DomůNovinkyMONSTRUM: Rybář ulovil gigantického sumce o délce 256 centimetrů! Podívejte se na...

MONSTRUM: Rybář ulovil gigantického sumce o délce 256 centimetrů! Podívejte se na video!

- Reklama -

Luxusní video ze zdolávání gigantického sumce zveřejnil na rybářském internetu známý rybář Dino Ferrari, který má na svém kontě už celou řadu gigantických ryb. A ani v letošní sezóně tento sumcař nezahálí! Naopak! Na internet nedávno nahrál famózní video, na kterém je zaznamenaný souboj s gigantickým sumcem. A rybář byl úspěšný! Po dechberoucím boji nakonec dokázal na břeh dostat rybu o délce 256 čísel! Ryba měla odhadem 110 kilo! Famózní úlovek!

Tohle musí být naprosto nepřekonatelný zážitek! Rybářský prut se pod tíhou ryby prohýbá jako namožená záda. A brzda bzučí jako hejno včel. Dechberoucí moment, ze kterého jde mráz po zádech. Po čase to přijde! Na hladině se začínají tvořit obrovské víry od obrovského sumčího ocasu. Teď už jen počkat na obrys ryby na háčku. Ten nekonečný moment čekání je na infarkt! Nakonec se ale přece jenom na hladině objeví obrovské tělo ryby, která svými parametry získává obrovský respekt!

Tento aktuální sumec známého sumcaře Dina Ferrariho zase budí obrovskou úctu! Nádherná ryba! Obrovská hlava, do které by se „vešlo malé dítě“. Na tohle se nejde vynadívat. Všimněte si i toho gigantického těla. Ta ryba musí mít šílenou sílu! Luxus! Na těchto rybách milujeme i to nádherné zbarvení, které je pro tyto ryby tak specifické. Úspěšnému rybářovi posíláme na dálku upřímnou gratulaci!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -