti. Tento povrch je revoluční v tom, že do sebe nepouští žádnou vlhkost, ale naopak zevnitř spacáku odvádí veškerou přebytečnou vlhkost, která by mohla znepříjemnit spánek u vody.

krajinaVývojáři z firmy Zfish mysleli i na řadu užitečných detailů. Například na boku spacáku jsou otvory pro ruce, které jsou otevíratelné a zavíratelné s pomocí zipů. Na co jsou tyto otvory vhodné? Například při práci s mobilem, anebo při malé svačince v posteli. Stačí otevřít otvory a ruce máte volné, přičemž zbytek těla je v příjemném teple. Co tu máme dále za „vychytávky“? Nesmíme zapomenout ani na praktické kapsy. Jednu naleznete uvnitř spacáku. Tato vnitřní kapsa je vhodná pro uschování dokladů nebo baterií (baterie budou v teple). Další kapsu pak naleznete na vnější straně tohoto spacáku. Ta je zase vhodná pro odložení mobilního telefonu.

Co říct závěrem? Na tomto spacáku nás zaujala jeho nízká cena. Jedná se o perfektní spacák pro rybáře, který je vyrobený z kvalitních materiálů. Přesto jeho cena je v porovnání s konkurencí až neuvěřitelně nízká. Když se podíváte na podobné spacáky od jiných firem, pak jejich cena neklesne pod 3000 korun. A k tomu ještě ke spacáku od firmy Zfish rybář dostane i praktickou tašku k jeho přepravě. Firma Zfish tedy opravdu přišla s velice výhodnou nabídkou, která se jen tak nevidí.

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

Technické parametry:

Rozměry: 220 x 110 centimetrů

Použití: tepelný komfort do -20 ˚C (celoroční použití)

Materiály: vnitřek z mikro-fleece, termoizaloční výplň z dutých vláken, povrch z moderního materiálu Quattro-tex

„Vychytávky“: Stahovací popruh k upevnění spacáku k lehátku, kapsy pro uschování mobilního telefonu, dokladů a baterií, otvory pro ruce

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -