skingbranding-banner

LIKVIDACE SKLADU: Nadupaná sada hlásičů za super nízkou cenu! Poslední kusy!


Signalizátor záběru patří k velmi populárním pomocníkům při lovu kaprů. Tato elektronická pomůcka totiž zvyšuje maximální komfort při lovu kaprů, protože při záběru vydává pronikavý zvukový a světelný signál. Takže rybář se může věnovat i něčemu jinému, třeba vázání návazců. V současnosti je na trhu nepřeberné množství rybářských signalizátorů, což může jejich výběr komplikovat. Jak vybrat kvalitní rybářský hlásič, který vydrží používání i v hodně těžkých podmínkách, přitom bude ale dostupný za rozumnou cenu? Máme pro vás tip! Jedná se o nadupanou sadu signalizátorů, která je nyní k dostání za fakt libové peníze…

 

Sada signalizátorů Pelzer Executive Mini 3+1

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalá sada hlásičů od věhlasné společnosti Pelzer, která je známá svými maximálně spolehlivými hlásiči, které vydrží používání i v těch nejtěžších podmínkách. Na těchto hlásičích milujeme hned několik věcí. Zaprvé: Tyto hlásiče Pelzer mají naprosto jednoduchý design a používání. Prostě, rybář nemusí nastavovat hromadu věcí, aby mohl začít rybařit. Ne! U těchto hlásičů je prostě perfektní, že jsou okamžitě připraveny k lovu.

Ale bacha! I když vypadají tyto hlásiče velmi jednoduše, tak přesto nabízí neuvěřitelnou hromadu zajímavých vlastností. Samozřejmostí je nastavení tónů zvukového signálu a jeho hlasitosti. Rybář si tak může navolit přesně takový signál, který mu bude nejvíce vyhovovat. Chytrými vychytávkami těchto hlásičů Pelzer jsou třeba rozpoznání „padáku“ nebo nastavení sensitivity. Hodně se nám také líbí multicolor diody, které nabízí až 7 barev!

Další velkou předností je prostě odolnost. Hlásiče Pelzer jsou vyrobeny ze super odolného materiálu, který je odolný vůči tvrdým otřesům a nárazům, takže vydrží i nešetrné zacházení. Samozřejmostí je vynikající voděodolnost, takže ani při hodně silném lijáku se dovnitř elektroniky nedostane žádná voda. Tohle je zásadní pro bezproblémové používání i při dlouhodobých výpravách za kapry.

Hlásiče jsou napájeny 12V baterií, přijímač je napájen 9V baterií, které ale nejsou součástí balení. Velkou předností této elektroniky je, že je vybavena signalizací, která rybáře upozorní na nedostatek energie. Samozřejmostí je také zdířka pro připojení svítícího swingeru, aby se rybář mohl dokonale vyzbrojit na noční lov kaprů.

K sadě 3 hlásičů pak rybář dostane i kvalitní přijímač. Ten má dosah až 100 metrů – dosah se může měnit podle složitosti terénu. Na přijímači máme rádi to, že jeho dosah je možné otestovat, takže rybář stoprocentně ví, jestli k němu „dosáhne“ signál z hlásičů. Příposlech nabízí vibrační mód, aby rybář dostal další signalizaci o záběru.

Pokud hledáte kvalitní sadu hlásičů s příposlechem za rozumné peníze, pak se rozhodně podívejte na tuto od věhlasné firmy Pelzer. Tato sada nabízí celou řadu zajímavých funkcí, přitom je zhotovena z kvalitních materiálů, má nízkou spotřebu energie, a je dostupná za fakt rozumnou cenu. Nyní se zajímavou slevou!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Totální výprodej rybářských potřeb!

Potřebujete doplnit rybářskou výbavu? Pak se rozhodně podívejte na rybářský e-shop PARYS, na kterém jsou momentálně zlevněny stovky rybářských produktů. Ať už hledáte zlevněný rybářský naviják, rybářský prut, camping nebo bižuterii, tak vše najdete právě na rybářském e-shopu PARYS. A to vše za nejnižší ceny na trhu! Nenechte si ujít skvělou příležitost pro super výhodný nákup rybářských potřeb.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zlevněné rybářské potřeby naleznete ZDE

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

admin | přečteno: 5588x | 26.02.2021 | 1 komentář

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při …

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 4721x | 25.02.2021 | 1 komentář

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 2583x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.