DomůNovinkyMajitel rybníka vytáhl na 3 mladé pytláky zbraň a několikrát vystřelil! Hrozí...

Majitel rybníka vytáhl na 3 mladé pytláky zbraň a několikrát vystřelil! Hrozí mu vězení

- Reklama -

Hodně kuriózní případ se odehrál na Karvinsku. Jeden z tamních majitelů rybníka je neustále poškozován pytláky, kteří mu škodí na jeho rybníku. Psychicky „unaveného“ muže si začali dobírat 3 mladíci ve věku 15, 16 a 17 let, kteří majitelovi řekli, že k němu půjdou večer pytlačit. To muž nevydržel a na mladíky vytáhl zbraň. Za vyhrožování hrozí majitelovi rybníka až 3 roky v žaláři.

Mladíci se dostali s majitelem rybníka do slovní roztržky, když se trojice přiblížila k jeho zahradě. Podle všeho se začali mezi sebou dohadovat, až to dospělo do té fáze, že se mladíci začali majitelovi vysmívat, že večer půjdou na jeho rybník pytlačit. Zpravodajský portál iDNES.cz uvádí, že právě tohoto majitele dlouhodobě trápí neustálé drancování jeho rybníku ze strany pytláků. A právě naznačování dalšího pytlačení ze strany trojice mladíků majitel rybníku neunesl.

„Muž v rozčílení sedl dovozila, mladíky dojel a vystoupil. V ruce držel revolver a jednou vystřelil do asfaltového povrchu cesty. Dva mladíci utekli, třetího rozčílený muž chytil pod krkem a odtáhl ho mimo silnici, kde znovu vystřelil do pohozené prázdné plechovky,“ popsala serveru iDNES.cz mluvčí karvinských policistů Zlatuše Viačková.

Muž chycenému mladíkovi řekl, že svůj majetek bude bránit, a že jim příště opravdu ublíží. „Muže ještě na místě události zadrželi policisté. Dobrovolně jim vydal revolver typu Flobert, ráže 6 milimetrů,“ dodala mluvčí karvinské policie.

Proti majitelovi rybníka je vedeno trestní stíhání, je obviněn z nebezpečného vyhrožování. Za toto porušení zákona muži hrozí až 3 roky v žaláři. „Muž se doznal a svého jednání litoval. Přiznal, že je zoufalý z neustálého poškozování svého majetku,“ zakončila mluvčí policie.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. a co měl udělat ? Nafackovat jim nemůžete nakopat zadek jim nemůžete,chránit svůj majetek nemůžete. A policie……….. to je o h…ě !!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -