Domů Novinky NOVÝ REVÍR: Rybáři se mohou těšit na nádhernou pískovnu! Přípravy jdou do...

NOVÝ REVÍR: Rybáři se mohou těšit na nádhernou pískovnu! Přípravy jdou do finále!

- Reklama -

OPRAVENO (31. 10. 2019, 14:57): Středočeský územní svaz na svém webu informoval rybáře, že pomalu finišují přípravy na spuštění nového svazového revíru. Jedná se o nádhernou pískovnu, kterou rybáři naleznou u obce Písková Lhota, která leží jen kousíček od Poděbrad. Vedení Středočeského územního svazu už připravilo zarybňovací plán ve výši přes 500 000 korun. K otevření nového svazového revíru chybí ještě několik náležitostí. Ale už pomalu vše finišuje!

Na webu Středočeského územního svazu se píše:

Výbor SÚS na svém zasedání schválil návrh zarybňovacího plánu na pískovnu u Pískové Lhoty, co se týče věkové a druhové skladby, a finanční kalkulace na tyto násady.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Jak mít více záběrů od candátů? Vyzkoušejte tento fígl!

Ohledně pískovny u Pískové Lhoty dnes výbor navrhl zarybňovací plán ve výši 521 142,- Kč. Sekretariát nyní se všemi potřebnými materiály požádá orgán státní správy rybářství o vyhlášení rybářského revíru.

Zároveň byla na obec Písková Lhota odeslána žádost na propachtování pobřežních pozemků na pískovně, které jsou v majetku obce. Zastupitelstvo obce by o nabídce SÚS mělo rozhodnout v listopadu.

Výbor SÚS vzal na vědomí, že do MO byl zaslán návrh Statutu společného rybolovu s tím, že připomínky mají organizace posílat zpět až do dubna příštího roku, po projednání na svých členských schůzích.

 

Fotografie revíru

Fotografie nově chystaného svazového revíru sdílel i předseda Středočeského územního svazu pan Dušan Hýbner. A ze zveřejněných fotografií je patrné, že jde opravdu o krásnou vodu. Rybáři se rozhodně mají na co těšit! Voda je zasazena do krásné krajiny a její plocha je opravdu hodně zajímavá. O otevření nového revíru vás budeme samozřejmě informovat!

Poznámka redakce: V původní verzi textu jsme chybně uvedli, že se pískovna nachází u Mladé Boleslavi. Pískovna se ale nachází u Poděbrad. Za chybu se čtenářům omlouváme…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Středočeský územní svaz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -