Domů Rybolovné techniky Kaprařina Video ze svazovky: Obrovští kapři na krmném místě! Jak se ryby chovají...

Video ze svazovky: Obrovští kapři na krmném místě! Jak se ryby chovají u krmení?

- Reklama -

Na rybářském internetu se objevilo nové video, které zaznamenává chování kaprů na krmném místě. Pravda, podobných videí je na internetu celá řada. Toto video je ale unikátní v tom, že zaznamenává chování ryb z výšky. Díky tomu tak rybáři mohou vidět, jak se kapři chovají, a jak na krmení reagují, z úplně jiného pohledu. Toto video bylo natočeno na svazové vodě, nejde tedy o soukromou lokalitu. Podívejte se na úžasné záběry, ze kterých můžete načerpat spoustu důležitých informací o chování ryb na krmném místě…

Autory videa jsou rybáři z české firmy KAPRPRO, která vyrábí například nejlevnější boilies na trhu, které vychází na 59 korun za kilo. Kamery jsou nainstalovány ve výšce nad vodní hladinou, a přímo pod ně rybáři nasypou krmení. To se skládá z boilies a kalových pelet, které ve vodě vytváří hustý mrak (díky přidanému maskovacímu mléku). Netrvá to dlouho a na krmné místo přijíždí první ryby!

Rybáři sice chtěli kapry natočit přímo pod vodou, ovšem problémem je, že voda v říčce je neustále zakalená. A teď si vezměte, že na krmné místo k tomu připlave hejno velkých kaprů. To by nebylo vidět vůbec nic! Přesto, pohled z výšky má velké opodstatnění! Rybáři takto mohou pozorovat chování ryb z úplně jiného úhlu pohledu.

Z našeho pohledu je zásadní to, že na videu jde krásně vidět, jak se ryby na lovném místě neustále střídají. Jako pořád rotují! Další zajímavý pohled je pak na to, jak velké ryby „vytlačují“ ty menší. Tohle jednoznačně potvrzuje ten fakt, že pokud ustanou záběry od malých ryb, pak to může znamenat, že vám na krmné místo najely větší kusy.

Podívejte se na parádní video od KAPRPRO, na kterém si můžete ověřit celou řadu informací, které se mezi rybáři tradují. Přejeme příjemnou podívanou!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -