DomůNovinkyNádherní sumci! Potápěči objevili zatopenou stavbu. Byla to skrýš dvoumetrových sumců!

Nádherní sumci! Potápěči objevili zatopenou stavbu. Byla to skrýš dvoumetrových sumců!

- Reklama -

Nádherné záběry pořídila dvojice potápěčů. Ti na neznámém jezeře objevili zajímavou, zatopenou stavbu. Rozhodli se, že ji prozkoumají. Jenže ouha! V útrobách zatopeného objektu je čekalo vzrušující překvapení. Potápěči narazili hned na několik sumců, kteří přesahovali 2 metry délky. Podívejte se na tuto vzrušující podívanou.

Sumec velký je vyhledávaným rybím predátorem. A není se čemu divit. Jeho majestátnost a síla přitahuje celé zástupy rybářů. Jenže zajímavé je se na tyto nádherné ryby podívat i z druhé strany. Tedy z té, kdy je vidíme přímo v jejich přirozeném prostředí. Povedených záběrů dvoumetrových sumců v jejich zatopených domovinách není příliš. Proto jsme rádi, že jsme pro vás toto video vyštrachali z hlubin rybářského internetu. Vzhledem k nádherným záběrům tam totiž toto video rozhodně nepatří! Vychutnejte si nádherné podvodní záběry sumců, jejichž délka přesahuje 2 metry!

 

Sumec velký: Ryba opředena hávem tajemství

Život sumce velkého fascinuje i nás. Zejména pak dohady okolo toho, do jaké velikosti mohou sumci dorůstat. Pokusili jsme se na toto téma odpovědět. A našli jsme fascinující informace! Některé prameny totiž tvrdí, že na východu Evropy byli spatřeni sumci o délce přes 3 metry a váze 300 kilogramů. O těchto neuvěřitelných svědectvích jsme psali v článku Mrazivé svědectví z východu: Sumec o váze 300 kilogramů!

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -