DomůNovinkyNasazování ryb do svazových revírů: Rybáři se mohou těšit na metráky nových...

Nasazování ryb do svazových revírů: Rybáři se mohou těšit na metráky nových kaprů!

- Reklama -

Rybáři nezahálí! A i když je sezóna v plném proudu, pořád průběžně doplňují čerstvé ryby do svazových revírů. V minulém týdnu do svazových vod zamířili noví kapři, ale také například pstruzi. A rybáři budou v nasazování nových ryb pokračovat! Přinášíme přehled nasazených ryb ze Severočeského, Jihočeského a Středočeského územního svazu. Do kterých revírů se tedy nasazovaly nové ryby?

Severočeský územní svaz: Rybáři ze severu Čech informovali o násadách, které putovaly do svazových vod v průběhu června a července. A ryb rozhodně nebylo málo! Tak například: Do mimopstruhových vod severočeští rybáři nasadili neuvěřitelných 50 000 kusů rychleného candáta (menší část k další produkci), anebo 550 kilo pstruha duhového ve váhové kategorii 0,35 kg/ks. Pstruzi byli nasazení do proudných úseků mimopstruhových vod, aby zpestřili tamní obsádku.

Do pstruhových vod potom Severočeši nasadili 1000 kilo sivena ve váhové kategorii 0,35 kg/ks, 500 kilo pstruha duhového ve váhové kategorii 1 kg/ks a 1050 kilo pstruha duhového ve váhové kategorii 0,3 kg/ks.

K další produkci MO a RCHZ Chabařovice bylo distribuováno 102 000 kusů rychleného kapra.

Středočeský územní svaz: Do rybníků Božkov a Třemblat bylo nasazeno 1 200 kg kaprů, které dodalo Rybářství Mariánské Lázně. Ryba měla průměrnou hmotnost 1,5 kg na kus. Kapříci již plavou na Božkově – 1 000 kg a na Třemblatu – 200 kg.

Jen připomínáme, že v minulých týdnech byly vysazení i kapři do středočeských rybníků Dvorce a Smilovice. Tam byli nasazeni kapři o celkové hmotnosti 800 kilo – 400 kilo bylo vysazeno do každého zmíněného rybníku.

Jihočeský územní svaz: I rybáři na jihu Čech pracují na plné obrátky. Ti 22. července vysadili 100 kilo pstruha duhového do revíru Černá 2. Připomínáme, že Jihočeský územní svaz bude zveřejňovat proběhnutá nasazování ryb každý týden. Rozhodlo o tom vedení jihočeských rybářů. Informace o násadách tak můžete získávat v týdenních přehledech na webu územního svazu.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Středočeský územní svaz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -