Domů Novinky Nejvíce zadržených povolenek? Na těchto revírech zadrží rybářská stráž nejvíce povolenek a...

Nejvíce zadržených povolenek? Na těchto revírech zadrží rybářská stráž nejvíce povolenek a pytláků!

- Reklama -

A máme tady další velmi zajímavá data z aplikace pro rybářskou stráž, kterou spustil Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko. Vedení severomoravských a slezských rybářů z aplikace „vytáhlo“ velmi zajímavá data o zadržených povolenkách a pytlácích. Rybáři se tak mohou podívat na to, na jakých revírech je nejvíce problémů buďto s „problémovými“ rybáři, anebo přímo s pytláky. Ze zveřejněné mapy vyplývá, že velmi „rizikovými“ revíry jsou Odra, Žermanická přehrada, a také Těrlická přehrada…

Aplikaci pro rybářskou stráž Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko spustil na zahájení pstruhové sezóny. A tento moderní nástroj se okamžitě uchytil a získal si velkou oblibu mezi porybnými. A ono není divu, protože tato aplikace poskytuje rybářské stráži velmi podrobná data o provedených kontrolách. Takže vedení Územního svazu pro Severní Moravu a Slezsko například přesně ví, kde porybní zadrželi povolenky nebo pytláky.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Luxusní křeslo pro rybáře za pár korun! Nosnost 160 kilo!

„Mapa zadržených pytláků a odebraných povolenek evidovaných v aplikaci od doby jejího spuštění. Tato aplikace umožňuje i další zajímavé výstupy, s kterými vás budeme postupně seznamovat. Jo, a k dnešnímu dni tuto aplikaci standardně používá víc jak 25% členů naší rybářské stráže a další se postupně přidávají,“ uvedl Severomoravský a slezský územní svaz.

K mapce sice nebyl zveřejněn podrobný seznam revírů, na kterých rybářská stráž zadržela povolenky nebo pytláky, ovšem ze zveřejněného obrázku jde vyčíst, že nejvíce práce měla rybářská stráž na Žermanické přehradě, na Těrlicích, ale také na Odře a přilehlých revírech v okolí Bohumína. Z mapky jde také vyčíst to, že rybářská stráž je aktivní po celém kraji, a že případy řeší od Dolního Benešova, Ostravy, Karviné, Bohumína až po Frýdek-Místek. Skvělá práce!

Tato data má Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko díky nové aplikaci pro rybářskou stráž. Kromě těchto dat rybáři například ví, jak aktivní je rybářská stráž v jednotlivých místních organizacích napříč celým územním svazem. Data o aktivitě rybářské stráže za červen 2020 Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko vydal minulý týden.

 

Co to je aplikace pro rybářskou stráž?

Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko představil zbrusu novou aplikaci pro rybářskou stráž, která není určena jen pro „profesionální“ porybné, ale také pro ty dobrovolné. Aplikace pro rybářskou stráž je velice jednoduchá a rychlá. A po ladění posledních detailů ji celá řada členů rybářské stráže velmi chválí. Pro rybářskou stráž na severu Moravy a ve Slezsku to tak znamená ulehčení kontrolní práce rybářů na svazových revírech.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Luxusní křeslo pro rybáře za pár korun! Nosnost 160 kilo 

„Člen rybářské stráže si do tohoto telefonu nahraje příslušnou aplikaci a v podstatě může začít. Při kontrolní činnosti zaznamená v telefonu zahájení činnosti a název kontrolovaného revíru. Od této chvíle se do tohoto telefonu neustále zaznamenává prostřednictvím GPS jeho poloha. V případě kontaktu s kontrolovanou osobou pak člen rybářské stráže prostřednictvím fotoaparátu mobilního telefonu sejme čárový kód jeho povolenky k rybolovu a výsledek kontroly pak zaznamená do aplikace v mobilním telefonu,“ vysvětluje předseda Územního svazu pro Severní Moravu a Slezsko Pavel Kocián.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Zajímavé jak všude píší že se zadržují povolenky byli jsme 24 dnů v kuse na jednom místě a žádná kontrola nepřišla …jeli jsme na 2 dny domu a pak zase na 14. Dní a stejně tam nikdo nebyl 🤷🤷🤷

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -